Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, czester napisał:

Mimo solidnego związania najwyrazniej pod plandekę dostał się syf i po ostatnich wietrznych dniach mam na dwoch elementach mase swirli, ewentualnie musiał się dostać jakiś syf/piasek i przy zakładaniu porysowałem lakier.

auto na zewnątrz+plandeka = więcje szkód niz bez plandeki. Niestety ale lekkie jakieś zabrudzenie i trzepocząca plandeka od wiatru po lakierze, to wieksze zło. 

 

5 minut temu, kamil598 napisał:

Czekałem tydzień na latarkę rooksa i okazało się że zaginęła w transporcie...

A ja kupiłem w piątek o rano i w sobote juz miałem 😄 az sie zdziwiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, D@ViD said:

auto na zewnątrz+plandeka = więcje szkód niz bez plandeki. Niestety ale lekkie jakieś zabrudzenie i trzepocząca plandeka od wiatru po lakierze, to wieksze zło. 

 

Byłem świadom, że "po jakimś czasie" moze sie pojawić troche rysek ale to co się wydarzyło... To dramat. W sumie to powinienem chyba na dwóch elementach zrobić onestep i od nowa położyć powłokę 😑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiliśmy się z żoną.w statystykach covidowch. Samopoczucie bez rewelacji ale.ok.

I co mnie najbardziej eqrwia.i irytuje to brak samodyscypliny, brak odpowiedzialności za innych. Szefowie u żony w pracy tydzień temu w czwartek, przyszli z.przeziebieniem. "aaa coś mnie plecy bolą i gardło "

 

Dzis juz 6osob z plusem, szefostwo w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Notcon napisał:

@alexander.p u mnie w pracy koleżanka zachorowała, wynik pozytywny, objawy typowe itp. a zdaniem sanepidu dla współpracowników nie była potrzebna kwarantanna, a siedzimy w sumie na jednej sali.

Jedna wielka parodia. 

Wspołpracownik, podobne objawy ci żona a lekarz, eee lekkie przeziębienie bez testu i kwarantanny 

Do szefowej karetka nie chciała przyjechać, ma się leczyć w domu. Dziś pod respiratorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, alexander.p napisał:

Jedna wielka parodia. 

Wspołpracownik, podobne objawy ci żona a lekarz, eee lekkie przeziębienie bez testu i kwarantanny 

Do szefowej karetka nie chciała przyjechać, ma się leczyć w domu. Dziś pod respiratorem

To nie jest kwestia covida, tylko naszego państwa z jego zarządzaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał126 napisał:

To nie jest kwestia covida, tylko naszego państwa z jego zarządzaniem...

pomijając politykę, irytuje,że z jedne stron w TV słyszysz nie leczcie się sami, a lekarz czy karetka swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo covida... Wkurzylem sie dzisiaj.
Tydzien temu skonczylem izolacje. Mialem pozytywny wynik testu. Dzisiaj bylem fizycznie u lekarza, okazalo sie, ze mam zmiany na lewym plucu. Nowe antybiotyki plus sterydy...


Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, PiterG napisał:

A propo covida... Wkurzylem sie dzisiaj.
Tydzien temu skonczylem izolacje. Mialem pozytywny wynik testu. Dzisiaj bylem fizycznie u lekarza, okazalo sie, ze mam zmiany na lewym plucu. Nowe antybiotyki plus sterydy...


Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Robiłeś prześwietlenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni bez jakiejkolwiek informacji że towar który zakupiłem jest niedostępny 🤬 dopiero jak sam zadzwoniłem co się dzieję z zamówieniem dostałem info brak towaru na stanie,  ale na stronie jak najbardziej dostępny nawet i teraz sklep shiningcar 😡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś na fejsbuniu wczoraj mi się rzuciło w oczy: https://www.facebook.com/102891678552803/posts/105102368331734/
Czy ktoś naprawdę, nawet jeśli jest hiper-pro-ekologiczny, jest w stanie wyzbyć się myśli "To głupie, tego tak się nie robi." i umyć w ten sposób samochód? Podziwiać tylko taką siłę psychiczną - mnie skręca, jak na to patrzę



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wirusowe szaleństwo, najpierw sztucznie przenisli pół zespołu na drugi koniec firmy (to nic że jedni i drudzy chodziliśmy na produkcję załatwiać sprawy). To był październik, od poczatku lutego wróciliśmy a teraz spowrotem połowa na zesłanie.... Wszystko spoko ale przenoszenie kompa, dwóch monitorów i całej masy innych rzeczy zabiera troche czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Ziółas napisał:

ceny stali czyli naszego podsatwowego surowca to jest czyste szaleństwo teraz

Chciałem zlecić wykonanie kojca dla psa spawaczom w rejonie tak aby wspierać lokalnych przedsiębiorców. 

jak usłyszałem cenę, ponieważ stal drożeje zacząłem wspierać..... 

Narzeczoną w sprzątaniu po psie XDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.