Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ad.am napisał:

Old school 8-)

Musze kiedys sprobować

Zapachu Lusso Oro nie przebił, ale na prawdę przyjemnie "topił" się pod palcami i rozprowadzał się po powierzchni. 

Co prawda nie było to na lakier samochodu, tylko na trzewiki z gładka taka jakby lakierowaną skórą ale humor poprawiło mi to na całą niedzielę. Siadło idealnie i nabrały takiego ciepłego połysku :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem standardowo samochód plus w oczekiwaniu na wycenę rzeczoznawcy postanowiłem lekko zamaskować obtarcia na zderzaku tylnim :)

6Uwwnc.jpg

g1doat.jpg

ZAzEXr.jpg

1Z6INO.jpg

TYajzY.jpg

9K0bsK.jpg

Wydaje mi się ze na tymczasowe zamaskowanie wyglada lepiej niż te białe ślady :) dodatkowo udalo mi się zrobić pranie bo zaczynały mi się kończyć mikrofibry do wycierania samochodu 

gUasHP.jpg

 I przetestowałem na bagażniku Tac system moonlight w porównaniu z Fireball ultimate coat

 

tFwNhQ.jpg

Lewa strona Tac system niestety zdjęć z prawej strony nie mam bo padł mi telefon, ale mogę napisać ze Tac jak i Fireball tak samo przyciemnily i zamaskowały niedoskonałości, teraz to kwestia czasu który szybciej zniknie

dCWVQi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SylPio  jakiś miesiąc temu kładłem Cancoat i podbijalem go reloadem. Teraz tylko zaaplikowane dlatego bo było troszkę waterspotow takich standardowych po myciu i wytarciu czarnego lakieru. Zobaczymy ile posiedzi ale obawiam się ze jak pojade naprawiać zderzak to mogą jakimś cudem zmyć go :) robie dużo kilometrów wiec wszystkie te środki szybko u mnie znikają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrsjackdan  akurat folie nakleilem zaraz jak pojechał rzeczoznawca ponieważ razi mnie to, a tak to jak ktoś nie wie narazie nie zobaczy, cieszę sie bo rzeczoznawca odrazu po obejrzeniu powiedzial ze przysługuje mi zderzak co mnie bardzo ucieszyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z soboty, niestety brak czasu dlatego wrzucam teraz. Zdjęcia z liczydła. 

Szybkie ogarnięcie zgodnie ze sztuką.

20180127_154313-1280x960.jpg.09a9270fbb815acb9854fbfe1c8e4352.jpg

Efekt końcowy

Na lakierze 2 miesieczny

Collinite 476 a na nim ADBL QD1

20180128_174029-1280x960.jpg.ffadf6046bab2a865869f25381237a32.jpg

Ogarnąłem jeszcze córci łyżwy

Czyszczenie

APC/SG pure black tire cleaner

20180128_165309-1280x960.jpg.34c96380c9ad0007ff3d23d9baf9ac08.jpg

Zabezpieczenie

Koch Chemie nano magic plast care

SG back2black

20180128_190249-768x1118.jpg.9ab698671c368fb0653dbaa273c6ff9e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StreamHD  tu chyba chodzi bardziej o wygodę :) bo szczerze mówiąc używam preparatu 1z do uszczelek który jest malutki a tu SG daje taką "bułe" 200 ml. Sam myślałem że będzie to nieporęczne opakowanie no ale widocznie się myliłem :) wrzuciłem do koszyka produkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.