Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, daniel87 napisał:

@kicaj jaka kombinacja past i padów❓ pytam bo szwagier ma egzemplarz z 89 chyba z przebiegiem ~10kkm i również czeka mnie taka akcja. Kolor mniej spektakularny bo beżowy.

Car Pro Fixer + adbl one step na przemian chyba z jakimś średnim Royalem. Maszyna flex xfe 7-15. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniete dzis na predko clio zonki i przy okazji odkopane w garazu 2 letnie(lezakowane 😁) SG MD w wersji limitowanej swiatecznej o pieknym zapachu 🤩 nic sie nie rozwarstwilo i nadal robi mega robote a zapach powala 

 

20190428_174139.jpg

20190428_185221.jpg

20190428_185235.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, piotrek305 napisał:

ogarnij stalówki 🙂

Deironizery wychodza 🙄 jakos nie mialem natchnienia o tym myslec to auto do jazdy wokol komina,a mozna takie stalowki czyms ogarnac bez mega roboty  🤔 Podejrzewam ze latwiej nowe kupic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze ogarnięcie auta po zakupie . Wiecie co ? Musiałem pojechać po stołek , bo nie dosięgłem do dachu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Znam temat Pajero -> drabina


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, paperson napisał:

@Fredi88 czy przy zmianie 17 na 18 brałeś kiedyś pod uwagę potrzebę zrobienia geometrii? Ostatnio w ASO koleś zastrzelił mnie absurdem, że mając 16 na zimę, zaś 17 na lato powinienem taką czynność wykonywać :shock::-D

Rzeczywiście trochę absurd. Obwód koła jest ten sam przecież. Ja tego na pewno nie mam zamiaru robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie Ojciec się dowiedział że wyważanie kół jest po przejechaniu 100km... Coś w tym musi być bo komu by się chciało przełożyć opony, założyć koła potem je zdjąć, wyważyć i znowu założyć 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z wolnego popełniłem woskowanko 🙂  Dekontaminacja > Mycie > Poorboys White diamond > @Manufaktura Wosku Jodido v2 / Chemical Guys Petes 53 na opony SG Coco na felgi @Funky Witch talisman. 

Od Jodido zakwasy na rękach takie, że masakra...  Za to Petes smarowanie bajka 🙂 

20190430_111042.jpg.7668cb9ef17ba5e701caf83015fa8dfb.jpg

20190430_121008.jpg.6a2807863e36155c62eb7795d085926d.jpg

20190430_124922.jpg.7bf46eae6de178b050ddd914b6abb271.jpg

20190430_131438.jpg.616e236431ee9c33b96f1a967520ba25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 tak to ten z NIBY poprawioną aplikacją. Nie miałem wersji V1 więc nie porównam czy poprawiona ale zero przyjemności (poza zpachem) ze smarowania. Po 4/5 auta przerzuciłem się na Petesa i smarowanie / docieranie miodzio. Zobaczymy jak z trwałością 🙂 
Po teście @Karbo się napaliłem, a tu klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukaso Nie wiem jak w syntetykach, jednak naturale powinno się chronić przed gorącem, gdyż mogą odparować olejki i wosk może wyschnąć. Nie bez powodu Zymol zaleca dla niektórych wosków trzymanie w lodówce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.