Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

IMG_3391.jpg.9e9bb429320aea996dff724a3ba3f399.jpg

 

Z czystego lenistwa a bardziej z chronicznego braku czasu na regularne mycie . 

Co wy na to żeby zrobić długodystansowy tak jak na Mondeo ? tam był "zwyklak" tu 1.5 

Chyba pierwszy Van w PL z powłoką 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pajko napisał:

Co wy na to żeby zrobić długodystansowy tak jak na Mondeo ? tam był "zwyklak" tu 1.5 

Jak najbardziej za. ;) 

22 minuty temu, Pajko napisał:

Co wy na to żeby zrobić długodystansowy tak jak na Mondeo ? tam był "zwyklak" tu 1.5 

Jak najbardziej za. ;) 

 

Nie przy swoim, ale przy E39 kolegi, który naprawia moje E91. :D E39 poszła do lakiernika a lampy do mnie. ;) 
 

IMG_20180519_192343.jpg

IMG_20180519_192348.jpg

IMG_20180519_192352.jpg

IMG_20180519_192407.jpg

IMG_20180519_203854.jpg

IMG_20180519_203905.jpg

IMG_20180519_203913.jpg

IMG_20180519_203918.jpg

IMG_20180519_205601.jpg

IMG_20180519_205608.jpg

IMG_20180519_205617.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lotek900 dokładnie tak, ręcznik na kolana i lampa między kolanami. Przy polerowaniu maszynką wspomogłem się sankami, oparłem o nie część lampy, a drugą część ściskałem lewym kolanem i prawą stopą. Skomplikowane ale działa. :D Wolę robić na aucie, ale trzeba sobie radzić w każdych warunkach. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareme, jesteś zadowolony z Mazdy? Nie ma problemu z awaryjnością i serwisem? W poniedziałek podpisuje papiery leasingowe a nigdy nie miałem z tą marką nic wspólnego i jestem bardzo ciekawy jak to się układa.


Z auta jestem jak najbardziej zadowolony, gdybym drugi raz stał przed wyborem znowu wziąłbym cx3. Co do awaryjności moje auto jest z pierwszego roku produkcji modelu i niestety wady fabryczne mnie dopadły. Słynne problemu ze składaniem lusterek, i rozszczelnienie klimy. Oprócz tego 90k km bez problemu. Co do serwisu: ogólnie samo aso ok jest tylko jeden problem. Mega długo czeka się na części. Obecnie jeżdżę bez klimy ok 1,5miesiaca i dopiero w środę będą robić oczywiście auto zastępcze nie przysługuje. Niby i tak jest dobrze bo rok temu czekali po 3miechy. Dodatkowo spoiler zamawiałem z niemieckiego aso bo byli mi w stanie załatwić w jeden dzień, w polskim aso dostałem info ze importer ich nie ma i trzeba czekać do 2 miechow. Także same aso jak najbardzziej ok tylko importer Mazda polska to tragedia. Nie wiem jaki model bierzesz ale powinieneś być zadowolony. Wśród znajomych są jeszcze 4 mazdy max 3 letnie i nikt nie żałuje wyboru.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić Fiata 124 Spider ale w Fiacie bez zmian. Zmienili logo na ASO a pod spodem nadal Polmozbyt. NIC się tam nie zmieniło. W samochodzie podobnie. Testówka z przebiegiem 570km a sprzęgło łapie wysoko jak w zajechanym aucie, skrzynia niby genialna a zmieniasz biegi jak po papierze ściernym. Porażka :(

W związku z tym padło na MX 5. W moim poczuciu estetyki dużo za Fiatem ale ogólne wrażenie 100 razy lepsze. O tym że importem dupa słyszałem. Jednak obsługa w salonie na bardzo wysokim poziomie. Jeśli w serwisie jest jak piszesz to nie ma się czego bac.

Dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze myslalem natomiast niestety poprzedni miesiac byl taki zwariowany ze nie mialem czasu podjechac do nich. a na miejscu jest wygodnie bo jak zostawiam im auto na ogledziny to biore od ojca auto na zastepstwo i tyle. niestety ale od poniedzialku do piatku auto musze miec sprawne. jak lusterka przestaly mi sie skladac to mi to w ogole nie przeszkadzalo. gwarancja mi sie skonczy pewnie za 2-3 miechy wiec mam nadzieje ze aso juz nie bede musial odwiedzac :) 

 

@dudek_t zazdroszcze mx5. bierzesz zwykla czy rf? raz jezdzilem mx-5 I sie w niej zakochalem, troche pozniej zalowalem ze wybor padl na racjonalne auto ( cx-3) lamaist mx-5 bo roznica w cenie byla bardzo mala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.