Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Inpost raczej nie uzna reklamacji ponieważ w regulaminie, który każdy musi zaakceptować, jest Paragraf 5 'Prawa operatora', podpunkt 1.g który mówi, że operator odmawia zawarcia umowy o świadczeniu usługi (...) jeżeli przesyłka zawiera płyny.

Ten punkt wystarczy, żeby każda reklamacja paczki, która zawierała jakikolwiek płyn i ulegnie uszkodzeniu została odrzucona. 

paragraf za regulaminem dostępnym pod adresem:

https://inpost.pl/sites/default/files/docs/regulaminy/regulamin-swiadczenia-uslugi-paczkomaty-247-przez-inpost-paczkomaty-sp-z-oo-obowiazujacy-od-09042019.pdf

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, penkus5 napisał(a):

@xadamx Wspominałem już że pieniądze mu zwrócę,  ciekawiło mnie jedynie czy jest sens walczyć o reklamację,  ale widzę że gra nie warta świeczki...

Sorry. Pisałem bardziej w kontekście sklepów 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MikeLBN  Bardzo Nam przykro, że doszło do takiej sytuacji. Odezwij się proszę w wiadomości prywatnej i rozwiążemy tą sprawę 🙂

A odnośnie InPostu jakieś 2-3 miesiące temu była plaga uszkodzeń naszych paczek. Oczywiście wielkie straty dla sklepu, żadna reklamacja nie została uznana. Od tego momentu wyłączyliśmy możliwość wysyłki płynów powyżej 500ml InPostem oraz nawiązaliśmy współpracę z firmą DHL. Opiekunka przyszła, sprawdziła towary i potwierdziła, że nie ma problemu, aby wysyłać je ich kurierem, więc odnośnie chemii samochodowej możemy polecić DHL z czystym sumieniem 🙂

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że przeważnie to wina źle zabezpieczonych butelek przez sklepy/sprzedających powoduje uszkodzenia paczek? Przez ostatni rok nie zamówiłem wiele, bo ok. 50 paczek chemii i raz miałem uszkodzoną fizycznie paczkę(pogniecioną) za to kilka razy spotkałem się z rozlanymi płynami. Nigdy nie zauważyłem żeby butelka była uszkodzona tylko zawsze lało się spod zakrętki, która nie była odpowiednio zabezpieczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skrzat06 ja też mam lagunke tylko ze przedlift i w czerwcu też spotkałem się z sarna, rozwalony zderzak, xenon, wzmocnienie pasa przedniego, ślizgi zderzaka pod lampe i pod błotnik i pogięta maska. Same części wyniosły mnie 4000zł + malowanie zderzaka 700zł. Całość składałem sam. Miesiąc bez auta. Dlatego wiem co czujesz i bardzo współczuje.. 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skrzat06 nic przyjemnego ;/ 

u mnie zdecydowanie mniejszy kaliber wkurzenia, ale jednak - odpakowanie paczki z produktami cleante, a tam trggiery nie te co powinny 😑
Jeszcze, żeby były jakieś sensownej jakości to dałbym sobie 'siana' z reklamacjami, ale te ala podróbki canyona na żywo, aż wołają pomstę do nieba za wykonanie.

Wiem, że to niby pierdoła, ale ja osobiście finalnie odbieram produkt jako całość -> Butelka, grafika, sam środek, trigger itd. tym bardziej, że do każdego z tych produktów dokupiłem baniak 5L jako dolewka do butelek 500 ml (które notabene bardzo mi się podobają).

20221129_174638.jpg.a1f31b9083b1aeadcdbb8e5a2a3b3908.jpg

Po rozmowie ze sklepem, obecnie @Cleantle takie właśnie dodaje do swoich produktów (i mamy się cieszyć, że w ogóle mamy atomizery), co dziwne ponieważ gdzieś widziałem/czytałem, iż te pierwsze były dobierane dłuższy czas pod nową markę i są naprawdę dobrej jakości.

Słabo... 🤨

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Grzechu23 nie ma opcji że dodajemy takie triggery  🙂 od roku sa tylo guale! Wczensiej byly czarne a teraz sa biale. Moge wiedzieć jaki to sklep?

Sklep jak najszybciej powinien Ci te triggery wymienic.

Super zachowanie sklepu że jeszcze zwala winę na nas!

Nie za bardzo też rozumiem co sklep miał na myśli mówiąc że się klient ma cieszyć że dostał jakiekolwiek triggery! Powinieneś dostać oryginalny produkt taki jaki my jako producent wyslalismy do dystrybutora.

5 godzin temu, penkus5 napisał(a):

@Grzechu23 Cleantel chyba kiedyś pisał,  że sklepy podmieniają atomizery i należy to reklamować.  Chyba że coś pokręciłem...

Zapraszamy @Cleantle do wyjaśnienia sytuacji. 

Wyjaśnione. Czekamy na info co to za sklep i zbadamy temat.

  • Lubię to 6
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
28 minut temu, Grzechu23 napisał(a):

Sklep clinic4car

Ok załatwimy temat  🙂 pamiętajcie że do marki Cleantle są tylko triggery guala i to z odpowiednią długością rurki  (500ml ma inną długość niż 1l). Jak dostaniecie  inne triggery to upominajcie się o swoje.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, Coove napisał(a):

@Cleantle, tak tylko przy okazji zapytam, rurek nie trzeba już docinać no nie?

Jak sklep wyda dobre to nie 😛 500ml ma swoją długość a 1l swoją.

W przyszłym roku planujemy wystartować ze sprzedażą butelek już z nakręconym triggerem. Te triggery są niezniszczalne w transporcie więc nie martwcie się o cieknące paczki.

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, Cleantle napisał(a):

Te triggery są niezniszczalne w transporcie

to że sie nie zniszczą ok, ale z reguły jak jest triger nakrecony to potrafi sie odkrecić nawet mimo taśmy zabezpieczającej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, Streat napisał(a):

to że sie nie zniszczą ok, ale z reguły jak jest triger nakrecony to potrafi sie odkrecić nawet mimo taśmy zabezpieczającej 

Nie odkręci że względu na zabezpieczenie. To trigger który jako jedyny jest dopuszczony przez Amazon do ich fullfilmentu. Tutaj nawet canyony się chowają przy guali  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.