Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
25 minut temu, Qlimaxss napisał:

@Domel Dzięki , Chodź obstawiałbym Coco bo ostatnio mocno bo wychwalałeś za zapach i aplikacje i wygląd:). Żeby nie było OT dziś oddałem auto do mechanika po awarii na  trasie:evil:

czekaj mowimy o mk1 czy mk3 ?

Na mk3 - coco

Na mk1 - mamba

Sorki zamieszałęm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2018 o 09:54, Domel napisał:

i jak dziala ? Testowałeś sam produkt ? wystarczy spsikac, odczekac i spłukać ? czy potrzebna była piana ?

Jak dla mnie lipa i będę szukał czegoś lepszsego. Robale po trasie z prędkością 180km/h się nieźle trzymały nadal, a te na tablicy rejestracyjnej to już w ogóle. Może to wina plastikowego zderzaka merca? Nie mam pojęcia, ale wszystko było obficie spryskane na chłodny element w cieniu, leżał ponad 3minuty i trzeba było poprawiać bo pozostawały resztki. Będę szukał czegoś innego.

A co do autka... Dzisiaj standardowo dwa wiaderka, wyczyszczone opony i dressing GS Mamba. Czarny dach i szyby ECH2O żeby zmiękczyć wodę przy suszeniu i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qlimaxss napisał:

@Domel Czyli pisałem dobrze:mrgreen:@Domel @sT3VE A czasem królem na robale nie było Allegrini Go-Go Insect:o

Z tego co wiem dużo studiów detailignowych go używa. Tylko się zastanawiam czy nierozcieńczony, czy w zalecanym 1:3 :P Jak w rozcieńczonym to biorę w ciemno :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawna akcja (chmurzyło się o kręciła się  burza dookoła) ogarnięcia auta w środku (bo po powrocie z majówkowego wyjazdu w środku jak w kurniku) celem przetestowania Funky Witch Mademoiselle + zmiana dywaników gumowych na letnie, materiałowe. Najpierw odkurzanie wnętrza a potem APC Nielsen Cyclone + Funky Witch. Z zewnątrz tylko dokładniejsze mycie na bezdotyku żeby robale zmyć, na opony Megs Endurance.

7lHnlgJ.jpg?1

LwA6M8h.jpg?2

Co do 'Panienki' z Funky Witch - świetny produkt. MAtowe wykończenie i przyjemny w dotyku poslizg plastików. Na początku trochę denerwował mnie zapach (coś a'la różany) ale jak się już "ułożył" w kabinie to jest ok.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Speedo Ale miałem polewkę czytając Twój opis :D 

U mnie dziś z rana wpadło odświeżenie plastików tunelu środkowego i powiem Wam wyszło zacnie :) 

Trochę tam syfu, ale sprzątanie detailingowe dopiero jutro, pracy miałem przy niej na dwa dni, więc już nie mialem sił na czyścioszki :D 

3.jpg.f92f7132302426ac5b733a3adc9b0b8e.jpg2.jpg.a01ef49e847471d884991f352fc027c8.jpg1.jpg.38a11e8d6bf67fc4a6f7bca400fdd5c0.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karbo malowałeś Bollem? Ile Ci zeszło? Efekt super i u siebie też bym kiedyś chciał to zrobić. 

Ja za to dziś zamontowałem rozpórkę. Jaram się jak dziecko, bo kupiłem w cenie stalowych Swagierów i innych Nakrętek mega wyglądającą i lekką rozpórkę z karbonu i aluminium ;)

9irede.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @lukeu Ale to chyba się nie zrozumieliśmy haha :) boo to była raczej pochwała niż jakaś dygresja, ponieważ widzę tam chyba coś większego niż 1.8? :)

 

Co do bola to przypomniało mi się żebys nie przedawkowal na jeden strzał bo się pomarszczy, ja nawet podchodziłem do jednego elementu na 6 razy, schnie szybko, słońce mu nie przeszkadza, teoretycznie 30 sekund i można jechać kolejna warstwę. Ale cuchnie więc ja miałem maseczkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem w końcu plastiki w środku w touranie, poszło pół litra Red devila w porcji 1:10 a na to poleciał adbl wow. 

0e317d83fe3f.jpg

Mały minus na ciemnym plastiku dressing zostawił małe niedociągnięcia, wygląda choćbym ominął te miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, szpyrek napisał:

Ogarnąłem w końcu plastiki w środku w touranie, poszło pół litra Red devila w porcji 1:10 a na to poleciał adbl wow. 

Mały minus na ciemnym plastiku dressing zostawił małe niedociągnięcia, wygląda choćbym ominął te miejsca. 

W mojej ocenie RedDevil jest za mocny na plastiki wewnętrzne. Chyba, że w stężeniu 1:50. Lepiej do takich celów używać słabszych APC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adek1983

U mnie czarnego plastiku jest tyle co na zdjęciu plus troszkę na boczkach drzwi. Reszta jest szara, red devila używam już prawie dwa lata i touranie jak i vectrze krzywdy nie robi. Wiadomo że trzeba z głową używać i nie zostawiać środka na gorącym plastiku do wyschnięcia. 

Dlatego uważam RD za mój numer jeden jeśli chodzi o szerokość zastosowania przez odpowiednie proporcje. Do VW z początku podszedłem z Funky Witch, ten żółty, i w porcji 1:5 nie wszędzie dawał rady nawet po dwukrotnym użyciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.