Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, turzol napisał:

Uwielbiam oddawać auto do mechaników....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi kiedyś oddali z kierownicą zadartą ząbkami z podajnika do małej rolki stretcha. Oczywiście się wyparli .. 🙂 Czekam jak pierwszy serwis w polsce będzie "detailing approved".
Do ASO jeżdżę tylko umytym samochodem tak żeby sami nie musieli tego robić, bo jak zobaczyłem, że wodę ściągają ściągaczkami gumowymi to wolę nie ryzykować 😉 Trochę to poryte ale co zrobić 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem...  Serio kur@a nie rozumiem. Byłem na rozmowie na myjkę do salonu XYZ. Wiecie przesłuchanie itd. no taka poważna pełna pasji rozmowa. Wchodzę zobaczyć jak chłopaki pracują... A tam chemia i proszki dosłownie jak na myjce miejskiej, ogień byleby ilościowo się wyrobić. Bez sensu, naprawdę. Auto na korektę lakieru trafiło po myjce, rozumiecie to? A tam dostało normalnie polerkę bez dekontaminacji, niczego ._. wyszedłem, nie wróciłem.

Co do rys i wgnieceń. Ostatnio gość w Q7 zawracał na parkingu i otarł mi się o twingoska. Na Twingosku delikatnie zderzak ruszony, wygląda jak nadpalony, ale po opalarce jak nowy a u faceta pół zderzaka głębokie 3 rysy na paznokieć, tak mi się go szkoda zrobiło, że nic nie wziąłem, nawet nie wzywałem policji, czy coś, bo szczerze? to po umyciu dopiero zobaczyłem lekki ślad 😄 

A co mnie dziś wkurzyło ? A no wkurzyłem się dziś na Nilfiska, mega zachodzi rdzą końcówka podłączana z węża pod samo urządzenie, zastanawiam się czy tak powinno być....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, siewcu napisał:

Mnie wkurzyło, ze stara wersja messengera przestała działać i musiałem wrzucić nową, pełną syfu 😕 

Dlatego whatsupp rzadzi 🙂

zdarzaja sie jakies aktualizacje ale nic nie wnoszace. Jestem wlasnie w trakcie "przenoszenia" siebie I znajomych na to 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam obu, ale część znajomych z WA nie korzysta a siłą ich nie zmuszę 🙂 poza tym to i tak własność facebooka i wydaje mi się, że reklamy w nim to kwestia czasu. Jest tylko jeden komunikator w którym nie spodziewam się reklam kiedykolwiek... BlackBerry Messenger. Kiedyś używałem, proste i skuteczne, ale nie ma z kim klepać i mam tylko dlatego, że jest w telefonie. Poza tym jeszcze chiński wechat i Hangouts, kolejna alternatywa WA i z racji tego, że spora część ludzi używa gmaila to nie trzeba się rejestrować nigdzie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, siewcu napisał:

Używam obu, ale część znajomych z WA nie korzysta a siłą ich nie zmuszę 🙂 poza tym to i tak własność facebooka i wydaje mi się, że reklamy w nim to kwestia czasu. Jest tylko jeden komunikator w którym nie spodziewam się reklam kiedykolwiek... BlackBerry Messenger. Kiedyś używałem, proste i skuteczne, ale nie ma z kim klepać i mam tylko dlatego, że jest w telefonie. Poza tym jeszcze chiński wechat i Hangouts, kolejna alternatywa WA i z racji tego, że spora część ludzi używa gmaila to nie trzeba się rejestrować nigdzie 🙂

Polecam Telegram 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, zdanek napisał:

Gość w Insignii wycofał mi w E36 15min przed pracą... Człowiek dba o auto jak o kobietę, a wychodzi jak zawsze 😞

Kupisz na allegro drzwi w kolor i jeszcze wódki się napijesz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurzyło a wkur***o!
Wymiana oleju w mojej corolli.
Najpier warunki spartanskie auto na kobyłkach itp.
Pozniej problem z odkreceniem filtra.
Na zwieńczenie filtr jak zawsze dokrecony reką do oporu, zalany nowy olej pierwsze odpalenie i fuckup.
Oddał cały olej przez mocowanie filtra na posadzkę. Oczywiscie wylało sie tyle, że to co.zostało nie wystarcza a ze juz późna pora to i nie ma gdzie kupic bo sklepy zamknięte. Nawet kontrolka nie gasnie! :/

A jeszcze po drodze po piwko na odstresowanie druga "atrakcja" na chodniku nieprzytomny gość oczywiscie pierwsza pomoc telefon po karetkę, z gościem brak łączności a po przyjezdzie karetki koleś jakby ożył, ratownicy go posadzili i zabrali...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2018 o 11:11, clavikord napisał:

Jak dobrze pamiętam chyba jest jeszcze okrojona wersja Messangera - Messenger Lite

Na której nie dzialaja juz tak podstawowe funkcje jak wysyłanie zdjęć czy otwieranie linków. Okroili ją tak aby funkcjonalność była zerowa i ludzie przerzucali sie na pełną wersję zawalana masą niepotrzebnych gadżetów. Whatsapp już zapowiedział wprowadzenie reklam byle nie byly natarczywe 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=12404]Arkadio_Gdansk[/mention], masz przepłukany układ. Szukaj pozytywów
Moja kobieta powiedziala to samo. Bez płukanki a uklad przeplukany. Olej zamowiony auto uziemione wiec czas sie.napic

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pływak napisał:

podstawowe funkcje

Czyli Lite też jeszcze bardziej okroili niż rok temu, jak jeszcze korzystałem z androida, to zdjęcia dało się wysyłać, a linki były otwierane w domyślnej przeglądarce (co jest moim zdaniem lepsze). Rozumiem, że jak się zainstaluję którąś z starszych wersji Messangera z https://www.apkmirror.com/ to też nie będzie działać? Nie mam pod ręką androida, żeby sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba, ze coś poprawili bo przez miesiąc to nie działało, w komentarzach na google play ludzie też pisali, że po któreś aktualizacji klękło wiec zrezygnowałem z Lite ale jak wróciło to muszę ten badziew w pełnej wersji odinstalować i wrócić do wersji lite.

 

Edit: Działa najnowsza wersja Lite tak jak kiedyś. Dzięki za info, pełna wersja poleciała do kosza 😄

Edit 2: Przechwalilem juz mam z nia problemy 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też coś nie wkurzyło, a wkur*iło. Auto matki. Człowiek sobie flaki wypruwa, żeby je doprowadzić do sensownego stanu. Ilość zużytych części była bardzo duża. Powoli wszystko zrobiłem. Ostatnio wymieniłem drążki kierownicze i ustawiłem geometrię (oczywiście nie sam, serwis). I wyczyściłem EGR, bo magiki w ASO mówiły "szykuj się pan na wtryski", a ja byłem pewien, że są dobre, bo oprócz ciężkiego palenia zwłaszcza na ciepłym nie było żadnych objawów wskazujących na ich zużycie. Złożyłem EGR na nowym O-ringu i śrubach (wszystko OEM z ASO), zadowolony jestem, że pali dobrze, oprócz tego była nieszczelność na dolocie, no - inne auto, kopcenia też mniej, bo wcześniej już nie wysuwał się trzpień otwierający dopływ spalin i komputer wywalał błąd. No to się wziąłem za mycie. A od niedawna piszczały klocki z przodu. Patrzę na prawą przednią felgę, a ta zasrana syfem z klocków. Wewnętrzny w prawym zacisku zeżarty. Znowu robota. Prócz tego spod tarasu, pod którym stoi auto, po burzy kapało wapno. Już przestało, ślady z szyby czołowej zmyłem (Tenzi Alux 1:10+mleczko do polerowania szyb+nożyk do tapet), ale zostały zacieki, czyli albo tlenek ceru, albo nowa szyba. Nie mam już siły. Potem wrzucę zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wku*ia ekspres do kawy. Kombinuje człowiek, żeby zrobić. Poskładany, nie działa. Postał, grzałka pizła razem z korkami, kupiona nowa, prawie trybi ale sterownik uszkodzony. Szlag mnie trafił, bo sterowników na rynku brak, ale przypadkiem się trafił. Sterownik podmieniony to się okazało, że kawę robi ALE cofa wodę do zbiornika. Znalazłem zawór zwrotny, wyczyściłem, przy skręcaniu rozwaliłem obudowę. Wziąłem drugi(bo na szczęście miałem), zmontowałem, zrobił 3 kawy i ch... znowu się zepsuł. Woda przestała lecieć z grupy i wylewki wody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiąc poszukiwań miejskiego auta dla żony,wymagania minimalne klima elektryczne szyby w miare bez wypadkowy i bez rdzy budzet do 16 tys. Tysiace obejrzanych ofert 15 aut obejrzanych osobiście w przedziale cenowym od 8 do 18 tys i steierdzam że im droższy samochód to jego stan jest jeszcze gorszy. Wstępne ustalenia padły na Forda Ka lub Fiata Grande Punto ale znaleźć coś zarejestrowanego w PL od prywatnego właściciela który mówi prawdę przez telefon graniczy z cudem. Nie wiedziałem że ludzie jeżdżą tak zaniedbanymi samochodami, już nie mam pomysłu jaki model szukać 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiąc poszukiwań miejskiego auta dla żony,wymagania minimalne klima elektryczne szyby w miare bez wypadkowy i bez rdzy budzet do 16 tys. Tysiace obejrzanych ofert 15 aut obejrzanych osobiście w przedziale cenowym od 8 do 18 tys i steierdzam że im droższy samochód to jego stan jest jeszcze gorszy. Wstępne ustalenia padły na Forda Ka lub Fiata Grande Punto ale znaleźć coś zarejestrowanego w PL od prywatnego właściciela który mówi prawdę przez telefon graniczy z cudem. Nie wiedziałem że ludzie jeżdżą tak zaniedbanymi samochodami, już nie mam pomysłu jaki model szukać

Szukaj yariske w benzynie. To samo przechodziłem 1,5 roku temu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.