Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

pomijając soft99, prostaff, CP, AG, CG oraz kilka innych marek (poznanych dzięki forum) to coraz bardziej zerkam w kierunku pomijanego tu Koch'a. Natomiast "woski" to zupełnie inny temat, jeśli mam wydać 100-150 zł za 100g "krajowego" to bez urazy; wolę wydać/dołożyć do tej kasy na zakup markowego sprawdzonego produktu. to efekt korzystania swego czasu z produktów K2, Tenzi itp. oczywiście jest jeszcze RRC - ale to nie dla amatorów/hobbystów 😉 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają #zostanwgarazu a mi przypadlo #zostanwlozku. Jak mi nie trzasnęło coś w plecach. Wizyta u lekarza codziennie przez tydzień zastrzyki w szpitalu / 2 tygodnie tabletki w domu. W tej chwili wybór prosty 😁 łóżko + tabletki 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dareme89 napisał:

 A ze produkowane gdzies indziej to chyba jak większość chemi.
 

Jesteś pewien, że większość Polskich producentów wytwarza swoje kosmetyki poza granicami Polski, czy twierdzisz tak na zasadzie "wydaje mi się"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem nie rozmawialiśmy ostatnio o #ogarnij #dobrego #fizjo #bo #się #zaje**esz ?  

Danielku szybkiego powrotu do zdrowia! Trzymam kciuki !  
A propos fizjoterapeuty to mam na szczęście w domu. I jakby ktoś potrzebował w warmińsko-mazurskim (Lidzbark Warmiński) to zapraszam do żony jakkolwiek to nie brzmią

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że większość Polskich producentów wytwarza swoje kosmetyki poza granicami Polski, czy twierdzisz tak na zasadzie "wydaje mi się"?

Nie mam wglądu do ksiąg firmy jeżeli o to pytasz

Sg na pewno nie wytwarzało w pl, półprodukty wszyscy kupują z rynków zagranicznych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z ASO.
Auto przejechane 34 000km i na przeglądzie im wyszło 30% sprawności amortyzatorów.

Auto VW CC. Nic nie stuka, nie puka. Oczywiście te teorię wciskali mojej mamie. Amory kwalifikują do wymiany.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ari z tymi ASO to beka jest niezła 😄 Tak samo jak nowymi autami. W skodach rapid standardem były niesprawne i wylewające się amortyzatory. Cięęężko i to bardzo było coś wydusić od producenta. Powód? Jak dbasz tak masz. Słyszałem też o limitach kilometrów, oraz  czasie używania pojazdu <--- idealny powód aby Ci tego nie wymienić. 

Co by sie nie dzialo, leć jak najszybciej po diagnozie do ASO i walcz. Twardo z nimi, bo inaczej się nie da. 

Swoją drogą "nic nie stuka, nie puka" to można sobie między książki wsadzić. Jednym z zadań Amortyzatora prócz wybierania dziur i nierówności jest utrzymanie stabilnie pojazdu. Jeśli miałbyś wykonać test łosia na 30% sprawności to latasz Panie po drodze lepiej niż starą beczką.  Mi diagnosta też wpierdzielał do głowy ostatnio, że przy 45% można jeździć, ło Panie to w cholere sprawności. Ta i co z tego? Jak zapakuje 3 osoby do auta i na każdej dziurze mi dobija prawie nie mówiąc już o gwałtownych manewrach.

Mnie wkurza brak snu ostatnio 😛 Ale idzie wiosna i ja tak bardzo nie lubię wiosną nic nie robić, że jak już zacznę się za coś brać to kończę późno jak cholera 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś wyprowadziło z równowagi zdarzenie teścia. Wizyta karetki w domu i reanimacja do przyjazdu karetki. Podczas pracy na działce słabiej się poczuł i szedł do domu odpocząć i nagle dostał ataku epilepsji pierwszy raz w życiu. Nikt by nie przypuszczał bo to okaz zdrowia. I wizyta w szpitalu. Na szczęście na razie wszystko ustabilizowane i jest ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie moge nic myc,za wizyte na myjni grozi u mnie kara 206 euro 🙄 od tygodnia wezyscy pozamykani w domach,policja jezdzi i apeluje o nie wychodzenie a sytuacja robi sie coraz gorsza,w pobliskiej Lombardi juz 2500 zmarlych 😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza wszędobylski temat koronawirusa...



Proponuję wyłączyć tv i portale newsowe.
Niestety ale muszą wszędzie trąbić żeby uświadamiać ludzi.
Masa ludzi sobie bagatelizuje a jakby było mniej w tv to całkowicie temat został by olany
Ja w ogóle nie moge nic myc,za wizyte na myjni grozi u mnie kara 206 euro od tygodnia wezyscy pozamykani w domach,policja jezdzi i apeluje o nie wychodzenie a sytuacja robi sie coraz gorsza,w pobliskiej Lombardi juz 2500 zmarlych

Współczuję, trzymaj się bo sytuacja jest przygnębiająca i niestety chwilę jeszcze potrwa
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowałem dzisiaj ściany w nowej chacie.... przy ściąganiu taśm od odcięć taśma pięknie schodzi z biała farba. Czeka mnie niemiła rozmowa z majstrem w poniedziałek. A wszystko miało być tak pięknie.... od razu dodam ze próbowałem 3 różnych taśm z za każdym razem to samo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dareme89 napisał:

Malowałem dzisiaj ściany w nowej chacie.... przy ściąganiu taśm od odcięć taśma pięknie schodzi z biała farba. Czeka mnie niemiła rozmowa z majstrem w poniedziałek. A wszystko miało być tak pięknie.... od razu dodam ze próbowałem 3 różnych taśm z za każdym razem to samo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A może za długo były przyklejone?
Odchodzą z farbą, czy z cekolem też?

Tak czy owak, nie zazdroszczę 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. Przyklejone byly krótko, max 1h-1,5 po drugim malowaniu od razu ściągałem zabim farba wyschnie. Schodziła nie malowana przeze mnie farba, a biała która majster kładł z 2-3tyg temu na ściany. Wydaje mi się ze sama ta biała farba schodziła tynk raczej został.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dareme89 napisał:

Ciężko powiedzieć. Przyklejone byly krótko, max 1h-1,5 po drugim malowaniu od razu ściągałem zabim farba wyschnie. Schodziła nie malowana przeze mnie farba, a biała która majster kładł z 2-3tyg temu na ściany. Wydaje mi się ze sama ta biała farba schodziła tynk raczej został.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

miałem to samo, nieważne jakbym gruntował, zawsze z papierową schodziła farba gruntowa/farba pod taśmą, więc użyłem taśmy z linku 
https://www.google.com/search?q=tasma+foliowa+do+malowania&sxsrf=ALeKk00J-mo31o6pTktD8AIbNwKkh4imrg:1584825538446&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=0ZmzH92zIUOfdM%3A%2CyQkW-TYKFrL-SM%2C_&vet=1&usg=AI4_-kT-gHMFGLbudIwZOy2_p44MFCFTJA&sa=X&ved=2ahUKEwiy1f-Zv6zoAhUK0aYKHcbsBMAQ9QEwA3oECAoQCw#imgrc=0Oib5EUR64zkkM

to jest mistrzostwo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dareme89 napisał:

Ok dzięki. Tylko coś jest spier*. Malowałem już z 3 razy poprzednie mieszkanie i nigdy takich jaj nie miałem. Tym razem ściany gładził ktoś inny to będzie sobie teraz poprawiał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dużo zależy od tego jakie były pierwsze farby na ścianach, niestety odrywanie farb zauważyłem tylko w przypadku lateksowych oraz ceramicznych 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.