Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, piotrek305 napisał:

coś pięknego.. s-max tej i poprzedniej generacji to mistrz.. niby rodzinny van a zadziora ma.. za to uwielbiam forda 🙂

Ale tylko z zewnątrz 😄. Wnętrze Kugi II odrzuciło mnie od siebie ilością przycisków i przekombinowaną stylistyką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrek305 napisał:

coś pięknego.. s-max tej i poprzedniej generacji to mistrz.. niby rodzinny van a zadziora ma.. za to uwielbiam forda 🙂

Ja wręcz przeciwnie. Uważam fordy i ople za jedne z najnudniejszych aut na rynku, ale oczywiście każdy będzie miał swoje zdanie. Co nie zmienia faktu, że ten S-Max bardzo mi się spodobał. Znajomy kupił ostatnio galaxy z 2017r i całkiem fajne auto. S-max trochę mniejszy byłby dla mnie idealny bo dla mojej rodziny 2+west leon st bywa czasem za mały :roll: Jak minie ta cała pandemia to będzie się trzeba wybrać na jazdę próbną 🙂 @Dante05 to jakaś specjalna wersja? St line czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx  Ja dopiero zacząłem ogarniać nowe laczki . W tygodniu wpadają nowe opony 😉

 IMG-20200404-120520.jpg

Na razie na szybko , zabawa z krążkiem do usuwania kleju po ciężarkach. 

Było ;

IMG-20200404-122054-1.jpg

IMG-20200404-122124.jpg

IMG-20200404-122114.jpg

Jest ;

IMG-20200404-122936.jpg

IMG-20200404-123000-1.jpg

IMG-20200404-123011-1.jpg

Docelowo wpadnie Rim 😉

ale jeszcze jeden rant muszę ogarnąć, tak to felgi w super stanie .

 IMG-20200404-121143-1.jpg

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem (nie)detailingowe mycie na 1 wiadro z racji, że samochód zakurzył się od nieużywania :lol: Ktoś mi zarzuci, że licznik cofałem... co miesiąc po 3-4 tys km a w ostatnim miesiącu jak 200km  zrobiłem to cud... Smarta to w ogóle schowałem do skrytki na rowery :lol:

20200405-173540.jpg
20200405-174229.jpg
 

Jako QD wleciał SG Ceramic Detailer, na opony B2B Polymer. Bardzo polubiłem ten dressing 🙂 Szyby też SG PGC. Mycie to ADBL Snowball + zestaw Excede do kół/opon czyli UWC i T&RC 🙂 Pozostaje czekać aż znów się zakurzy, pewnie za 2 tyg przy zmianie kół na letnie 🙂

  • Lubię to 5
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

a ja dzisiaj skonczyłem polerke auta 😄 ahh to czerwone uni rysuje sie od patrzenia na nie... ale nie bede zabijał sie o każde ryski 😄 

IMG-20200405-184641939.jpg

IMG-20200405-184635464.jpg

poniedziałek/wtorek odtłuszczanie i na to 2 warstwy aquy + booster 😄 

Pochwale się wam moim taboretem detailingowym ktorego sam zaprojektowałem 😎

IMG-20200405-191123878.jpg

Zakochany w nim jestem, podczas polerki wszystko pod ręką i nie musze nigdzie wstawać z niego 😄 

  • Lubię to 5
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Streat napisał:

Pochwale się wam moim taboretem detailingowym ktorego sam zaprojektowałem 😎

a pomysł skąd 😉 bo znam gościa co takie coś wymyślił i sprzedaje 😛 więc....

6 minut temu, maciek-drummer napisał:

Jak ja mam teraz myć? Wlepiają mandaty na bezdotykach...

Waterless i Rinseless 😛 smiali się co nie którzy, a teraz każdy będzie tak mył 😄 heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, david2888 napisał:

a pomysł skąd 😉 bo znam gościa co takie coś wymyślił i sprzedaje 😛 więc....

sam zaprojketowałem to 😄 a ten gościu co to sprzedaje wykonał projekt dla mnie 😄 a że pozwoliłem mu to sprzedawac to trafiło to do jego oferty 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Streat napisał:

sam zaprojketowałem to 😄 a ten gościu co to sprzedaje wykonał projekt dla mnie 😄 a że pozwoliłem mu to sprzedawac to trafiło to do jego oferty 😄 

a to ciekawe 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.