Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze mycie ręczne w tym roku i przy okazji mały tescik produktów tenzi :)

Muszę przyznać, że szampon "kwarcowy" faktycznie powoduje bardzo mocny efekt hydrofobowy, co nie powiem pozytywnie mnie zaskoczyło.cbb54bd28249dfe76341618f3afb1d1a.jpg1cc29f7c9c8eed4522d93d95f3cf5e51.jpg87c8f50e7e4284f25765b17d4ecc76df.jpg67dbaad937e5d19a71eed2171cd8a2c6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za e60 tam soe chowa?;) wyglada troche m5 wrecz?;) pochwal sie, cudne autka.
To ojca 530d na chipie.. jest relacja w PSB chyba w 2014 albo 2015 robiłem jej pełną korektę.

W ogóle to cud, że tam stoi.. w ostatniej chwili wujek z sąsiadami wypchnęli ja z płonącego garażu. Nie zostało by z niej nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Uczę się vlogować, ale bardziej pod wystąpienia publiczne, dykcję, trenerstwo. Usłyszeć siebie i poprawić mowę 😉 Plus detailing = win-win 😉

Z góry przepraszam, ze wszelkie wpadki i liczę na konstruktywna krytykę. Męczyłem ten filmik od niedzieli i są miejsca gdzie niestety dźwięk został - nie wiem czemu ścięty 😞 Trudno.

 

 

Pozdrawiam @BiałyGTi który i tak nie obejrzy bo nie ogląda YT 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko dodał od siebie, żeby w postprodukcji dźwięk przekonwertować na mono. Różnie zbiera Ciebie z mikrofonu i raz jesteś na obu kanałach słyszany a raz na jednym

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Zamawiałeś mikrofon krawatowy? Jak chcesz nagrywać i mówić w jednym momencie, to najlepiej najtańszy krawatowy z futrem, podpięty po prostu do telefonu i będziesz miał dobry dźwięk i bardzo "stały". No i najważniejsze najlepiej ustawić kamerę na statywie i nagrywać sekwencje, i na koniec zgrywać. Najgorsze co może być, to jak ludzie coś nagrywają i tak bardzo się skupi na czynności, że zapomina o nagrywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze ogarnianie wnętrza Skody Octavii 2 po "robocie" i długiej trasie. Jedyne zdjęcia jakie mam w dobrej jakości, to boczek drzwi 😄

Nie była to łatwa robota, przelatujący deszcz co 30 minut skutecznie odstraszał od dalszej pracy, ale efekt jest 🙂

 

3871409f230a941dmed.jpg

6fefb233a5c392cdmed.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Może masz obiektyw z polaryzacją i dopiero widać na zdjęciach lub przez okulary z polaryzacją

Świeżo odebrany od blacharza i lakiernika po strzale w tyłek. Ogólnie jestem zadowolony z naprawy i dobrania lakieru, wykończenie jednak do poprawy. Od razu poszedł na wstępne mycie żeby wypłukać pył po paście.

20190222_103235_HDRa.jpg.ecaab8b283b28b04e02b56300913aa61.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłem a kupiłem, felgi praktycznie nowe przywiezione z Włoch, nie widać śladów przebiegu, żadnych rysek ani nic. Jutro zabezpieczeniem woskiem Fusso albo colli 476s niewiem co lepsze na felgi ? Znajomy miał je zakładać do siebie i wkitrał oponki, ale mu się do passata nie zgadzał rozstaw i oponki zdjął, a ja jutro zamawiam nowe.

IMG_1724.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem serwis olejowy - płukanka STP, Penrite Enviro+ 5W30 z AR9100 1:30, oryginalny filtr oleju, nowy oryginalny korek spustowy. Zaraz idę jeszcze wymienić filtr powietrza i zamontować brakujące elementy, a potem zobaczę, czy słupek rtęci pozwoli na mycie, bo coś dzisiaj w nocy przymroziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem myjkę w lidlu i nie mogłem się powstrzymać przed sprawdzeniem.

Pianownica Techkar + 100 Yeti + 100 IPA

Następnie mycie na jedno wiadro, osuszanie i qd zmiksowany z innych qd i wosków.

 

Screenshot_2019-02-23-21-32-09_com.miui.gallery.png

Screenshot_2019-02-23-21-31-22_com.miui.gallery.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.