Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Co do wielkich nerek w nowych BMW. Widziałem na żywo nową serię 7 na motoshow w Krakowie, na parkingu ,nie na wystawie i powiem wam że właśnie to auto zrobiło na mnie największe  wrażenie. Póki nie widziałem na żywo mówiłem tak jak wy, że fuj, że obrzydliwe. Te nerki są tak chamsko wielkie, ale dlaczego by nie? Gość który kupuje nowa siódemkę ma nie mało kasy, jest prezesem czy innym wysoko postawionym człowiekiem i te bezczelnie wielkie nerki wołają z daleka 'Patrzcie, jedzie człowiek który może mieć wszystko'

Ja jestem zachwycony nowa 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość który kupuje nowa siódemkę ma nie mało kasy, jest prezesem czy innym wysoko postawionym człowiekiem i te bezczelnie wielkie nerki wołają z daleka 'Patrzcie, jedzie człowiek który może mieć wszystko'




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Badii23 napisał:

Gość który kupuje nowa siódemkę ma nie mało kasy, jest prezesem czy innym wysoko postawionym człowiekiem i te bezczelnie wielkie nerki wołają z daleka 'Patrzcie, jedzie człowiek który może mieć wszystko'

A po kilku latach goście którzy nie mają kasy kupują taką 15-20 letnią doklejają znaczek "M" i wydaje im się że też mogą wszystko :lol: zajebiste podejście nie ma co. Również widziałem na żywo nowe twory bmw. Dalej twierdzę że to mocno spier*** auta. Zapewne wielu z was widziało jak w miejscowościach wypoczynkowych siada się na krzesełku i rysują twoją karykaturę z za dużym nosem oczami itp. Tak właśnie wyglądają nowe beemki.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Fredi88 napisał:

A po kilku latach goście którzy nie mają kasy kupują taką 15-20 letnią doklejają znaczek "M" i wydaje im się że też mogą wszystko :lol: zajebiste podejście nie ma co. Również widziałem na żywo nowe twory bmw. Dalej twierdzę że to mocno spier*** auta. Zapewne wielu z was widziało jak w miejscowościach wypoczynkowych siada się na krzesełku i rysują twoją karykaturę z za dużym nosem oczami itp. Tak właśnie wyglądają nowe beemki.

Kwestia gustu. Mi na przykład podoba się nowe X3, seria 3, seria 5 i seria 1. 3 i 1 są zerżnięte z Lexusa z dodanymi delikatnymi modyfikacjami, które czynią te auta jeszcze ładniejszymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się, ale tak jest. Auta są kierowane do danej grupy ludzi. Ludzie którzy mają kasę kupią takie auto żeby się wyróżnić. To co się dzieje z używanymi autami producenta nie interesuje. 

Problemem nie jest marka tylko klientela, która sobie ubzdurała ze BMW doda im animuszu i przedłuży co nieco icon_wink.gif.c9ee0fe609322662ef8a094816c65a6c.gif

Z aut raczej nikt sie nie śmieje icon_wink.gif.c9ee0fe609322662ef8a094816c65a6c.gif

Ludzie, którzy chcą się wyróżnić i po to kupują auto nie kupują BMW - uwierz mi :-)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem już kilkanaście nowych 7 i auto wcale nie wygląda źle na żywo, wygląda lepiej niż przedliftowa wersja, która była nijaka, obecna jest bardziej agresywna, zwarta w designie. Ostatnio miałem okazję zobaczyć nową x7 stojącą w centrum Warszawy, jeśli ktoś mówi, że się nie wyróżnia z tłumu, to polecam dobrego okulistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro klientela chce takie auta i je kupuje to dobry producent widząc zapotrzebowanie rynku spełnia te potrzeby 😉 Coś jak z telefonami, co roku nowe flagowce, niby pełno nowości w nich, ale gdyby się nie sprzedawały to producent by ich nie robił. Ludzie jako konsumenci sami napędzają rynek 🙂

Dość już offtopu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi humor poprawiła informacja od właściciela mustanga. W końcu wrócił dziś z warsztatu po małej usterce (stał prawie 3tyg) i będę mógł od jutra się nim zająć bo w sobotę jadę nim do ślubu. Także stres związany z niepewnością co do auta minął, teraz tylko stres z pierwszym tańcem

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.