Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@D@ViD Miałem pytać jak tam Vettore 🤪. Jako Fun Boy bez wosków Funky 😆😎.

A ja dziś po chyba 2 miesiącach bez mycia na 2 kubły ( Car Pro Reset , Ale mega mi się nim dobrze myło 😉 ) umyłem Stilona😍

po myciu poszedł na mokro Sam's Ceramic Boost , mega fajny produkt , z fajnym szkiełkiem. Nawet @DZIADZIA go polubił 😉 . Środek ogarnięty IC od @ADBL , uszczelki umyte i położony Seal separator od SG. Oponki Black Mamba Shine  od @Good Stuff bo na mokre oponki nie miałem nic innego pod ręką .

Tak wyglądał ten okaz  brudu 🤪

IMG-20210103-102356.jpg

A tutaj już po Spa 😉. Jutro kończę kłaść dressing na plastiki wleci Świąteczny od SG  bo brakło czasu a trzeba było jechać na Rosołek do Teściów 😉

 

IMG-20210103-132834.jpg

IMG-20210103-131554-1.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss ładny hak 😛

6 godzin temu, lukasz_byd napisał:

Ja do 7 chciałem MPerformance ale 500 za podstopnice + 500 za nakładki na pedąły troche zabijaja.

Ja nakładek ma pedały nawet nie szukałem. A co do podstopnicy to dziś była spontaniczna wycieczka na spacer po  Warszawie i muszę przyznać, że warto było się wczoraj pobawić ze zmianą 🙂

Nowa tesla? Myślałem, że G31 wpadnie raczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał82 napisał:

@Qlimaxss ładny hak 😛

Ja nakładek ma pedały nawet nie szukałem. A co do podstopnicy to dziś była spontaniczna wycieczka na spacer po  Warszawie i muszę przyznać, że warto było się wczoraj pobawić ze zmianą 🙂

Nowa tesla? Myślałem, że G31 wpadnie raczej. 

Pierw miało być G12, no ale z drugiej strony 2021 to 6 rok produkcji i w 2022 ma byc nowe G70. Więc bez sensu. Ale może być ogień bo po premierze S klasy 🙂 

A taka Tesla no coż.

Wykonanie na duży minus, ale wizja jazdy za prawie darmo, osiągi (2,5s 0-100), przyzwoity zasieg (realnie pewnie 500+).  

Lubie gadżety. Najwyżej sprzedam.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tesla 3. Osiągnie nie aż tak dobre bo 4.4 do setki ale to nie jest to. Mimo ze nie jestem przeciwnikiem elektryków i sam myślałem o 3 to teraz wiem ze nie. Auto kompletnie bez duszy. Niestety. Wiec jeżeli Ty lubisz limuzyny to kompletnie się nie odnajdziesz w tesli. O jakości nie wspomnę bo jak zobaczyłem pozycje 20 rzeczy do naprawy przy odbiorze fabrycznie nowego auta to masakra. Łącznie z wymiana szklanego dachu bo porysowany. To jest auto dla gadzeciarza informatyka a nie kogoś kto kocha auta. Dodatkowo to przyspieszenie nie daje takiego funku jak 2sek wolniej spalinowka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dareme89 napisał:

Jeździłem tesla 3. Osiągnie nie aż tak dobre bo 4.4 do setki ale to nie jest to.

Za 30 tyś więcej możesz mieć 3,3s 0-100.

Ja akurat wybrałem wersje S Plaid. Piszą że ma być <2,1s 0-100.

Z tym że jak im się nie uda będzie 2,5. Zobaczymy.

20 minut temu, dareme89 napisał:

To jest auto dla gadzeciarza informatyka

To właśnie o mnie 🙂

 

20 minut temu, dareme89 napisał:

kogoś kto kocha auta

To się kiedyś wstawi jakieś e38 do garażu i zrobi remont. Tesla jako daily.

 

20 minut temu, dareme89 napisał:

Dodatkowo to przyspieszenie nie daje takiego funku jak 2sek wolniej spalinowka.

Mam inne odczucia, ale śmigałem S.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesla wykonczona strasznie tandetnie jak przedzial pociagu klasy ekonomicznej  w cywilizowanych krajach. Lecz jak kolega to trafnie ujął, koszt przejechania 100km w polaczeniu z przyspieszeniem rekompensuje WSZYSTKO.  
@zdanek zderzak tyl tez ma inny odcien i wiekszosc aut w odcieniu srebra ma podobnie. Widac tez inne odcienie blotnikow , zwroc tez uwage na spasowanie gory maski i porownaj z prawa strona oraz tylny zderzak tez „obwisły”. Jednak to tylko opel i takie rzeczy czy na fiacie czy na oplu, fordzie czesto widzialem przy wyjezdzie nowego z salonu. Te blotniki to oczywiscie Jakies przygody ale lakiery na plastiku wypadaja inaczej a dodatkowo UV na elemencie metalowym a plastikowym rowniez utlenia lakier w innym stopniu. Najlepszym przykladem jest złota astra bertone - tam po 10 latach widac na kazdym jak elementy blacharskie idą w brąz a plastikowe w marchewke. Zeby nie bylo Asterka to poczciwe auto i byly w nich 1.7isuzu ktore bardzo lubie i uwazam za udane jednostki. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Domel napisał:

O widzę, że w Oplach też widać odcięcie na zderzaku w kolorze 😉 (zdjęcie 3)

Tutaj akurat zderzak malowany był co nie zmienia faktu, że się różnią nawet oryginalnie ( rodzice mieli nówkę Mokkę i też było widać )

56 minut temu, Qlimaxss napisał:

@smerf91 Ten opel nie miał gdzieś tematu w W&W?. Bo coś kojarzę 😉. Bardzo mi się podobają te ople. 

Szczerze? Folder jest przygotowany na kompie jak go kupiłem i ogarniałem i dałbym sobie rękę obciąć, że wrzucałem w&w ale go nie widzę na forum więc pewnie jednak nie wrzuciłem 😄  ale często wrzucam zdjęcia z zabawy nim to pewnie nie raz już widziałeś 🙂

28 minut temu, zdanek napisał:

@Domel Ja tu widzę przygodę 

Dobrze widzisz 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smerf91 napisał:

Szczerze? Folder jest przygotowany na kompie jak go kupiłem i ogarniałem i dałbym sobie rękę obciąć, że wrzucałem w&w ale go nie widzę na forum więc pewnie jednak nie wrzuciłem 😄  ale często wrzucam zdjęcia z zabawy nim to pewnie nie raz już widziałeś 😊

Wydaję mi się że oglodałem ta relację ale może jest jak piszesz 😁😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się trochę przy aucie. Najpierw umyty ręcznie. Później w garażu. Wszystkie szyby oczyszczone z zewnątrz. 

_20210107_205434.JPG.b615cf5e756b0c5f3f0f4f32154055dc.JPG

_20210107_205518.JPG.f5143fa190132aa916d92288a9ed4cf4.JPG

Aplikator po całym aucie nie był jakoś specjalnie brudny. Ale następnym razem jednak kupię tricolor bo ten faktycznie wydaje się zbyt miękki w czasie pracy. 

_20210107_205605.JPG.90b098788a2fbe4aad944fa79b0df146.JPG

Następnie szybką akcja z WG. _20210107_205658.JPG.16965234d89cf80932eae8cc8037f812.JPG

Na koniec zajrzałem do filtra powietrza. Nie jest za czysto niestety. Na szczęście graty do pakietu startowego zamówione 🙂_20210107_210613.JPG.dfcf7a1974cf0c15dbd8418933322eed.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.