Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Przetestowałam wreszcie ADBL Yeti, mycie na dwa wiadra i na koniec kupiony jakiś czas temu Fusso Mirror Shine. Fusso kosi pod względem łatwości aplikacji, efekt wizualny też daje radę. ab3c1de6f212680fa78b28cb51f007d5.jpg3ce2382748784b23f19cba1246138220.jpga1d1475380a6a7dd03d1503c2a86e0c8.jpg

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Gardor napisał:

@Pajko Powiedz mi aplikacja łatwiejsza niż w przypadku zwykłego uncr? Powiem ciekawi mnie ten 1.5 a dokładniej różnice co do zwykłej wersji. 

Aplikacja 1.5 jest o niebo łatwiejsza od zwykłej wersji, ale 1.5 jest mniej trwały więc wypadałoby położyć 2 warstwy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, dareme89 napisał:

@dudek_t zazdroszcze mx5. bierzesz zwykla czy rf? raz jezdzilem mx-5 I sie w niej zakochalem, troche pozniej zalowalem ze wybor padl na racjonalne auto ( cx-3) lamaist mx-5 bo roznica w cenie byla bardzo mala.

Biorę zwykłą. RF kompletnie nie dla mnie. Mam wrażenie że to model do użytki przez 95% czasu z dachem a pozostałe 5% z top down. Dodatkowo wyższa masa, dłuższe rozkładanie i bardzo podobne wrażenia akustyczne przy zamkniętym dachu. Przy otwartym RF jest głośniejsza i to dużo. W moim odczuciu wygląda też duzo gorzej. Jedyny plus to brak zmartwień o pocięcie dachu przez frustratów. 

Udało mi się trafić egz. z 2017 z wieloma "gratisami" więc cena ostateczna jest baaardzo dobra. Kolor taki jak u Ciebie. Już nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, snork napisał:

Przetestowałam wreszcie ADBL Yeti, mycie na dwa wiadra i na koniec kupiony jakiś czas temu Fusso Mirror Shine. Fusso kosi pod względem łatwości aplikacji, efekt wizualny też daje radę.  

@snork zmieniłeś mondeo na volvo ?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

zmieniłeś mondeo na volvo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=13301]snork[/mention] i jak oceniasz zmianę ? jaki masz rok przebieg silnik ? po sprzedaży mk4 przedlifta myślałem o tym volvo ale jednak sporo mniejsze i wziąłem mk4 polifta 2014
Po blisko 80kkm bezawarynej jazdy też celowałem w polifta z ost roku produkcji. Sprawdzone 2.0tdci. Ale trafiło się krajowe starsze v60 (2012) z symbolicznym przebiegem 53kkm i stanęło na łosiu.

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Na mega plus motor 2.0 D4 163KM. Podobnie jakość wykonania, wyciszenie i wyposażenie. Gabarytowo jakby pół klasy niżej ;) Ale wózka już nie zabieram więc daje rade.

Na minus - układ kierowniczny i precyzja skrzyni biegów. Zobaczymy jak się będzie sprawował.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.