Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Wjechałem dwa dni temu z mega dziurę. Aż gazety o niej piszą: https://www.lublin112.pl/uszkodzone-opony-polamane-felgi-wystarczylo-kilka-mroznych-dni-aby-na-ulicach-powstaly-wyrwy-zdjecia/

Dziura w deszczu pod wodą - nie do wypatrzenia.

To pojechałem na najnowszego huntera. Auto 35kkm od nowości nie robiłem geometrii, w salonie zakładam, że nie robią. Okazuje się, że for trzyma się dzielnie ale coś się do lekkiej poprawy znalazło.

 

20220103_151131.jpg

 

Jak ktoś to umie czytać po potwierdźcie czy dobrze 😛 niby zielono ale "sumaryczna" większe wartości 😛

20220103_172743.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, analyzator napisał:

Jak ktoś to umie czytać po potwierdźcie czy dobrze 😛 niby zielono ale "sumaryczna" większe wartości

Dobrze jest, i tak nikt ci nie ustawi co do dziesiątych stopnia z książką serwisową, ważne aby było równo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaV Dokładnie, jest zielone, brak dużego rozjazdu między stronami więc jest Git 🙂 

Pamiętam na praktykach jak obrywałem po łbie, że za bardzo spuszczam się nad zbieżnością, bo starałem się ustawiać podobnie na obu kołach i słyszałem "Sumaryczna ma być".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marros @DaV jest git czy robota pięknie wykonana? 🙂 pytam z ciekawości. Ja akurat chętnie bym dopłacił za ustawienie na idealo lepiej się nie da niż jest okej pół polski tak jeździ 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, analyzator napisał:

Ja akurat chętnie bym dopłacił za ustawienie na idealo lepiej się nie da niż jest okej pół polski tak jeździ

Ooo wszelkiego rodzaju mechanicy czy stacje obsługi uwielbiają takich klientów 😄 To jest jak pompowanie azotem, chcesz zapłacić więcej za to samo to proszę bardzo 😄 Możesz też pojechać zbadać geometrię nadwozia, może już coś się odkształciło, zmęczenie materiału itp. No ale tak na serio, ustawione jest dobrze i w temacie aut ogólnie nie polecam być nadgorliwym, to tylko auto nie pozwól żebyś stał się jego własnością.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.