Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Birkhof napisał:

Wykręcasz po kolei każda w całości?

Wszystko według sztuki ale już ogarnięte! Fura już prawie zmontowana. 

 

15 godzin temu, barto125 napisał:

@StreamHD w sensie gniazdo spline/torx się wyrobiło? Najlepiej napawać nakrętkę na to.

Imbus, który zamiast dokręcony momentem 25nm to został dokręcony ile siły w łapie. Jak je odkręcałem to miałem gorąco w środku jak trzeszczały. 5 poszło, 6 się ukręcił ale już go wydobyłem taką fajną nasadką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kretyn roku, jakby wyjechało coś z naprzeciwka byłoby pozamiatane, widziałem jak sie zawahał na mojej wysokości... pajac zatrzymał w rozwoju się na etapie pantofelka.

 

https://drive.google.com/open?id=1865P0eW45LOcYvyuobodmo-Yro0Knu_N

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Birkhof napisał:

Tylko nie on emoji38.pngemoji2962.png Mam wrazenie ze połowa fachowców w niego wierzy i dlatego takie partactwo jest

I właśnie to jest najlepsze, bardzo dobrze widać, co można zwalić najłatwiej, bo są rzeczy, o których się zapomina, a potem się okazuje, że ktoś zgubił wzór na płytkach. Poza tym on pokazuje, że nie trzeba speców do zrobienia czegoś w domu, tylko wystarczą odpowiednie narzędzia i umiejętność dedukcji i czytania instrukcji. A ci "spece" jedynie to potrafią to powiedzieć "a kto to panu tak spier..." a sami nie robią lepiej. Każdy remont w mojej rodzinie który pamiętam, to jeszcze się nie spotkałem z taką ekipą, która by nie pozostawiła po sobie niesmaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie u mnie Ojciec kuł ściany by poprowadzić rury w nowe miejsce ( mieszkanie nowe od dewelopera ) to nawet znalazł zamurowana butelkę specjala 😁 

Szkoda że się wcześniej nie dowiedziałem bo bym zrobił awanturę a tak to musztarda po obiedzie... 

Btw wykonczeniowki. Mam naprawdę dobrego gościa który kładzie płytki... Kładł u teaciow i robota mega... 6 M2 łazienki wycenione u mnie na 7 tys z białą armatura, podwieszanym sufitem i poprowadzonym okablowaniem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to jest najlepsze, bardzo dobrze widać, co można zwalić najłatwiej, bo są rzeczy, o których się zapomina, a potem się okazuje, że ktoś zgubił wzór na płytkach. Poza tym on pokazuje, że nie trzeba speców do zrobienia czegoś w domu, tylko wystarczą odpowiednie narzędzia i umiejętność dedukcji i czytania instrukcji. A ci "spece" jedynie to potrafią to powiedzieć "a kto to panu tak spier..." a sami nie robią lepiej. Każdy remont w mojej rodzinie który pamiętam, to jeszcze się nie spotkałem z taką ekipą, która by nie pozostawiła po sobie niesmaku.

Ja mam podejście ze jak cos robic to juz dobrze, a nie byle by było. Tym bardziej ze wszystko da sie odszukać jak wykonać poprawnie, ale jest tez masę porad nie mających nic wspólnego z poprawnym wykonaniem - tak ze 80% Polecam np. kanał rolicz, Marcin buduje, trach Rych, gipskartonitd - osoby które na codzień pracują w wykończeniach i widze, ze maja wiedzę poprawną, a nie robia sponsorowane prezentacje ;) i potem sa takie kwiatki ze wylewki samopoziomujące sa robione po tym jak juz sa ściany z gk. A wpierw robi sie prace mokre, a potem suche aby gips nie chłonął wilgoci bo traci swoją wytrzymałość i to jest duzy błąd wykonawczy.

Ogólnie uważam, ze jak ktos umie myśleć i rozumie produkty, co z czego wynika i dlaczego i jest staranny oraz dociekliwy to wykona prace lepiej niz połowa wykonawców. A co fajne to na koniec na pewno bedzie efekt zgodny z oczekiwaniami i nie ma na kogo narzekać - albo sie akceptuje wykon albo poprawia, nie trzeba sie z nikim użerać ;) Tak wiec trzymam kciuki!!

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy wieczorem od znajomych I 1km przed domem pik pik I lampka cisnienia oleju. Wylaczylem silnik, poczekalem wlaczylem I juz się nie zapaliła. Mam wrażenie że to czujnik coś nie gra bo raz na jakiś czas czy to zimy czy gorący to mignie I zabzęczy. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kurcze sam nw. On ma takie cyrki że raz na jakiś czas wywali komunikat. Silnik to 1.4 mpi 8v dziś wyjąłem aż odme I ją wyczyściłem. Zobaczymy co będzie, ale chyba wybiorę się na to badanie. Wgl olej ma 6kkm I filtr niestety filtrona(podobno nie sa najlepsze) ale moje pierwsze auto I jak był u mechanika to ojciec z nim że stary silnik(2002) to nie ma co wlewac dobrego oleju I mam chyba castrol albo mobil. Ja niedługo myślę sam zmieniać I kupie filtr Manna I oliwke valvoline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj dostałem wycisk 😄   Musiałem zawieść sąsiadkę do lekarza.  70km w jedną stronę.  Sąsiadka starsza osoba, taka dosyć mocno religijna ale jeszcze rozsądna. Umysł w miarę trzeźwy. Zabrała się z nami jej koleżanka, też po 70tce babka ale kobiecina EKSTREMALNIE chora na punkcie religii. Co ja się przez te 2 godziny jazdy nasłuchałem to opisać się nie da 😄  Kobieta psychicznie chora na punkcie świętych.

Cuda, patroni, kazania, co jest dobre, a co złe, relacje z tv trwam, Rydzyk, modlitwy do aniołów i ich zapraszanie do samochodu aby bezpiecznie dojechać  itp itd N.I.G.D.Y. więcej nie wsiądzie do mojego samochodu 😛  Ile jak głupot  zrodzonych w tym chorym umyśle musiałem wysłuchać 😄 

Oczywiście wątek polityczny został poruszony, w skrócie Jarosław zbawiciel, Tusk diabeł, a PO i Nowoczesna hodują pedofili itp.  Podczas jazdy kilka razy przeglądała zdjęcia kościołów w telefonie, które porobiła lata temu na pielgrzymkach.  

I na samym początku ktoś na trasie jechał jakieś 50 km/h, dwóch przede mną go wyprzedziło, a babka już się uniosła, że piraci drogowi. Morda mi się zaśmiała, że zaraz ja będę tym piratem 😛 

Smutne to.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to jest złe wszystko. Spójrzcie też na średni wiek pedofili, nie rozumiem jak się ma do tego pomysl na podniesienie wieku inicjacji do 17 r.ż. według mnie to powinni zadbać o edukacje seksualną. Jestem nowym wyrobem systemu I twierdze że tylko luźne podejście rodziny do tego tematu dało mi odpowiednią wiedze. A mam znajomych że ich rodzice na słowo seks już wariują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, wiek inicjacji seksualnej a pedofilia to 2 różne zagadnienia... Ale zgadzam się z tym , że odpowiednie podejście rodziców do wychowania , może ustrzec przed wieloma problemami, zarówno dzieci jak i rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc cieszyłem się zregenerowanymi własnoręcznie (mnóstwo godzin pracy) felgami i nowymi oponami. Żona zostawiła auto na jakimś zrujnowanym parkingu, ja wyjeżdżając nie spodziewałem się tego jaką mam pod spodem nawierzchnie i stalo się. Kasa kasą ale załamany jestem tą pracą, która włożyłem w te felgi. Opona pewnie do wyrzucenia.

IMG_20190515_171710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizuj rozbiórki chemii, bezinteresownie, pro bono (w przypadku Motorplasta doplacalem - grosze ale jednak) - i ciach, oba posty usunięte 😕

FfxOsfz.jpg

Nadmienię że zarówno Koch Chemie jak Bilt Hamber nie są partnerami Forum, zaś ww. środki nie występują w mniejszych opakowaniach, co kolidowałoby z ich interesem. 

Liczę że to tylko chwilowe nieporozumienie i że taka poczta pantoflowa będzie nadal służyć. 

P.S. Jak mjie zbanują to pamiętajcie, walczyłem w słusznej (Waszej) sprawie 🙂 <joke>

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banda "lewopasowców" na A4 Zgorzelec Wrocław, jadących dwa metry od siebie bez grama uprzejmości, świecących długimi i machajacych rękami z rejestracją na S... 

Jeżdżę w DE busem z kagańcem na 120 i nie mam żadnych problemów żeby zmienić pas jak chce wyprzedzić tira tylko  na tej drodze... 

I nie jestem zawalidroga, rocznie robię z 50do 60 tysięcy z czego 90 procent autostrady a takie bezmózgi tylko Człowieka wk.... wią. 

I sie potem wszyscy dziwią jaka to niebezpieczna autostrada, a to nie droga jest winna... 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banda "lewopasowców" na A4 Zgorzelec Wrocław, jadących dwa metry od siebie bez grama uprzejmości, świecących długimi i machajacych rękami z rejestracją na S... 
Jeżdżę w DE busem z kagańcem na 120 i nie mam żadnych problemów żeby zmienić pas jak chce wyprzedzić tira tylko  na tej drodze... 
I nie jestem zawalidroga, rocznie robię z 50do 60 tysięcy z czego 90 procent autostrady a takie bezmózgi tylko Człowieka wk.... wią. 
I sie potem wszyscy dziwią jaka to niebezpieczna autostrada, a to nie droga jest winna... 
W Polsce prawy pas jest szybszy... ;)


Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
50 minut temu, vangsta napisał:

Organizuj rozbiórki chemii

Wojciech, to nie konflikt interesów - to regulamin forum punkt 6. Chcecie sobie robić rozlewki - nikt wam nie broni na priv. Wasz post został zgłoszony przez innych oburzonych użytkowników.

Kiedyś były akcje, że po rozlewkach ludzie dostali wodę a potem były pretensje do administracji.

Nic osobistego - zasad trzeba przestrzegać

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.