Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@lukasz_byd

O filar w garażu podziemnym, trzy lata nic aż tu wczoraj pośpiech itd i stało się...

Mam przód do roboty bo ktoś mi uszkodził i Toyota dogaduje się z OC sprawcy a to zgłaszam na AC. Może zrobią za jednym strzałem...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, #kris napisał:

@lukasz_byd

O filar w garażu podziemnym, trzy lata nic aż tu wczoraj pośpiech itd i stało się...

Mam przód do roboty bo ktoś mi uszkodził i Toyota dogaduje się z OC sprawcy a to zgłaszam na AC. Może zrobią za jednym strzałem...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Bardziej myślalem jak to usunąłeś bo nie wiem czy foto to jakieś 50/50 czy tak się 'uszkodziło'. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@#kris, mnie to tylko dziwią zimówki jeszcze o tym czasie, choć rzeczywiście maj jest okropny w porównaniu do kwietnia. 😉 Bo co do szkody, to nie ma co płakać - po to jest AC, ja też płacę, mimo że mam dupowóz wart 10 kafli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, FilipO napisał:

@Michał126 zimówki akurat w tym roku w maju chyba nie są niczym dziwnym.. sam w zeszłym tygodniu zmienilem na letnie dopiero ... kwestia braku kolejek w maju u wulkanizatora

Te 'zimówki' które moga być także oponą całoroczną jeśli sugerowane to było np. bieżnikiem to opony na błoto i snieg.

Jeśli ktoś mieszka poza drogami utwardzonymi i ma kawałek na grzązkim piachu też jeździ na 'zimówkach'.

 

Ba. Ludzie np. w Chorwacji - latem w lipcu, sierpniu tez smigaja po Dalmacji na zimowych bo... daje lepszą przyczepność przy jeździe po 'górach' czy 'wzniesieniach'.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, KUBA46 napisał:

@lukasz_byd ludzie z Chorwacji robią to akurat z lenistwa. Zimówka w lato nie trzyma tak dobrze jak lato, nie wiem skąd teoria, że zima lepiej klei. U nich wynika to z obowiązku zakładania zimówek w okresie zimowym.

Chorwaci z którymi rozmawiałem na ten temat twierdzą inaczej. A ja osobiście nie oceniam, ale zgadzam się z tym że na piachu lepiej zachowa się zimówka niż letnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, lukasz_byd napisał:

Chorwaci z którymi rozmawiałem na ten temat twierdzą inaczej. A ja osobiście nie oceniam, ale zgadzam się z tym że na piachu lepiej zachowa się zimówka niż letnia.

Na piachu tak, ale na pewno nie na asfalcie, który na tych wzniesieniach jednak dominuje. Mimo wszystko taka jazda jest w ogólnym rozrachunku niekomfortowa, a nawet niebezpieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Michał126 napisał:

Na piachu tak, ale na pewno nie na asfalcie, który na tych wzniesieniach jednak dominuje. Mimo wszystko taka jazda jest w ogólnym rozrachunku niekomfortowa, a nawet niebezpieczna.

No widzisz jak ryzykują 😄 Nie oceniam, to tylko zauważone fakty z kilku wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że emocje opadły, tydzień minął i dopatrzyłem się kilku niedoróbek w moim Projekcie P jak Pranie. Nic wielkiego powiecie, początki takie są, ale co otworzę teraz drzwi w aucie, to skupiam się na tych kilku niedopranych miejscach i jakoś tak mnie to uwiera Bardzo bym to chciał poprawić, ale na ciepły dzień na pranie się nie zanosi...

@Johnson, też oglądasz Blogo?

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci po moim pierwszym praniu też mi powychodziły niedoróbki. Jako, że na codzień nie mam możliwości na takie zabawy to ok. 3 miesięcy z tym jeździłem i też mnie irytowało. Najgorsze jest to, że dopóki nie wyschnie to nie widać. Za drugim podejściem już wszystko poszło zgodnie z planem🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Q4Z napisał:

W tym moim co ma pęknięta skuwkę gdy zacząłem używać zaczął tracic wloski, po jakiejs minucie, dwóch czochrania ręką przestały wypadać. Pewnie jakiś kiepski egzemplarz mi się trafił

Miałem ten sam problem 🙂 Chyba Work Stuff trafiła się jakaś wadliwa partia. Pisz do @Good Stuff bez problemu Wam wymienią na nowy, wolny od wad 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MMCzysci napisał:

Wkurza mnie to, że emocje opadły, tydzień minął i dopatrzyłem się kilku niedoróbek w moim Projekcie P jak Pranie. Nic wielkiego powiecie, początki takie są, ale co otworzę teraz drzwi w aucie, to skupiam się na tych kilku niedopranych miejscach i jakoś tak mnie to uwiera emoji23.png Bardzo bym to chciał poprawić, ale na ciepły dzień na pranie się nie zanosi...

@Johnson, też oglądasz Blogo?

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

Nałogowo 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Johnson P do I do O do N do A ZIĄ!

Ja jak mnie złapała faza, to przeczytałem nawet bloga od ostatniego wpisu aż do okolic 2010 roku... coś jest ze mną gruuuboo nie tak... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.