Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Michał82 napisał:

Z drugiej strony lepiej jak ktoś odmówi niż przyjdzie z pustą kopertą. 

To fakt😉. A żeby nie robić za dużego OT. Umycie Stilona plus szybkie woskowanie Black Nattys dodam fotki jak wyśpię się po nocy w pracy 😁🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam mi by nie przeszkadzało jakby ludzie z niczym nie przyszli. Ale znajomi mieli koperty wypełnione pociętymi gazetami :) to jest hit. Dla mnie najważniejsza była obecność bliskich, chociaż gdybym teraz brał ślub to zaprosiłbym max 50osob. ( było 116 )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dareme89 o to mi chodzi. Gdybym kiedyś miał w życiu taką sytuację to bym powiedział wprost, że nie stać mnie w tym momencie. I albo by to zrozumieli  i poszedłbym bez prezentu albo by mieli to gdzieś i cieszyli się że choć jeden darmozjad nie przyjdzie. 

@Qlimaxss  bez fot się nie liczy także nie spać, zwiedzać, zdjęcia wstawiać 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tomas-sg napisał:

@Mumins najgorsze pierwsze 50 lat 😉

Tyle to już mi chyba nie grozi, ale dzięki za pokrzepienie 😄 

18 godzin temu, Qlimaxss napisał:

@Mumins Gratulacje 😁😉. Ja już w październiku 😁. Dużo osób ci odmówiło związku z koroną? 

Dziękuję 😄 bezpośrednio z koroną to zasadniczo jedna osoba dorosła i wraz z nią trójka dzieci, ale pośrednio skutkiem korony była nieobecność 6 osób. Przy +/- 45 osobowym weselu to całkiem sporo.

8 godzin temu, dareme89 napisał:

E tam mi by nie przeszkadzało jakby ludzie z niczym nie przyszli. Ale znajomi mieli koperty wypełnione pociętymi gazetami 🙂 to jest hit. Dla mnie najważniejsza była obecność bliskich, chociaż gdybym teraz brał ślub to zaprosiłbym max 50osob. ( było 116 )
 

I my mieliśmy podobne podejście, bo sytuacja jest taka, że niektórzy stracili pracę albo mają czasowo obniżone wypłaty. A zapraszaliśmy naprawdę najbliższą rodzinę i znajomych więc tłumów nie było.

Godzinę temu, kedar napisał:

A Alfa jak zwykle przyciąga uwagę, jest na czym oko zawiesić 👌

Dzięki! Trochę jej jeszcze brakuje, ale kto tylko coś liznął w życiu motoryzacji, to się dopytuje i chwali. 

Mój świadek na codzień jeździ praktycznie nowym A4. Rozpędził się do 180 w drodze na ślub i stwierdził, że wyciszenie to klasa sama w sobie 🙂

27 minut temu, czester napisał:

@Mumins Gratulacje! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Dziękuję i tym samym kończę ten krótki OT 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę uważacie, że koronawirus to wymówka żeby nie przyjść ? ; ) 

Może nie każdy może sobie pozwolić na dwa tygodnie ewentualnej kwarantanny, jeśli jakiś wujek Staszek źle sie poczuje... Jeśli traktujecie wesele jako faktycznie spotkanie z rodziną i jest to najważniejsze, to co za problem przełożyć o rok, żeby wszyscy mogli przyjść na spokojnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby 500 km od domu, ale pasja wzięta ze sobą 😄

Drugi raz ogarnięty Talisman, na tym lakierze wszystko siada genialnie. Elixir po ponad 1000km trzymał się bardzo ładnie, dlatego tym razem na lakier siadło SSW jako podbicie glossu i hydrofobowości.

IMG_4005.JPG.8fd471e0b318c5644262c468c6f0ac63.JPGIMG_3994.JPG.8ae428e308d912f40cefee48c19d9ef7.JPG

 

Jak znajomy postawił auto przed biurem, to kolejnego dnia miałem następnego chętnego 😄 Stan klasyczny, po trasach i długim braku mycia.  

IMG_4024.JPG.be97df8eaeefda43cb8eed91eb67c466.JPG

i po:IMG_4033.JPG.b843ab318f5270ef50d59ede3dafd653.JPGIMG_4035.JPG.e5789422ebc0f1bae2648e9ba84d5c29.JPGIMG_4038.JPG.444b83c1641faf0959c40605d956a570.JPGIMG_4040.JPG.2f323b73b9edd73545e17755e964c23c.JPGIMG_4051.JPG.ddb157b6fad094359b1b709de958be0b.JPG

Środek też ogarnięty. Bez porównania lepiej się odkurza wykładziny niż w Renault 😄 (dywaniki uplamione, ale z tym to nic nie zrobię na szybko).

IMG_4049.JPG.165c3d0a44c3eeb35169531f58e5fbe0.JPG

Ja idę na urlop w pracy, ale chętnych po moim powrocie jest wielu. Auta się wyróżniają na parkingu i poczta pantoflowa się roznosi 😄  Fajnie, bo będę sobie szlifował techniki szybkiego i efektywnego mycia i testował dużo więcej produktów 😉  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, piotrek305 napisał:

@lukasz_byd coś tam pewnie modzone było.. bo w Initiale to 19stki są standardowo chyba.

Rozmiar rozmiarem, ale wzór felg nie pasuje do charakteru auta. Nie ważne, takie przemyślenia. 

Chciałbym mieć Talismana ale się boje 🙂 Za każdym razem gdzie na głos napisałem/powiedziałem że myślę to fani Renault mówili nigdy w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz_byd @piotrek305 Nie wiem czy zmieniał sam, czy już z takimi kupił ale nie myśli nawet o zmianie, bo ceni sobie komfort - też z nim rozmawiałem o tym, że by siadło większe koło 😄 Ogólnie to kupił z przebiegiem 20k km, teraz ma 92k. Jedyne na co narzekał, to to, że ogrom elektroniki szybko mu rozładowywał akumulator, przez co musiał zmienić na mocniejszy, bo na krótkich trasach nie doładowywał się i auto czasem nie odpalało. Poza tym samochód dobrze mu się sprawuje. Mimo, że by chciał zmienić, bo nie przywiązuje się do aut to nie wie co by mogło w niedużo większych pieniądzach dać mu więcej. Wyposażenie jest świetne. Samo to, że fotele są z grzaniem, wentylacją i masażami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lukeu napisał:

Samo to, że fotele są z grzaniem, wentylacją i masażami.  

To miałem w E60.

Szkoda że nie ma kamer 360 i wielu innych rzeczy.

16 godzin temu, piotrek305 napisał:

jestem na grupie talismana na fb i tam ogólnie chwalą..

Każdy chwali swoje - to nie o to chodzi 🙂

 

16 godzin temu, piotrek305 napisał:

ale z pierwszych dwóch lat produkcji.

Możliwe, ja jak pisałem to o nówce z salonu - 1.8TCe 225KM bodajże albo 2.0dCi 200KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2020 o 21:36, rygryss napisał:

... idealnie 🤣... mam nadzieję 🤗

u mnie niestety skończyło się upadkiem i wygięciem blasze odpowiadających za strumień piany. do tej pory nie znalazłem na wymianę a pianownica chlapie przy podawaniu piany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkadio_Gdansk ale lipa, obawiam się że nie kupisz blaszek, kłania się chyba cała pianownica
Z mojego rekonesansu wynikło potwierdzenie Twojego zdania. Nie do dostania. Trochę się człowiek zezłościł, ale jak sobie przypomnę że w tym momencie do garażu weszła niespełna 3 letnia pomocnica (córka żony siostry) to mija. I pianownica działa ale ciężej panować nad strumieniem. Trochę rozchlapuje.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, piotrek305 napisał:

@lukasz_byd  no też myślałem o nówce bo fajne ceny mają, zaraz wchodzi polift i ceny mogą jeszcze spaść przedliftów 🙂

Kupując nowe, nie mógłbym nie wziać najnowszego tj. polifta 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.