Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, xadamx napisał(a):

Być może jestem już za stary ale nie rozumiem tego fenomenu. Szczerze to do wczoraj nawet nie wiedziałem, że coś takiego ma miejsce dopóki ktoś na jednej z grup FB nie zaczął wklejać screenów i podniecać sie tym "wydarzeniem".  Z ciekawości odnalazłem live-a i po może 5 minutach miałem już wyrobioną opinię. 

Serio? Takim czymś się ludzie podniecają? Nie wróże temu światu dobrej przyszłości.

Przykre jest to jak łatwo obejść Polskie prawo. Takie rzeczy w ogóle nie powinny mieć miejsca w tych czasach.

Również nie rozumiem fenomenu tej całej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem ani nie puszczałem losów ani razu, ale on jest chyba "najnormalniejszy" z tych wszystkich co teraz podbijają sieć 🫣 ma jakiś szacunek dla ludzi, a że ogarnął maszynkę do robienia kasy to jego zasługa. Nie śledzę tego bo trzebaby tylko w necie siedzieć i oglądać te filmy. 🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grać nie grałem ale lubię w wolnej chwili obejrzeć sobie jego filmy. Lubię gościa, znalazł sobie sposób na niezłe robienie hajsu, co w tym złego ? 🙂 Udział w takiej loterii jest dobrowolny, to tak jak z lotto, możesz zainwestować i zagrać ale każdy ma świadomość, że trafienie 6stki jest mało prawdopodobne 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Rafal9304 napisał(a):

znalazł sobie sposób na niezłe robienie hajsu, co w tym złego ?

Oczywiście nic. Nie dziwię się gościowi, bo każdy w jakiś sposób chce zdobyć pieniądze: jedni uczciwie pracują, drudzy kradną, jeszcze inni są cwani itd. Zastanawia mnie tylko co trzeba mieć w głowie, żeby czymś takim się pasjonować? Ale jak już wczesniej wspomniałem, chyba stary już jestem, że tego nie ogarniam 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eryczek, o Buddzie - https://www.youtube.com/@BuddaTV

Jak dla mnie tworzy jeden z najlepszych contentów około motoryzacyjnych w Polsce, a może i na świecie.

@xadamx, czym pasjonować? Modyfikacjami auta? Upalaniem ich w różnych zakątkach motoryzacji?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ad.am napisał(a):

Piszesz to na forum, w odniesieniu do którego 95% populacji zadaje sobie to samo pytanie 😉

Ty chyba nie odróżniasz pasji od ... nawet nie wiem jak to nazwać.

5 godzin temu, Slovak napisał(a):

czym pasjonować? Upalaniem ich w różnych zakątkach motoryzacji?

Acha. Spoko. Szacuneczek 😀

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie trafia jego styl bycia. Sam klnę jak szewc - ale tylko przy ludziach, z którymi znam się na tyle długo, że mogę sobie przy tym pozwolić. Obejrzałem kilka minut jego materiałów i totalnie mnie to odrzuca. Najlepszy content motoryzacyjny w tym kraju robią Povagowani i Chris. Lubię jego humor. No i Złomnik też ma bardzo fajną formułę, która do mnie trafia w 100% - również uwielbiam jego humor i podejście do robienia filmów

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, imola33 napisał(a):

Do mnie nie trafia jego styl bycia. Sam klnę jak szewc - ale tylko przy ludziach, z którymi znam się na tyle długo, że mogę sobie przy tym pozwolić. Obejrzałem kilka minut jego materiałów i totalnie mnie to odrzuca. Najlepszy content motoryzacyjny w tym kraju robią Povagowani i Chris. Lubię jego humor. No i Złomnik też ma bardzo fajną formułę, która do mnie trafia w 100% - również uwielbiam jego humor i podejście do robienia filmów

Nie spodziewałem się że kiedykolwiek przeczytam komentarz merytoryczny z którym nie dość że się zgadzam w 100 procentach to do tego jeszcze się z nim będę identyfikował 😉

Pozdro 👌

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stękacze zawsze byli, są i będą. Nie ma co się przejmować, tylko spokojnie czekać na kogoś, kto chce kupić, a nie tylko ponarzekać. Takim to jak obniżysz cenę do połowy to będą zachodzić w głowę co z produktem jest nie tak, że tak tanio chcesz oddać

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
51 minut temu, Slovak napisał(a):

Sprzedaż na wszelkiej maści portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych. Polska to jednak patologiczny naród. Nowe za drogie, używane w bardzo dobrym stanie i tańsze o 1/3 wartość też za drogie.

Damian, pracujesz gdzie pracujesz. Ameryki nie odkryłeś. Handel i usługi to praca z ludźmi czyli jest ciężko. Trzeba nabrać dystansu do tego co się robi i nie dać sobie wejść na głowę. Z każdym nie musimy robić biznesu.

52 minuty temu, sztefan24 napisał(a):

@Slovak za darmo to uczciwa cena

Polemizował bym. Jest grupa klientów która zapyta w tym wypadku, czy dorzucisz jakieś gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Slovak napisał(a):

Sprzedaż na wszelkiej maści portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych. Polska to jednak patologiczny naród. Nowe za drogie, używane w bardzo dobrym stanie i tańsze o 1/3 wartość też za drogie.

Ten kij ma 2 końce 😉 

Np. zakup używanego auta gdzie po przejechaniu kilkuset kilometrów faktyczny stan auta mocno odbiega od tego deklarowanego przez sprzedającego podczas rozmowy telefonicznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Eryczek napisał(a):

Damian, pracujesz gdzie pracujesz. Ameryki nie odkryłeś. Handel i usługi to praca z ludźmi czyli jest ciężko. Trzeba nabrać dystansu do tego co się robi i nie dać sobie wejść na głowę. Z każdym nie musimy robić biznesu.

I w dalszym ciagu nie potrafię się do tego przyzwyczaić. Tacy ludzie są wampirami energetycznymi i skutecznie odbierają chęć do kontaktu z ludźmi, a także do działania w ciągu dnia.

22 godziny temu, xadamx napisał(a):

Np. zakup używanego auta gdzie po przejechaniu kilkuset kilometrów faktyczny stan auta mocno odbiega od tego deklarowanego przez sprzedającego podczas rozmowy telefonicznej. 

Sprzedawałem auto i widzę to zupełnie inaczej. Większość ludzi kupuje samochodów za ostatni grosz w życiu, bez buforu na ewentualne serwisy. Dla nich auto ma być nielakierowane, bez śladów zużycia i najlepiej, żeby nie musieli inwestować przez następne 2-3 lata. I dodatkowo serwisowane w ASO, bo to według nich wyznacznik tego, jak ktoś dbał o auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slovak witamy w poldonie. Mnie już nic nie zdziwi jak sto lat temu sprzedawałem Daewoo Espero, z dobrą instalacją gazową założoną jakieś 2 lata wstecz, i z wszystkimi rzeczami robionymi od razu (części śmiesznie tanie) za jakies ~3k i typ do mnie wyskoczył że są jakieś rysy na zderzaku i na błotniku 😄 Grzecznie powiedziałem że się w tym momencie rozchodzimy, a chciałem mu powiedzieć po prostu żeby wyp***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Slovak napisał(a):

Sprzedawałem auto i widzę to zupełnie inaczej. Większość ludzi kupuje samochodów za ostatni grosz w życiu, bez buforu na ewentualne serwisy. Dla nich auto ma być nielakierowane, bez śladów zużycia i najlepiej, żeby nie musieli inwestować przez następne 2-3 lata. I dodatkowo serwisowane w ASO, bo to według nich wyznacznik tego, jak ktoś dbał o auto.

Ja do czegoś innego nawiązuję. Chodzi o róznice pomiedzy tym co przedstawia telefonicznie (lub wręcz ukrywa) sprzedający, a co tym się okazuje w rzeczywistości.

Lagunę sprzedałem w ciągu 1 dnia od opublikowania ogłoszenia. Kupujący, który przyjechał zanim zobaczyłauto na zywo wiedział o nim już wszystko to co ja wiedziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.