Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@ShiningCar wprowadził mnie w temat 3D kilka lat temu - na siłę mi marki nie wpychali. nie wiem jak ją intensywnie "promowali" ale w razie pytań można było liczyć na szybką odpowiedź.  zapas past mam, u innych nie kupię... a później zostanie CarPro i KC.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ari napisał(a):

Nie omieszkałem skrobnąć pod tym filmem z milionami wyświetleń Pana Puzdereczko, że jednak skądś je znamy emoji1787.pngemoji23.pngemoji23.png
 

Chyba mają cenzurę na kanale, bo nie widzę żadnego takiego komentarza pod tym filmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tej sytuacji bo bardzo lubię pracować z tymi pastami, a takim rodzynkiem jest 3D ONE z którą można zestawić wiele padów i uzyskać rewelacyjne rezultaty.  Na szczęście jest  jeszcze wielu innych producentów😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pod koniec zeszłego roku miałem niemiłą przygodę z inpostem.  Po "milionie" wysłanych i odebranych paczek,  jedna trafiła rozwalona (wylana) do jednego z forumowiczów.  

23.01.23 zamówiłem paczkę od forumowicza, na następny dzień rano wysłał ją, 25.01.23 o 8:02 została wydana do doręczenia i... do teraz ten status się nie zmienił! Dzwoniłem na infolinię i podobno już wczoraj administracja wysłała do kuriera zapytanie/oskarżenie o niedoręczenie paczki w dniu wydania z oddziału,  lecz ten do dziś nie złożył wyjaśnień. 

Dzwoniłem do forumowicza wyjaśnić sytuację i powiedział mi że dostał maila z inpostu z zapytaniem co znajdowało się w paczce. Wnioskuję że paczka została zagubiona.  Szkoda że nie zadzwoniłem wcześniej  i nie wyjaśniłem co i jak,  bo ze skargą na wysyłaną przeze mnie kiedyś dostałem odpowiedź,  że nie można wysyłać płynów i firma za to nie odpowiada... ciekawe jak zakończy się ta historia,  bo na przesyłkę już nie ma co liczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, penkus5 napisał(a):

@dareme89 Przekichane... z tym to już nic nie zdziałasz niestety 😶

Może spróbować owatrolem 😁

Tylko nie wiem co że smrodkiem bo produktu nie używałem. Tak mi wpadło do głowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam Zona, jej to rybka ja jestem mega wkurw*. Muszę spróbować owatrola bo mam, zapach jest w miarę spoko. Ale zdziwiłem się ze tak Krotki czas jest w stanie zniszczyć powłokę kafli, fakt ze kafle to jakiś budżet z leroy ale bez przesady.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dareme89 też mnie to kiedyś spotkało, dokładniej dół butelki z rozrobionym APC miałem uwalony kwasem i w czasie sprzątania łazienki odstawiłem ją na czarnych płytkach, zostały piękne kółka od dna butelki 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dareme89 pytałbym artysty od płytek czy da radę wymienić - pewnie da i pewnie nie kosztuje to majątek. Współczuję.

Mnie w sumie wkurzyło dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i jeszcze wcześniej, że mi w garażu posadzkę zwalili w całości. Nie była dostatecznie poszpachlowana. Nie była jak trzeba odkurzona. Szybko matowieje bo mimo kompletnego playbooka nie robili zgodnie z zaleceniami. Byłoby w sumie łatwe do naprawy jakby było dobrze odkurzone a tak to jak się zajedzie to będzie niestety wszystko od nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/29/2023 at 3:34 PM, dareme89 said:

Spadła mi butelka z czystym kwasem do felg. Leżał może z 30 sek na kaflach, niestety kafle zniszczone….

Oj kwasy do felg są straszne - U mnie dluższy czas leżał na boku cleantech wheel cleaner. Ostatnio robilem porządki w szafce detailingowej, podnosze kwas jeszcze owinięty w folie bombelkową, a tam wszystko na czerwono v: Prawdopodobnie podżarło korek czy coś, musze sie kiedyś wziąść i to ogarnać, bo akurat wtedy sypał snieg jak glupi, a w domu tego otwierać raczej nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.