Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziś ale w sobotę. Pani włączająca się do ruchu z podporządkowanej.

Ech, teraz przeprawa z ubezpieczycielem. Pierwszy raz, takie zdarzenie to trochę po omacku działam. Dostał błotnik (tak że się pofalował i nie można drzwi kierowcy otworzyć aby swobodnie wsiąść), nadkole chyba porwane mocowania. Co dalej to nie wiem. Może końcówka drążka, amor, wahacz?

IMG_20210522_111828013s1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 zawałów serca, 3 arytmie i 34 siwe włosy, a wszystkiemu winien czujniczek za 30 zeta. Coraz bardziej mam wrażenie, że samochód próbuje mi powiedzieć, żebym się... [REDACTED]

Wyryte w skale z S20 5G FE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Marcin1992 said:

Miał być szybki one step a wyszło jak zawsze ☺😁IMG_20210527_070614.jpg.5c5c64ac20e53abf25c72c151fe2c506.jpg

IMG_20210527_070602.jpg

Nagle ukazał sie podklad przy rancie czy sie myle?  Jak masz drogiego lakiernika to rozejrzyj sie za drzwiami do touarega bo to chyba te same tylko boczki przerzucić musisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mefONE ja jestem lakiernikiem 😁 także tani 😂 to że mało lakieru jest na tym samochodzie to jedno, drugie że rysuje się od patrzenia, a trzecie że córka szefa miała 3 ryski na drzwiach których nie szło spolerowac i mówię że zrobimy zapraweczki to nie "panie Marcinie jak to będzie wyglądało", dość że cały samochód wygląda jak idź i nie wracaj. Z gówna bata  nie ukręcisz😉Ale cóż. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i racja. Ale fakt, jak to drugi samochód to chyba ktoś rzeczywiście się uwziął. Plus, o ile wcześniej na boku mogło to zrobić dziecko to tu ewidentnie chamsko zarysowane. Współczuję. Warto zgłosić sprawę na Policję. Wiadomo, że sprawcy nie znajdą, ale sam fakt że się pokręcą na miejscu może frajera przyhamuje.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Notcon napisał:

Albo kamerki z trybem parkingowym

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Do Audi już kupiłem kamerkę 3 kanałową czyli obejmująca przód , tył , środek i boki pojazdu z trybem parkingowym w trybie low bitrate czyli stałe nagrywanie 24/7.

 

25 minut temu, Notcon napisał:

No może i racja. Ale fakt, jak to drugi samochód to chyba ktoś rzeczywiście się uwziął. Plus, o ile wcześniej na boku mogło to zrobić dziecko to tu ewidentnie chamsko zarysowane. Współczuję. Warto zgłosić sprawę na Policję. Wiadomo, że sprawcy nie znajdą, ale sam fakt że się pokręcą na miejscu może frajera przyhamuje.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Obie sprawy zgłoszone. Z audi przyszło już nawet umorzenie...

 

2 godziny temu, Grzechu23 napisał:

Kurde, coś tutaj śmierdzi na kilometr..

Nie masz jakiś wrogów? Auta obok też oberwały, czy tylko typowo żony? 

Nie mam wrogów, mieszkam na tym osiedlu od 4 lat, większość mieszkańców to starsze osoby gdzie znajomość kończy się tylko na powiedzeniu dzień dobry a młodych tez praktycznie kojarzę tylko z widzenia.  Wszystko zaczęło się 2 tygodnie temu od porysowania Audi, wcześniej nie słyszałem o takich przypadkach, ewentualnie w tamtym roku podobno kradli katalizatory ale gościa złapali bo paląc papierosa popatrzył się w kamerę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie parkujesz na skraju parkingu? U mnie jest tak że mieszkańcy sobie dziką ścieżkę z parkingu zrobili lawirując wcześniej między samochodami. Stawiając samochód na rogu tego parkingu samochód zagradza dziką ścieżkę. Chyba już wszyscy w okolicy nauczyli się tam nie stawiać samochodu, bo albo lusterko oberwane albo samochód zarysowany. Oczywiście nikt nigdy za rękę nie był złapany. Przyjezdni stawiają w tym miejscu samochód ale tylko na krótki czas z reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, tegies napisał:

A nie parkujesz na skraju parkingu? U mnie jest tak że mieszkańcy sobie dziką ścieżkę z parkingu zrobili lawirując wcześniej między samochodami. Stawiając samochód na rogu tego parkingu samochód zagradza dziką ścieżkę. Chyba już wszyscy w okolicy nauczyli się tam nie stawiać samochodu, bo albo lusterko oberwane albo samochód zarysowany. Oczywiście nikt nigdy za rękę nie był złapany. Przyjezdni stawiają w tym miejscu samochód ale tylko na krótki czas z reguły.

Audi stało na skraju ale wszyscy tam stają i nie było problemu.  Ibiza stała w środku więc ta opcja też nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl z kamerką. Pomyślałbym jeszcze na jakis miesiac zamontować jakas w domu i skierować na auta jesli masz opcje.  To sie nie skonczy, ktos ma ewidentnie problem, ktory zniknie dopiero po złapaniu sprawcy. Jak sie takiemu udowodni, dostanie np kilka tys kary plus zawiasy za zniszczenie mienia, to mu sie odechce. Wspolczuje, ale to nie przypadek. Ewidentnie masz na osiedlu jakiegos napinacza do utylizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.