Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi



Z racji wolnego piątku Ponton w końcu doczekał się porządnego mycia. Prewashe - Koch GS, SG Citrus, , zlany od dachu po nadkola ponad litrem Prickborta, do tego grany był IronX, ADBL Clay Sponge, 2 wiadra - Gyeon Bathe. Na koniec już z braku czasu na lakier siknąłem ADBL SSW. Nadkola szmaciane przód i tył oraz wnęki APC PRO. Wnętrze odkurzone. 
Opony i dywaniki wyszorowane Exede Tire i zapomniałem że skończył mi się dressing więc nic nie nałożyłem :angry: W następnym tygodniu biore się za skórę całym aucie, a jest tam co robić.
Kilka fot


Jaki tam motor siedzi?

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rygryss napisał:

chyba masz bałagan na masce

 

Moją maskę być zobaczył......  Lakierowana rok temu a wygląda 5 razy gorzej niż 16sto letni lakier na reszcie auta. Chyba jakiś klar dupny był położony. Teraz pewnie tylko zdarcie tego i ponownie lakierowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, Strus napisał:

 

Moją maskę być zobaczył......  Lakierowana rok temu a wygląda 5 razy gorzej niż 16sto letni lakier na reszcie auta. Chyba jakiś klar dupny był położony. Teraz pewnie tylko zdarcie tego i ponownie lakierowanie

pokaz proszę z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Strus napisał:

 

Moją maskę być zobaczył......  Lakierowana rok temu a wygląda 5 razy gorzej niż 16sto letni lakier na reszcie auta. Chyba jakiś klar dupny był położony. Teraz pewnie tylko zdarcie tego i ponownie lakierowanie

Ta maska z Mercedesa jest bardziej zniszczona, niż ta strusia :D
Tani klar i tyle standardowo w Polsce oszczędzanie na materiałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turzol 

 

O ja Cię pierdziele, nie wiedziałem, że na forum jest Phaeton. Jak to jest jeździć autem które wciąga nosem 95% aut na drodze, a mimo to 95% ludzi uważa, że byle jakie audi i bmw jest lepsze :D  ? 

Bryczka pierwsza klasa!  Ile czasu go masz i jak w kwestii awaryjności i eksploatacji ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=74]turzol[/mention] 
 
O ja Cię pierdziele, nie wiedziałem, że na forum jest Phaeton. Jak to jest jeździć autem które wciąga nosem 95% aut na drodze, a mimo to 95% ludzi uważa, że byle jakie audi i bmw jest lepsze   ? 
Bryczka pierwsza klasa!  Ile czasu go masz i jak w kwestii awaryjności i eksploatacji ? 
Pod jakim względem "wciąga nosem 95% aut na drodze"?

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, StreamHD napisał:

@turzol 

 

O ja Cię pierdziele, nie wiedziałem, że na forum jest Phaeton. Jak to jest jeździć autem które wciąga nosem 95% aut na drodze, a mimo to 95% ludzi uważa, że byle jakie audi i bmw jest lepsze :D  ? 

Bryczka pierwsza klasa!  Ile czasu go masz i jak w kwestii awaryjności i eksploatacji ? 

dziękować :) Auto jest rewelacyjne pod każdym względem. Siedze w VAGach odkąd pamietam i miałem ich wiele, ale Phaeton dla mnie jest zwieńczeniem kariery Ferdinanda Piecha, za którego prezesury wychodziły najlepsze samochody ze stajni VW/Audi.

Na razie póki co 1 dobna awaria, mianowicie silniczek sterowania klap klimatronika odmówił posłuszeństwa, ale wymienie sam na używkę.

Koszty eksploatacji podobne jak moje poprzednie A4 B6, poza spalaniem które jest ok 2-3l większe ale odczucia z jazdy pozwalają zapomnieć o spalaniu :)  

7 godzin temu, Administrator napisał:

@turzol, dostosuj zdjęcia do regulaminowych wymiarów. Następnym razem zostaną bez ostrzeżenia usunięte. 

Juz sie za to biore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zapowiadanymi mrozami wjechało mycie + quick wax Megs'a.

Jak na 29-letniego imigranta z Japonii trzyma się całkiem nieźle, a obecnie dzielnie służy mi jako środek codziennego transportu.

Micra K10 1989 1.2 benzyna, 3-biegowy automat, przebieg ~90k km

micra_shine.jpg.86a965e4ac6a4b9b50e5a62b68223dcb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza temperatura i odtykanie wosku oraz reaplikacja SSW :D Środek odkurzony i na wnętrze polecial ADBL Interior Interior QD. Na zewnątrz oponki ABL BW a na lakier wiadomo SSW :) i oczywiscie dzisiaj juz od rana snieg , deszcz i auto uj.... :( 

 

IMG_20180204_111033.jpg

IMG_20180204_110923.jpg

IMG_20180204_110847.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, david2888 napisał:
Wczorajsza temperatura i odtykanie wosku oraz reaplikacja SSW  Środek odkurzony i na wnętrze polecial ADBL Interior Interior QD. Na zewnątrz oponki ABL BW a na lakier wiadomo SSW i oczywiscie dzisiaj juz od rana snieg , deszcz i auto uj....  
 


 

Świetnie wygląda Lwiątko w tym kolorku
U mnie na szybko SG Yellow Snow Foam z Epoci na bezdotyku, na felgi poszedł SG D Tox a oponki Excede. Zabezpieczenia brak ponieważ czekam do wiosny żeby przeprowadzić pełna dekontaminacje świeżo zakupionego autka. Niestety lakier jest tak szorstki że boję się na nim cokolwiek kłaść, glinki to nie widział pewnie od nowośći [emoji1

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2018 o 09:04, Domel napisał:

pokaz proszę z ciekawości.

 

W dniu 4.02.2018 o 09:22, rygryss napisał:

też jestem ciekawy

 

W dniu 4.02.2018 o 10:25, Gozdziu23 napisał:

Ta maska z Mercedesa jest bardziej zniszczona, niż ta strusia :D
Tani klar i tyle standardowo w Polsce oszczędzanie na materiałach

 

 

Dla mnie to już dramat. Jakieś sugestie jak ratować ? Polerka nic nie da bo i tak po kolejnym roku będzie masakra. Lakiernik tylko ?

 

maska.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.