Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@vangsta ja nie kumam twojego rozumowania. Fajnie ze chcesz oddac jakas tam czesc produktu ale nie mozna rozlewac i tak juz jest. Napisz po prpstu ze masz do odsprzedania iles produktu X po cenie Y i w ilosciach Q, reszta na pw i sprawa jest jasna i zgodna z regulaminem. Nie mozna stosowac pojemnikow zamiennych i tyle. Ale o tym nie musi nikt wiedziec w jakim sprzedasz . A na pw sobie juz dogadacie szczegóły. Tez sprzedawalem swojego czasu roznia chemie z zastepczych opakowaniach tyle ze nie bylo to upublicznione na forum tylko wszystko uzgadniane na pw

 

@Slovak @AreK moze wyjasnicie koledze 

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pajko dzięki za info - naprawdę dziecinne jest to że muszę robić podchody aby móc coś zaoferować innym - jeśli dystrybutorzy chcą sprzedawać, może niech sami zadadzą sobie trud i zaczną oferować mniejsze opakowania? 

@Domel dokładnie tak - jak dla mnie to kpina z całej idei Forum. 

Przynajmniej wiemy że Dystrybutorzy>>>Użytkownicy. 

Jakie to słabe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, vangsta napisał:

@Pajko dzięki za info - naprawdę dziecinne jest to że muszę robić podchody aby móc coś zaoferować innym - jeśli dystrybutorzy chcą sprzedawać, może niech sami zadadzą sobie trud i zaczną oferować mniejsze opakowania? 

Człowieku ! Nie jest dziecinne ! Od godziny czy dwóch piszemy Ci prywatnie a teraz publicznie co masz zrobić ! Ale ty wolisz robić jakieś publiczne wojenki z PRIV'a

Tak trudno napisać posta z głosowaniem o zmianę regulaminu ? Chyba 6 razy Ci to juz dziś sugerowałem.

Panie szanowny - ogarnij się ! Skąd w Tobie taka żółć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel odpowiedź jest prosta i wielokrotnie pisana wcześniej - administracja rzuca kłody pod nogi użytkownikom, stawiając na piedestale interes dystrybutorów. 

Podobnie kilkukrotnie odpowiadałem w kwestii głosowania - niestety bez odzewu - tutaj już musicie odpowiedzieć, oby konstruktywne. 

Zdaje się że w kwestii rozwoju Forum proporcje są odwrotne, stąd moje rozczarowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vangsta napisał:

odpowiedź jest prosta i wielokrotnie pisana wcześniej - administracja rzuca kłody pod nogi użytkownikom, stawiając na piedestale interes dystrybutorów.

Pamiętaj proszę że to dystrybutorzy i partnerzy utrzymują forum od strony finansowej . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Zaczęliśmy rozmowę na PRIVie - nie oficjalną - dałem Ci sugestie - "świeci" nie jesteśmy sami wymieniamy sie próbkami na PRIV'ie - bo regulamin jest święty.

Tylko wczoraj wysłałem 4 próbki do userów.

Nawet @BiałyGTi dał Ci sugestie jak się wymieniać - widocznie najwyższy czas to zmienić skoro użytkownicy mają taka potrzebę. Ja tylko moderuję.

Ale wolisz publicznie dolewać oliwy do ognia i robić prywatne podjazdy.

Może złamałem regulamin dając Ci takie sugestie - niech mnie administracja osądzi.

Zaczęło się miło skończyło niesmacznie.

Życzę powodzenia w bojach o "wolne rozlewki" 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pajko tak, to prawda - chciałem tylko zauważyć że Meguiars nie jest partnerem Forum, stąd pytanie czy mamy wobec nich jakiekolwiek zalezności. 

Druga sprawa - jeśli dystrybutor kalkuluje, wówczas wie że lepiej sprzedać opakowanie z przeznaczeniem na rozbiór aniżeli czekać aż ktoś w akcie desperacji wyda 180zl za opakowanie które mu będzie służyć przez 20 lat. 

Z tego powodu nadal uważam swój post dot. rozbiórki Megs'a 101 za uzasadniony, (nie skupiając się nad słowem rozbiorka/inne) - jest to naprawdę dobry środek, a niech i inni skorzystają i spróbują - może wówczas kupią 0elne opakowanie 973ml w pełni przekonani o słuszności wyboru. 

@Domel gdyby taki wątek byłby na oficjalnym forum Megsa - sprawa jest jasna. Sęk w tym że Meguiars nie jest partnerem Forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że śmieszne ale jestem bardzo zdenerwowany cała sytuacją . Wszystko założone , koło pasowe , napinacz , rolki pasuję wszystko 😉 Problem jest z paskiem . Do mojego auta powinien iść 6DPK 1697 . Próba montażu paska nie uda za krótki 😳 Po Vin pokazuję że 100 % ma być ten pasek , kilka telefonów do kolegów od bmw i faktycznie ma być ten . No nic zdenerwowany , myślami że ktoś grzebał przy silniku i coś zmienione i nie pasuje . Siedzimy z kolegami na warsztacie i z ciekawości mierzę ten pasek a tu ma 120 cm zamiast 170 cm 😡 Wynika na to że pomyłka na fabryce , etykieta dobra ale pasek źle spakowany . Zamówiony Conti w AT , jutro ma być i powinno być dobrze 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu szukam używanego BMW E61 w benzynie. Znalazłem 2 lalki jakie mnie interesowały. . .bezwypadkowe . . . . Panie idealne . . .wsiadać i jeździć. Wynajalem gościa który mi je sprawdził i tragedia. Oba auta to totalne trupy. Kolejne parę stówek w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł i 1punkt za postój na przystanku o 2 w nocy w mieście, gdzie są 2 linie jeżdżące do 18... Oczywiście sprawdzone wszytko, włącznie z gaśnicą, trójkątem, bieżnikiem oraz czy przypadkiem nie mam pękniętej szyby z przodu. Na ulicy nie było żywej duszy, oprócz mnie, kolegi i 2 policjantów. Nie ma co się dziwić, że ludzie nie szanują policji, jak robią takie akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lol19pl a ja ostatnio miałem bardzo miłą kontrolę 🙂 Policjant chciał obejrzeć moje E39, bo stwierdził że jest pięknie utrzymane jak na swoje lata. Obejrzał, posiedział i podotykał (był w wielkim szoku, że mam regulowane elektrycznie zagłówki i wypas jak nowe i drogie samochody), wyposażenia nie sprawdził, bo według niego tak zadbane auto ma pewnie wszystko na swoim miejscu 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdanek Dużo zależy od okazji. Akurat w okolicy odbywał się jakiś "street racing" + dwóch młodych gości w prawie nowym aucie (w małym mieście to coś się przestawia w głowie policjanta jak widzi takie coś), na szczęście kolega którego odwoziłem jest na antybiotyku, bo jestem pewien, że jakby było od niego czuć alkohol, to by mi jeszcze cały samochód pod kątem narkotyków przeszukiwali. Ale jak już do mnie wysiadali, to wiedziałem, że nie obędzie się bez mandatu. Szkoda stówki, bo miała pójść na pasty i pady, ale moja wina, bo nie chciało mi się wjeżdżać w jednokierunkową na parking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@franz80 jak chcesz lalke to uderz do Bimmer Autos na facebooku, mają na stanie chyba coś nawet, a jak nie to sprowadzą Tobie. 😉 
 

Ze złych informacji to walnąłem dziś sarnę, lampa lewa, spryskiwacz reflektora, zderzak, nerki, wlot powietrza, chłodnica klimatyzacji i trochę maska oberwała. 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lol19pl Z ręką na sercu nie było zbędnej pyskówki albo lekceważącego tonu? Ciesz się że dłużej nie czekałaś niż powinieneś,zawsze mogło zajść podejrzenie posiadania czegoś niedozwolonego i oczekiwanie na przyjazd czworonoga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=20161]lol19pl[/mention] Z ręką na sercu nie było zbędnej pyskówki albo lekceważącego tonu? Ciesz się że dłużej nie czekałaś niż powinieneś,zawsze mogło zajść podejrzenie posiadania czegoś niedozwolonego i oczekiwanie na przyjazd czworonoga. 
Z ręką na sercu. Jestem spokojnym człowiekiem, wiem jak podejść do policjanta i że żadne pyskowanie nie pomoże, a pogorszy. Zawsze do policjanta podchodzę z szacunkiem.

Wysłane z mojego DUK-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.