Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@Karbo Mam to dopiero od 4 godzin, ale jest spoko, przede wszystkim bardzo szybki asystent googla (w android auto mam po polsku, a normalnie w telefonie po angielsku). Ogólnie sam interfejs chodzi wolniej niż system w samochodzie, ale nie tak, żeby się jakoś denerwować. Ogólnie mam nawigację, z systemem informacji o korkach itp, ale po 1,5 roku z samochodem zorientowałem się, że praktycznie zawsze jak wrzucam sobie cel w nawigację, to też wkładam telefon, z google maps, a teraz już nie muszę wkładać telefonu w uchwyt, zajmować sobie miejsca. Jedyny minus dla mnie, to właśnie podpinanie telefonu kablem (mam usb typ c i jak na razie mam tylko jeden kabel w domu, do tego za długi i się plącze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lol19pl napisał:

Wprawdzie nie jest to mycie, ani modyfikacja mechaniczna, ale udało mi się aktywować android auto w samochodzie.

 

A to jakieś większe problemy z tym są? Ja użytkuję AA od przeszło 2 lat. Specjalnie nie brałem navi fabrycznej bo aktualizowanie map uważam za bezsens w momencie kiedy mam Google Maps za free wrzucone na ekran w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 Renault uzyskało licencję google dopiero w 2017, a w samochodach jest dopiero w tych zamawianych po 1 kwietnia 2017. Nie da się zaktualizować normalnymi ścieżkami, bo renault twierdzi, że są różnice w hardware. Ale sam system to zwykły android, więc szybko sobie już poradzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice przeważnie są w prądzie jaki płynie w złączu usb. W Mazdzie jest to samo. Zwykle złącze daje 1A. Jak się zamówi AA lub Apple car play to zmieniają złącze na 2A.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko rozumiem, też lubię dłubaniny 🙂 Zapytałem z ciekawości bo jak szukałem koledze przewodu gumowego Filtr powietrza-Kolektor dolotowy do accorda VI to się ździwiłem bo nie da się kupić tego 😮 zostają tylko używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dawid_Bojarski napisał:

A bo takich rzeczy się nie da bo to się nie psuje xD tak samo nie ma tarcz kotwicznych czy innych nietypowych rzeczy... Cos za coś 🙂

Jak nie 😄 Ten przewód z czasem przecież parcieje i robi się dziurawy co za tym idzie leci lewe powietrze a drgania od pracującego silnika tez nie pomagają, u siebie w e36 już to wymieniałem. Nowy oryginał około 100zł, tarcze kotwiczne tez wymieniałem na nowe oryginalne 🙂 Wszystko dostępne od reki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Honda miala głupią politykę że części przestały być produkowane dla modelu w momencie wejście do sprzedaży... A ten przewód w Hondach nie parcieje, serio. O ile nic dziwnego się nie wydarzy to wytrzymuje spokojnie 30 lat, sprawdzone na wielu różnych które rozbieralem i dopoki tam nikt nic nie grzebie w postaci starych lpg czy innych pomysłów to to się trzyma idealnie xd

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rygryss napisał:

pogoda była fantastyczna... 4 pory roku, słońce, deszcz, wiatr, śnieg i na koniec mrozik

U nas dziś to samo. Najgorsze, że połowę drogi praca-dom toczyłem się na samym D bez gazu. Trochę lodowiska i miasto stoi w korkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony termostat 🙂

Jutro mam nadzieje, że uda się w końcu umyć 🙂 A do wiosny, trzeba zbierać grosz na blacharza i parę gadżetów mechanicznych i stylistycznych 😄 

Edit:

No i była dziś myjka grana 😄 Szkoda tylko, że po 20km znów nie mała ilość soli 😕 

14092564_IMG_20190115_094940.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem dzisiaj auto po 2 msc, zrobione jakieś 7k km. Więc ilość brudu spora, doraźnie płukanie na bezdotyku SG CO. Dzisiaj przy temperaturze jak zaczynałem to było +2 a jak kończyłem to już bliżej zera podchodziło bo całe mydliny etc zrobiły delikatną taflę lodu. Autko odżyło. Lakier zrobił się szklisty, zaaplikowałem SSW, pojechałem do trójmiasta, i jak już wracałem to jak zwykle zaczął padać śnieg....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.