Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Zaspalem do pracy i musiałem skorzystać z urlopu na żądanie. Korzystając z wolnego dnia zabrałem się za mycie mojego auta i wnętrze auta rodziców. Dywaniki umyte excede tire&rubber, mata z bagażnika wyczyszczona za pomocą APC. Plastiki przetarte interior cleaner od adbl'a. Na srebrne plastiki, ala chrom i elementy piano nalozylem interior finish HD, reszta plastików została zabezpieczona interior wow

IMG_20190402_170047.jpg

IMG_20190402_170029.jpg

IMG_20190402_170016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od zaniku światła w wnętrzu. Postanowiłem zaszaleć i kupić ledy Osrama, zachęciła mnie barwa 400k jak to nazwał producent Warm White. Do tej pory ledy odstraszały mnie zimną barwą wpadającą w niebieski kolor co nie pasuje do mojego starego auta.

Standardowo rozbieranie czyszczenie

1a1LgZX.jpg

ashLFru.jpg

Okazało się, że żarówka była dobra a przyczyną braku światła były zimne luty na jednym z połączeń. Jak umiałem tak zlutowałem, na chwile obecną wszystko działa jak trzeba.

Da268YU.jpg

CpFXIS5.jpg

 

Jestem zadowolony, takiej barwy szukałem. Po prawej światło z zwykłej żarówki na środku led. W rzeczywistości led jest biały a na zdjęciu wpada delikatnie w żółty odcień. 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PROPER napisał:

Jak już w tę stronę poszedłeś to wymianiaj też podświetlenie dywaników i tył.

Właśnie zamówiłem kolejne ledy o tej samej barwie bo trochę grosza kosztują a nie wiedziałem czy mi się spodoba to kupiłem tylko jedną. Jak się znudzi wlecą znów standardowe żarówki 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem letnie koła😀

DSC_0199.JPG.c4852a5ca6181725b5eeaf953c7022ad.JPG

soft 99 terminator, adbl wheel warrior, valetpro bilberry wheel cleaner, smartwax rimwax, carpro perl

Rzutem na taśmę ogarnąłem też, tym samym zestawem, cztery szczury teścia. Koła porządnie niemyte od nowości, czyli jakieś 5 lat 😭

DSC_0201.JPG.9fde862f6e338de21397c3727ae8b54e.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.