Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Też kiedyś testowałem i stwierdziłem, ze dobry APC zrobi to samo :D  Oponę po sezonie wyszorowaną Red Devilem przed następnym sezonem po wyciągnięciu z garażu potraktowałem Excede i niewiele więcej wyczyścił podejrzewam, ze APC użyty po raz drugi zadziałał by tak samo jak ten excede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak u mnie apc (adbl, nielsen cycolone) nie jest w stanie nawet ściągnąć do końca dressingu. Ale osobiście jak myję jakieś bardzo brudne samochody to najpierw apc, a potem dopiero cleaner do opon i zawsze coś więcej wyciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś samochodzik załapał się na mycie.

Na pierwszy ogień poszedł citrus od Shiny Garage. Potem oponki wymyte excedem i mycie na 2 wiadra snowballem od ADBL.

Na koniec wleciał oczywiście ssw na lakier i felgi oraz black mamba shine na oponki.

 

(Nie, nie myłem na szczotach )5eabc1eff51e37c3816c55725752f01f.jpg&key=04c79ace9b0bdad8a7a36b7dfc84b9da93120ca6e1620bf27fb537f27517ae46

67c9dd900d2700716d1dc393da314e46.jpg2ca4867739039b090ffb317a78a6df4d.jpg311cba136fea2fbc7fdb0f46e5c9d265.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lol19pl napisał:

@Pływak u mnie apc (adbl, nielsen cycolone) nie jest w stanie nawet ściągnąć do końca dressingu. Ale osobiście jak myję jakieś bardzo brudne samochody to najpierw apc, a potem dopiero cleaner do opon i zawsze coś więcej wyciągnie.

Dlatego ja zawsze kupuje najmocniejsze APC i sam sobie decyduje jakie stężenie będzie. Gdzieś nawet wrzucałem na forum fotkę ile zebrał Excede do opon z opony, która została wyszorowana po sezonie Red Devilem i przeleżała zimę w garażu. Cos tam delikatnie więcej wyciągnęła ale użycie po zimę ponownie Red Devila pewnie zrobiło by to samo. Jak APC nie jest w stanie usuwać dressingu to zmienił bym APC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniel2 kolor do ori Skoda Black Magic 9910 z efektem perłowym ;)
A co dekorów to plastikowe 'drewno' poszło w zapomnienie chyba już miesiąc po zakupie. Zupełnie nie trafiło w moje gusta.
Cały środek, czyli zarówno deska rozdzielcza jak i pełną skórę mam w czerni, więc chciałem trochę ożywić wnętrze. Założona została folia termokurczliwa > niebieski ala carbona na wszystkie ori dekory (przód+ boczki drzwi) :)

@Gardor dzięki! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Superbie III można już zamawiać opcje 'sportline' która w oryginale ma wszystko w czerni.
U mnie w SII nie było jeszcze tej opcji, więc robiłem to sam. Opalarka -> dobra folia czarny połysk i 2h roboty :-)
Jeżdżę tak już z nią 4 lata i zarówno przy mrozach blisko -25 C jak i upale +40 żadnych zmian. Siedzi tak jak pierwszego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vangsta napisał:

@Grzechu23 naprawdę dobrze wygląda ten grill - rozważałeś kiedyś blendę od Milotec'a?

Swoją drogą, jak sprawdziło się Tenzi na fotelach? 

Kurde powiem Ci ze miałem możliwość kupna tej blendy za dobre pieniądze jakiś rok temu i nie wiadomo czemu odpuściłem :( teraz żałuje bo była już w moim kolorze..eh.
Szukam czasami na allegro ale towar egzotyk.

A @tenzidetailer już używam od dobrych kilku miesięcy i bardzo fajny produkt do regularnej pielęgnacji. Zostawia matową skórę i zauważalnie ją zmiękcza. Polecam za tą kase!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wobbjack napisał:
W dniu 10.02.2018 o 17:22, Pawel_t11 napisał:
MOD: NIE CYTUJEMY ZDJĘĆ
wymieniłem żarówki

Pokaż jak wyglądają te żaróweczki w lampie emoji4.png

 @wobbjack Postaram się zrobić zdjęcie i dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Grzechu23 napisał:

Kurde powiem Ci ze miałem możliwość kupna tej blendy za dobre pieniądze jakiś rok temu i nie wiadomo czemu odpuściłem :( teraz żałuje bo była już w moim kolorze..eh.
Szukam czasami na allegro ale towar egzotyk.

A @tenzidetailer już używam od dobrych kilku miesięcy i bardzo fajny produkt do regularnej pielęgnacji. Zostawia matową skórę i zauważalnie ją zmiękcza. Polecam za tą kase!

ile ta Twoja skoda ma nalatane :) ? bo bardzo świeżo wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, qdlatyNH napisał:

A ja dziś poprawiłem szycie na kierownicy, bo poprzedni szef puścił

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

Szew jak już ;)

Sam "obszywałeś"? Bo jeśli ktoś wziął od Ciebie za tak wykonaną pracę jakiekolwiek pieniądze to miał niezły tupet. Jeśli mam być szczery to wygląda to strasznie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szew, szew nie zauważyłem, że słownik mi poprawił. Sam obszywałem. Potrzebowałem coś mieć na kierownicy, bo plastik czy jak to tam inaczej nazywa się to tworzywo było już bardzo zmęczone i w rąsi ni jak nie leżało, a taki zakładany pokrowiec według mnie jest obleśny. Z czasem wpadnie oryginalna skórzana kierownica.
Robiłem to pierwszy raz i w zasadzie tylko w tym jednym miejscu się tak skóra zniekształciła. Ogólnie na żywo całokształt według mnie nie wygląda źle.57b6997466c6f4a344ec3201aa04c358.jpg

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.