Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Fredi88 napisał:

O kurde... w124 kombi to już niezły rarytas 🙂

Jeszcze trochę pracy przede mną, mechanicznie jest ogarnięty ale zostały pierdoły typu wymiana złamanej tylnej wycieraczki czy w kilku miejscach małe poprawki lakiernicze.

Jeżdżę nim na co dzień, przy obecnej pogodzie brakuje klimatyzacji, poza tym jazda jest na plus 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrane autko , czasu mało - dziś tylko mycie na dwa wiadra, punktowo Prick, na dach ADBL SSW a na całą resztę Prostaff WG, plastiki Koch PSS ,na opony Black Water,a felgi wpierw SG Wet Protector I na to po ok godz SSW. Na szyby także SG Wet Protector

Prostaff pięknie mi zrobił wet look na aucie-na bialym robi fajne szkielko , a tu na ciemnym niebieskim niezły wet:)
Na porzadne odszczurzenie glinke czy cleaner przyjdzie czas za jakieś 2 tyg- na ta chwilę wszystkie wolne dni zajęte :) a4fc47c23aeb573d9727b53f2560d789.jpg84157a10f3e45f80210cb4b8f5f062b8.jpge4b1cd7132f8193895b553fa5f319c06.jpg33623fb8f506893b383ff9f34d3a716c.jpgb375526318d11100a3f1d1bd9ba593b8.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy serwis Malucha - olej (zlałem Penrite Everyday Plus 15W40 z płukanką STP, wlałem Penrite HPR5 5W40), filtr powietrza i filtr paliwa (oba Filtron, do Malucha to made in Poland). Czekam aż się rozcieknie. :mrgreen: Ceny filtrów bardzo sympatyczne - powietrza 11 zł, paliwa 6 zł. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim dziale to napisać a nie chce zakładać nowego tematu, więc piszę to tu.

Ostatnie czasu nie mam możliwości korzystania z garażu. Mam tylko dwie opcje parkowania samochodu i potrzebował bym Waszej porady, które zło jest lepsze.

1: parkować pod kablami wysokiego napięcia gdzie krzywdę robią ptasie odchody

2: parkować obok drzew gdzie puszczająjakies soki i na samochodzie powstaje dziwnie szorsko tlusta powłoka z góry dziękuję za pomoc 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Brusu napisał:

Zdecydowanie soki. One nie zostawiają wżerów w przypadku zbyt długiego zostawienia na lakierze, a wystarczy wizyta na bezdotyku i opłukanie auta 😉

Oczywiście, że żywica z niektórych drzew zostawia wżery po wypaleniu na słońcu. Nieraz się zdarzają auta z całymi wykropkowanymi dachami od wżerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.