Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Prezes O.....k zapewnial, "spokojnie paliwa nie zabraknie" tylko zapomnial chlop wspomniec, ze nie zabraknie takiego po 9,5zl 🤣

2 dni pozniej mowi ze 60% przerabianego paliwa przez Orlen pochodzi z Rosji, rece opadaja patrzac na kompetencje tych gosci 😞

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrzeć jak zaczną dokładać kolejny moduł z cyfrą. Bo chyba na 9.99 technicznie się narazie kończy.

b51ed47897ce85c9038ed71671e23344.jpg

Pozwolę sobie to zostawić tutaj. Mimo że to temat o wkurzaniu, to czasem trzeba się uśmiechnąć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę i nie wierzę. Szok. Dostałem od znajomej zdjęcie podpisane "zamienię zatankowane do pełna Audi na mieszkanie w Warszawie" - za jakiś czas nie będziemy z tego żartować, za jakiś czas tak po prostu będzie to wyglądać...

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasili się znowu syf z kradzieżami katalizatorów. Ceny metali tam zawartych skoczyło o ponad 80% w górę.

Są już pierwsze przypadki kradzieży paliwa poprzez wiercenie zbiorników pod samochodem.  Trzeba spać w samochodzie chyba 🤬

Jak się zobaczy kogoś leżącego pod samochodem to chyba trzeba od razu łamać mu kulosy a później dopiero wyjaśniać...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie teraz częściej wyciągam z garażu swoje V8. Przez to co się teraz na świecie dzieje chociaż tak prozaiczna rzecz jak jazda samochodem sprawia mi dużą przyjemność.

Dodam, że u mnie wychodzi teraz jakieś 120zł/100km po mieście, ale w baku mam jeszcze paliwo z czasów 5,19zł za litr, więc jeżdżę taniej 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się panowie, tak jest nie tylko w Polsce. U mnie już 95 i Diesel po 25nok (czyli jakieś 12pln). Diesel momentami droższy od 95. A mowa tu o kraju, który PRODUKUJE paliwo. To jest jakieś 75% względem zeszłego roku. Prąd o ponad 150% w górę. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście się na tym nie znam, wklejam tylko, co znalazłem. Co o tym myślicie? https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28204736,ceny-paliw-ropa-drastycznie-w-dol-12-dolarow-w-5-minut-rynek.html

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zwirek03 napisał:

@patol wszystko zależy od rotacji towaru na stacji 😁

Wiadomka... jak ropa na rynku w górę to cena na stacji po dwóch minutach w górę. Jak cena na rynku w dół to na stacji po 2-3 tygodniach w dół - bo przecież mamy stare dostawy 😄

Najśmieszniejsze jest to, że w dniu ataku putina na Ukrainę, w mojej okolicy, jedynie duże koncerny jak Shell, Orlen od razu zaczęły podnosić ceny. Jedynie E.Leclerc symbolicznie podnosił ceny po kilka groszy. Swoją drogą, może mało to patriotyczne, ale nigdy jeszcze nie tankowałem na Orlenie (a jeżdżę autem już kilkanaście lat) - nie wiem czemu, ale jakoś odrzuca mnie ta stacja... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.