Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, audicoupe napisał:

Dziś mój grill z pod znaku i dostałem dawkę APC lime oraz magicznej gąbeczki a aby był czarny a nie szary dostał dawkę carpro Perl.

A potem w tym grillu kiełbaski będziesz robił? Smacznego, a raczej na zdrówko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pływak napisał:

Nic z tego nie zrozumiałem, składnia masakryczna 😂

 

Wnętrze dupy nie urywa ale też nie jest jakieś mega nędzne z resztą przy prawie 290KM nie ma czasu ma oglądanie i macanie plasticzków 😉

Wiem coś o tym. Miałem Saab'a 9-3 pierwszej generacji porobionego na 300+. Wnętrze paskudne ale jechał przyjemnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CoolBreeze zapraszam, zapraszam maly roller daje radę nawet jedna ręka bez problemu, tylko kalendarz z weekendami prowadzi żona🤣 ja tam najczęściej w piątek sie dowiaduje co z sobotą i niedzielą 😉

Nie - na Myślibórz jeździ Grzesiek ja na Kostrzyn ew Dębno 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kursien, dzięki. Kiedyś się zgadamy.

2 godziny temu, kursien napisał:

tylko kalendarz z weekendami prowadzi żona🤣 ja tam najczęściej w piątek sie dowiaduje co z sobotą i niedzielą 😉

Już myślałem, że tylko ja tak mam 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi zabezpieczone woskiem Finish Care,a na gumach Black Mamba 😉 Efekt po dwóch tygodniach od aplikacji-codzienna jazda. 

Shiny Garage Monster Wheel Cleaner Plus Gel 0-rozumiem,że tym środkiem mogę spokojnie czyścić felgi i nie naruszę wosku tak? 

33788868_2009407565800470_2011297180005957632_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupować lepszy ręcznik od Fluffiego, jednak dzięki koledze z forum zakupiłem w tej cenie dmuchawę do liści 😄 

Proszę zerknać na filmik. Jednym słowem dla każdego, kto ma możliwość polecam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez fotek, bo czas naglił, więc opiszę to tutaj: wczoraj i dzisiaj miałem dwie "szybkie akcje" - wczoraj auto z grupy VAG, dzisiaj Fiesta. Oba auta miałem w maks. krótkim czasie (4-5 godzin) poddać dekontaminacji, myciu i odświeżeniu wyglądu lakieru - dlatego w obu przypadkach zdecydowałem się na AIO maszynowo (DA), a wybrałem dwie "legendy". Wczoraj w ruch poszedł posiadany od niedawna duet od 3D: AIO HD Speed i wosk HD Poxy. Dzisiaj zaś użyłem Carlack Complete (wosku Carlack nie posiadam, więc na wierzch trafił GTechniq C2V3). Carlack'a użyłem chyba czwarty raz, HD Speed'a - pierwszy. HD Speed - niebo, Carlack - ziemia. Carlack pyli niemiłosiernie podczas wypracowywania i usuwania MF, usuwa się dosyć ciężko. HD Speed - praktycznie zero pylenia podczas pracy, usuwa się lekko nawet po godzinie czasu od wypracowania. Carlack jest wodnisty i kapie z pada w wyniku chwili nieuwagi, HD Speed jest gęsty jak pasta polerska i ryzyko skapnięcia z pada jest praktycznie niewielkie. Zapach obu pomijalny, ale za to wosk HD Poxy pachnie jak krem do opalania/trochę jak Nivea (miła odmiana od zapachów owocowych). Połysk po obu AIO podobny, ale zdolności polerujące większe w HD Speed. Generalnie - jak na razie - HD Speed to najlepsze AIO, jakiego dotychczas używałem (w kolejce czekają jeszcze "stare" i "nowe" AIO od BlackFire). Szkoda, że niedostępne w naszej krajowej dystrybucji... 😟 Tak mi podpasował, że dzisiaj przy Fieście oba tylne błotniki i pokrywę bagażnika, oraz tylny zderzak robiłem znowu HD Speed (miałem dosyć Carlack'a po pracy z nim na przednich i bocznych elementach, oraz na dachu) 😁 Dzisiaj pracowałem DA i na czerwonych (średnio-miękkich) padach NAT, wczoraj - na DA i fioletowym (tym od S20 Black) padzie Scholl'a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przy swoim, ale niedawno został mi powierzony przez znajomego Peugeot 508 o ciekawym kolorze i pięknym wnętrzu w celu aplikacji wosku i zadbania o skórzaną tapicerkę. Auto przeszło pełną dekontaminację, cleaner SG maszynowo i FK Hi-Temp w dwóch warstwach, łącznie z felgami. Skóry natomiast wyczyściłem Gliptone GT15 i zabezpieczyłem Leder Versiegelungiem. 😉

uQ93Nzz.jpg

1WbAc4G.jpg

7g0wefb.jpg

wzJAZm9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkeolowy Jaki to kolor, co robiłeś i co siedzi? Na mojej Octavce mam niby czarny metalik, ale nie do końca, bo wpada w szary i co bym nie położył to mnie nie zadowala, porównując do nero601 fiata... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.