Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
1 minutę temu, D@ViD napisał:

@maciek-drummer i już zajawka załapania 🥰

Nie długo wstawię ogłoszenie, dla chętnych. Możliwość podnajęcia na godziny, dzień, mojego garazu we Wrocławiu. Blokersi którzy nie mają gdzie pogłaskać swoich wozów we Wrocławiu, od teraz będzie taka możliwość. Jak co to prąd oświetlenie jest. Pomocą również służę. Chemii nie zabraknie 🙂

Ktoś chętny? 

Pick Me GIF by memecandy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, D@ViD napisał:

Nie długo wstawię ogłoszenie, dla chętnych. Możliwość podnajęcia na godziny, dzień, mojego garazu we Wrocławiu. Blokersi którzy nie mają gdzie pogłaskać swoich wozów we Wrocławiu, od teraz będzie taka możliwość. Jak co to prąd oświetlenie jest. Pomocą również służę. Chemii nie zabraknie 🙂

Ktoś chętny? 

Marzę, żeby ktoś z naszego forum w Warszawie również coś takiego zaproponował 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notoryczny brak czasu na samodzielne ogarnięcie Xa przed zimą skończył się na wizycie u kolegi. Termin przekładamy chyba ze dwa razy🙄 Ale w końcu po szybkim niedzielnym wypadzie nad jezioro nie mogłem na Xa już patrzeć. Także dzisiejszy poranny termin był "święty" 😃

Było tak

_20201116_182710.JPG.2bde5d5564a691764b3bb1a070eea0fe.JPG

_20201116_182753.JPG.0b873156632f6ff7188a6817b50092c8.JPG

Już w SPa

_20201116_182623.JPG.c5a9bda6f6c628c2de03c69a5c63b4c0.JPG

Odebralem takiego 

_20201116_182849.JPG.0bcda1f78dfc6417eb537210c6a7881a.JPG

_20201116_182941.JPG.afd6a64703f0703c9f10a8c634cd208f.JPG

W skrócie to auto zostało porządnie umyte, pełna dekontaminacja, glinka i jako lsp Megs Gold Clas. Na felgi wyleciało Colli ale jutro/pojutrze i tak wlecą zimówki a te pojadą do renowacji.

Wnętrze tylko odkurzylem. 

Wkurza mnie brak czasu by samemu pobawić się przy aucie, wkurza mnie sytuacja covidowa w naszym pięknym kraju, wkurza mnie pogoda co nie pozwala cieszyć się czystym nawoskowanym autem. 

Ale cieszy mnie to, że z każdym dniem bliżej wiosny i słoneczka na niebie bo tego mi najbardziej w ostatnich dniach brakuje. 😀

Pozdrawiam wszystkich 😉

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😑Cześć 😉

@lukeu Sorki że dopiero teraz widziałem już wcześniej  ale jakoś nie było czasu aby usiąść i wstawić foty 😐. Moja kierownica w sumie obszyta gładką skóra , bo jak bym wiedział że taka nappa jest to bym zrobił jak TY 😜 . IMG-20201108-144625.jpg

IMG-20201108-144651-1.jpg

Ale ogólnie uważam że i tak za tak kasę bardzo spoko. Jeszcze wymiana na miejscu 😉 z dojazdem pod dom. Zmotywowało mnie to do od razu wymiany gałki 😛 .

IMG-20201106-145017.jpg

Ale cholerę ciężko nabić , a to stara jeszcze ciężej  wybić 😛 . Muszę jeszcze ją dobić ale nie miałem nic porządniejszego do dobicia. Jutro jeszcze ją zabezpieczę . Ps. tu jeszczze foto nie odkurzonej furki 😛 > Potem za cholerkę nie mogłem złapać ostrości 😉

Przy okazji wymiana na zimę  🤨 , Mycie na dwa kubły i odkurzanie. 

 

IMG-20201108-143441-1.jpg

IMG-20201108-144809-1.jpg

IMG-20201108-144837.jpg

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMCzysci napisał:

Piękna kiera emoji846.png Ale te dywaniki, to ja, proszę Pana, bym wymienił...

Podziękował , właśnie to kolejny element układanki te dramat wiem 😛 . I włącznik Awaryjnych  😜

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza! Jeden komplet ori już mam, drugi powinien byc u mnie niedługo. Jeden dywanik z tego nieszczęsnego zamówienia po tygodniu wypierdziliłem z samochodu, bo rzeczywiście nie dało się na niego patrzeć. Tak to jest kupować po taniości.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Michał82 napisał:

@Qlimaxss została pogrubiona przy okazji? Bo na grrubasa wygląda 🙂

Powiem tak, podejrzewam że zostało to obszyte na plastikowej kierownicy. Stąd taki efekt. Ja swojej kierowcy nie dawałem , taka mi przywieźli i zabrali starą też plastikową 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qlimaxss napisał:

Powiem tak, podejrzewam że zostało to obszyte na plastikowej kierownicy. Stąd taki efekt. Ja swojej kierowcy nie dawałem , taka mi przywieźli i zabrali starą też plastikową 🙄

No właśnie też jakoś tak grubo mi się wydaje. Mi nie do końca się podoba ten efekt, wygląda jakoś tak sztucznie, jakby z jakiejś zabawki wzięta. Ale jak właściciel jest zadowolony to najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, xadamx napisał:

No właśnie też jakoś tak grubo mi się wydaje. Mi nie do końca się podoba ten efekt, wygląda jakoś tak sztucznie, jakby z jakiejś zabawki wzięta. Ale jak właściciel jest zadowolony to najwazniejsze.

Powiem ci że też na początku mega wielka mi się wydawała 😁🤣. Ale teraz się przyzwyczaiłem kręci się nawet spoko. Ewentualnie jak będzie to wkurzało to założę ta z wadą 😁🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx właśnie grube kierownice są fajne ale też trzeba uważać aby nie przesadzić. Mam jakieś tam porównanie do kierownic w beemkach i zawsze te Mpakietowe są trochę grubsze. Przez co są, przynajmniej dla mnie, idealne. Ale łatwo przesadzić, bo znajomy ma właśnie Mpakietową w e60 i dał do obszycia z prośbą by dać nową skórę na obecną. Niby niewielka różnica ale już nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, piotrek305 napisał:

kiera spoko 🙂

Czy fotele nie nadają się do prania ? czy tylko taki efekt na zdjęciach.

Dzięki 😁, Szczerze to bardzo i możliwe . Nie prałem tych foteli za swojej kadencji. Najwyżej na wiosnę wypiore 😁😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czester napisał:

@w0jta5 Napiszesz z jakich past/padów korzystałeś?

Szczegóły robię na rotacji padami 80 mm Lens Renewal biały/twardy i pomarańczowy/średni; 
Większe powierzchnie DA 9 mm, NAT 135 mm mikrofibrowy krótkie włosie twarda gąbka  i NAT 135 mm żółta/średnia gąbka; 
Pasty to Menzerna 400 do cięcia i 3in1 na wykończenie;
Na listwie Owatrol Polytrol.

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w garażu podziemnym zabrałem sie za testowanie nowej gąbki do rinseless UBS. Prewash na bezdotyku potem ONR i Opti-Seal. Gabka fajna, dobrze trzyma sie w dłoni chyba bardziej miękka niz BRS. Było ciemno ale dzisiaj po wyjeździe gloss jest 🙂 

IMG_3359.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.