Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

co mnie wkurzyło, w sumie powiedzcie czy mam racje :) , bo parę dni temu zamówiłem w sklepie na necie kosmetyk do auta, nie będę mówił jaki i gdzie ale była cena 29zł za to ok zamówiłem, bo taka była na stronie, dziś dowiaduje się że nie sprzedadzą mi bo się pomylili, bo kosztuje 49 zł, ale w sumie to nie moja wina ze burdel maja w sklepie prawda ? więc powinni mi chyba sprzedać to po takiej cenie co zapłaciłem, czy nie mają obowiązku wie ktoś ?:) trochę się wkurzyłem, bo to nie moja wina, ja za to normalnie zapłaciłem a nie dostane tego towaru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogą zwrócić Tobie hajs i powiedzieć, że towar w cenie promocyjnej się niestety skończył i teraz jest w cenie 49 zł. Nie mają obowiązku sprzedać Ci w tej cenie, tylko mają obowiązek zwrotu hajsu. Na allegro tak często się dzieje jak ktoś kupi za tanio to potem jest wiadomość, że dana rzecz została np. uszkodzona i oddaje Ci kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chat napisał:

Kilka razy miałem sytuacje w markecie że cena na półce inna a przy kasie inna. Zawsze liczy się ta na półce. To problem sprzedawcy.

przykład sklepu stacjonarnego nie jest dobrym odzwierciedleniem, bo w przypadku zakupów przez neta wygląda to już inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arkeolowy napisał:

Równie dobrze mogą zwrócić Tobie hajs i powiedzieć, że towar w cenie promocyjnej się niestety skończył i teraz jest w cenie 49 zł. Nie mają obowiązku sprzedać Ci w tej cenie, tylko mają obowiązek zwrotu hajsu. Na allegro tak często się dzieje jak ktoś kupi za tanio to potem jest wiadomość, że dana rzecz została np. uszkodzona i oddaje Ci kasę.

no tak ale tam nie było promocji tylko normalnie bez promocji :P raz miałem sytuacje w media expert że coś kupiłem, i też na tym pisało np 250 a przy płaceniu 310 , ale się wykłociłem ze nie moja wina ze ktoś pomylił coś i mi po tej cenie sprzedali  co pisało na regale sprzedali :D 

3 minuty temu, Chat napisał:

Kupujesz po takiej cenie jak była wystawiona. Kilka razy miałem sytuacje w markecie że cena na półce inna a przy kasie inna. Zawsze liczy się ta na półce. To problem sprzedawcy.

no właśnie, ale nie będę się kłócił z kolesiem przez FB, dla mnie też było wystawione za 29 zapłaciłem,  wiec powinien wysłać bo to ich sprawa i problem że ktoś coś zrobił nie tak :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Arkeolowy napisał:
4 minuty temu, Chat napisał:

Kilka razy miałem sytuacje w markecie że cena na półce inna a przy kasie inna. Zawsze liczy się ta na półce. To problem sprzedawcy.

przykład sklepu stacjonarnego nie jest dobrym odzwierciedleniem, bo w przypadku zakupów przez neta wygląda to już inaczej.

Inaczej, bo można kity wciskać kupującemu...się skończył, się uszkodził.

A na półce to leży i widać jaki towar jest.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chat napisał:

Inaczej, bo można kity wciskać kupującemu...się skończył, się uszkodził.

A na półce to leży i widać jaki towar jest.

 

 

 

czyli jakbym postawił na swoim to bym dostał produkt,ale szkoda się użerać o parę złoty, jak ktoś by było normalny by nie robił problemu i wziął na klatę swój błąd,  tak mi się zdaje przynajmniej, ja bym tak zrobił :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zgadza.... rzeczywistosc, realia itp. Natomiast prosze miec na uwadze, ze zgodnie z polskim prawem w przypadku dokonania zakupu przez internet zostaje zawarta "umowa". Zawieraja ja obie strony, ktore zobowiazane sa do jej zrealizowania. Inna kwestia jest tez to, ze kupujacy ma prawo do odstapienia w ciagu 14 dni. Nie bede wrzucach konkretnych artykulow, Paragrafow oraz interpretacji bo nic to nie zmieni. Czesto po prostu mimo nerwow trzeba odpuscic.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SylPio napisał:

Wszystko sie zgadza.... rzeczywistosc, realia itp. Natomiast prosze miec na uwadze, ze zgodnie z polskim prawem w przypadku dokonania zakupu przez internet zostaje zawarta "umowa". Zawieraja ja obie strony, ktore zobowiazane sa do jej zrealizowania. Inna kwestia jest tez to, ze kupujacy ma prawo do odstapienia w ciagu 14 dni. Nie bede wrzucach konkretnych artykulow, Paragrafow oraz interpretacji bo nic to nie zmieni. Czesto po prostu mimo nerwow trzeba odpuscic.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

dokładnie szkoda się kłócić i denerwować na noc ;P ale sprzedający chyba powinien jednak wysłać bo to jego błąd, tak mi się zdaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SylPio napisał:

Teoretycznie powinien natomiast z praktycznego punktu widzenia bywa roznie. Tak jak sam wspomniales nikt nie bedzie dochodzil sie o kilkanascie zlotych.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

dokładnie jutro zwróci kase i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysiadłem już z auta bo jegomość najpierw się zatrzymał, a jak zobaczył, ze wysiadłem to od razu ruszył i wepchnął się miedzy tiry, ja przy sporym ruchu musiałem chwile poczekać aby się do niego normalnie włączyć wiec stwierdziłem, że nie ma sensu gonić się z debilem przy tej pogodzie i takim ruchu może to i dobrze bo jeszcze ja bym miał później problem ;) Myślałem, ze G1WH chwyci numery ale przy tych warunkach jakościowo wyszła lipa. Robię koło 30K km rocznie większość krajówką i taka sytuacja to niestety potrafi się zdarzyć kilka razy w roku dlatego od 2 lat śmigam z kamerką. Najgorsze jest to, ze nigdy nie wiesz gdzie debil będzie chciał się wjebać jak widać najpierw chciałem odbić w prawo ale wyczaiłem i zostałem na swoim pasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Malinek napisał:

Paluch zawsze spoko

Siedzę w tych rapsach tylko jedną nogą. Myślałem, że to Pelson :P

 

Dorzucam się do tematu: Inter Cars olał już drugi raz zamówienie do oddziału.  Mam już ich w dupie. Straciłem tylko tydzień czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam IC zmienić na autopartnera tym bardziej jak ktoś ma działalność i może liczyć na zniżki bo w detalu zarówno IC jak i AP mocno ssie jeśli chodzi o ceny ;)

 

P.S Bardziej niż w farta wierze w tan techniczny auta i zdrowy rozsądek. Jak bym w panice depnął heble i zjechał na prawo pewnie musiał bym kolejnego RSa szukać. Taki awaryjne sytuacje utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto czasem dopłacić parę złotówek na opony, hamulce czy ogólnie części stricte związane z naszym bezpieczeństwem bo warunki naprawdę były mocno kiepskie i tym bardziej się zastanawiam co trzeba mieć za siano w głowie, żeby taki manewr odstawić jak ten busiarz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DAMIANe34, takie zdarzenia nieraz są potrzebne, żeby obnażyć wagę uczuć. :) Może to nie miejsce na takie teksty, ale zacząć musisz od skupienia się na tym, co Cię w tym motywuje, a jeżeli jest to uczucie do dziewczyny... to kuj, chłopie, żelazo póki gorące! I nie oglądaj się na internetowych pseudoekspertów, którzy nakażą zachlać, zapomnieć i szukać innej. :)

@Pływak, zabrakło komentarza na gorąco, takiego na "k" lub "ch" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.