Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

[mention=2113]Domel[/mention] [mention=3124]Birkhof[/mention] polecam kanał Łukasz Budowlaniec na YT

Ja budowlańcem nie jestem ale wystawił bym mu taką 4+ ze sztuki budowlanej.

Lepszy kanał to „Marcin buduje”. Ale Dzieki za polecenie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne szkło jeśli chodzi o look. Moim zdaniem wieksze od uncr.

Przyciemnie na takim samym poziome.

Docieranie na poziomie Tevo s36.

Zużycie, śmiesznie male.

BMW f10 40% buteleczki. Lalem dużo więcej niż uncr

Trzy aplikatory zużyte. O 19 coating booster. Czas aplikacji 1 h 45 min.

 

@david2888

jeszcze coś, sliskosc dobra ale po uncr lepsza ale wiadomo że uncr to inny rodzaj powłoki. Porównuję bo dużo osób zna uncr.

 

IMG_20190404_180905.jpg

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crasher pieknie to wygląda. Nie mam doświadczenia w powłokach 😕 do tej pory tylko woski i na swoje auto wolałem wosk, ale z racji zmian życiowych musze chyba zabezpieczny nieco bardziej swoje Daily 🙂 i myśle jaka powloka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kryman napisał:

Audi S6 z dieslem, benzyna tylko w USA. Brawo! 😂  Można więc powiedzieć, że BMW konkuruje już tylko z Mercedesem.

Zdziwisz się 😉 To auto nie będzie kupowane jako droga zabawka do jazdy wkoło komina, tylko do robienia tras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwisz się To auto nie będzie kupowane jako droga zabawka do jazdy wkoło komina, tylko do robienia tras.

Ok tylko mogło to być zwykle a6 z pakietem sline a nie od razu nazywać to s6. Jestem ciekawy jak ten diesel jest w stanie wyrobić normy spalin a benzyna nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych wymysłach euro(dokończcie wedle uznania) za chwilę nie będzie można wjechać dieslem do centrum większości dużych miast. Już widzę jak Wolfgang z Helgą po 1000km trasie parkuje 15km od centrum miasta i wysiadając z uśmiechem na ustach idą do kawiarni w samym centrum, żeby rozprostować kości :mrgreen:

Nic nie mam do tego diesla, pewnie będzie się nim fantastycznie jedździć, ale to nie jest S6, a co najwyżej bardziej usportowiona A6. Spokojnie mogli tutaj wsadzić 3.0T z A4 i A5. Ciekawe czy te 4 końcówki są prawdziwe, czy będzie dymił tylko z jednej strony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że nowy ES ma 220KM i napęd na przód

Nie mowilem o ES :P

Ale faktycznie z limuzyn sie uwstecznili dlatego ja z moim GSem sie nie rozstaje przez wiele lat jeszcze

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem. Zdecydowana większość nie nadaje się do kupna, nawet nie przez zajeżdżenie, tylko przez garażową mechanikę. Mój też jest serwisowany w ASO od nowości (2009) i to jedyna metoda na utrzymanie go w pełnej sprawności, jaką znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd kupowałem z 10 ...sory dokładnie 11 motocykli i skuterów w Pl ale ten 11 to w USA więc się nie liczy , tak  w granicach 20kzł i nigdy nie korzystałem z ASO , ba nawet z mechanika motocyklowego , ot zdrowy rozsądek i lekka znajomość mechaniki wystarczyły mi by nie mieć wtopy.  No ale nie zaczynam szukać od ogłoszeń od "najniższej ceny" i nie szukam januszowych okazji 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdanek, posiadam podstawy znajomości mechaniki i własnego sprzętu, ale pomimo to nie czuję się na siłach, by robić wszystko, bo po prostu zdarza się, że brakuje mi umiejętności 🙂 Wówczas potrzebuję pomocy profesjonalistów, a tych jest moim zdaniem jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.