Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Pływak napisał:

Taaa pewnie w 24 godziny razem z naprawą by sie wyrobili... już pomijam dwa istotne fakty, że w przypadku chęci naprawy bezgotówkowej wymagali wizyty rzeczoznawcy, a w ich sieci nie widnieje jedyne w okolicy ASO Renaulta...

Kumam o co chodzi...

Tylko problem w tym że skończyło by się zarabianie na dzwonach i może ceny ubezpieczeń by tak nie szalały i nie powstawały by firmy "krzak".

Ja u siebie nie mam opcji gotówkowej i decyzja o pokryciu kosztów z ubezpieczenia trwała około 30 min. ( Telefon do mojej ubezpieczalni, gadka szmatka co się stało, - przedstawiciel zadzwonił do sprawcy który potwierdził moja wersje, telefon spowrotem do mnie że OK zielone światło by dać do warsztatu) w serwisie zrobili fotki, zamówili części i powiedzieli - "jutro będą części, za 2 dni godzina 9.00 autko do naprawy. Miałem opcje autka zastępczego oraz kasa spowrotem za to że swojwgo auta nie mogę używać. Nie chciałem bo mam sluzbowe więc bez sensu 😉 3 dni formalności z naprawą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym wstawił auto do ASO to by naciagneli TU na większą kasę ale po co? Zorientowałem się w cenach OE części i wiem, ze za kwotę na jaka sie zgodzilem uda mi sie to zrobić. Dodatkowo szkoda w żaden sposób nie zakłóca eksploatacji auta wiec moge ją naprawić w dogodnym dla mnie terminie, a tak z lekkim otarciem wstawil bym do ASO zanim zalatwia OE czesci do RSa i zanim pomalują to bym sie bujal jakimś 1.2TCE z miesiac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pływak napisał:

i tak zawsze ktoś cos miał lepiej/szybciej a o ile pamietam przy swoich szkodach to pisali w temacie co mnie dziś wkurzylo 😂

Nigdy tak nie pisałem 🙂 A, raz za sam fakt, że szkoda wystąpiła. Ale trzy tygodnie później za pozostałą część odszkodowania na wakacje pojechałem.

  • Nie lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 w konsystencji jest mu zdecydowanie bliżej do qw. Jednak z trwałością wypadł u mnie kiepsko. Nie wystawiam ostatecznego werdyktu, gdyż aplikowałem go jeden raz na jedynie umyty lakier. Wracając jednak do tematu ssw, to praca z nim jest bajeczna 😘.

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotrek305 napisał:

git 🙂 jaki rok przebieg i silnik ? daj więcej fotek i wnętrza też 🙂

2015. 2.0 d 184km xdrive. Przebieg 172500, wszystko serwisowane w bmw.  Mam mało fot itp bo dopiero za tydzień będzie pucowanko itp 🙂

received_829741004058986.jpeg

received_447599622467360.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.