Skocz do zawartości

Shiny Garage D-Tox


Fitte

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś może to proszę sprawdźcie czy używając pędzla z okuciem z blachy ocynkowanej po kontakcie z D-toxem pojawia się korozja. Popsikaj pędzel D-toxem i zostaw na ok 20 minut. Kupiłem adbl vl i na pędzlu pojawiła się korozja. I nie wiem czy to wina vl bo reaguje z ocynkiem, czy taki kiepski ocynk jest na pędzlu z ciastoramy . Używam takich pędzli do malowania głównie farby lateksowe i akrylowe oraz do mycia elementów w aucie benzyna ekstrakcyjna i takiej korozji nie mam nawet po roku czasu. 20170627_174732-01.jpeg

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
34 minuty temu, Gold_Car napisał:

Jeśli ktoś może to proszę sprawdźcie czy używając pędzla z okuciem z blachy ocynkowanej po kontakcie z D-toxem pojawia się korozja.

Mam w sumie jeden pedzelek taki bo zawsze kupuje z plastikowym okuciem.

 

Tu zdjeciu po 20 min jak siedzial na nim D-Tox i zostal spłukany woda 

20170703_213823.jpg

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio okazję przetestować SG D-tox i bez problemu radzi sobie z syfem na felgach, ale niestety wg mnie trolli strasznie, że po aplikacji w garażu nie szło wytrzymać, a Tuga zielona jakoś mniej mi przeszkadza choć fiołkami nie zalatuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, W1Michal napisał:

co będzie lepsze/mocniejsze na lotną rdze na zaciskach ? D tox czy monster ?  ogólnie który z tych środków jest silniejszy w kwestii mocno zapieczonego brudu/osadu ?

Raczej Monster Wheel będzie mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dzis zakupiłem 6 baniek po 5l ale wczesniej zrobiłem mały test zrobił na mnie pozytywne wrażenie :) 
Pytanie co bedzie za rok czy 2 lata ile słabszy bedzie dlatego kupiłem odrazu wiekszą ilosc i podziele sie po 15l z kolegą niedługo zdam relacje z testu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy test na felgach u kumpla :D Felgi bardzo stare do tego BARDZO brudne i do tego nie myte 3 lata CHEMIĄ TEGO TYPU !
Auto zawsze mył na stacji BP (szotki najtanszy program) 
Jak zobaczył te felgi po tym myciu nie wiedział ze to tak moze wygladac haha 
Porównanie w stosunku  D tox VS TUGA :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić d-tox ale bałem się nowości i kupiłem vl i bardzo żałuję, bo vl zjada ocynk a D-tox nie, dlatego następnym razem kupuje D-tox! Który do tego ma lepszą butelkę i atomizer ale główny powód wyboru będzie neutralność dla ocynku.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu przesiadłem się z Vampir Liquid na D-tox i to był dobry pomysł:)
Fakt, ADBL reaguje momentalnie na feldze i zaczyna krwawić, ale w moim odczuciu jest słabszy.
Dodatkowo na plus dla d-toxa to butelka + fajny regulowany atomizer + mniej drażniący zapach
Mały test ;) nie żadne szczury ale dystans = ok 600 km + mocno pylące klocki.
Bez pędzelkowania!
D-tox :good:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jakiś czas temu przesiadłem się z Vampir Liquid na D-tox i to był dobry pomysł

Mały test nie żadne szczury ale dystans = ok 600 km + mocno pylące klocki.

Bez pędzelkowania!

D-tox :good:

 

Więcej takich testów poproszę!

D Tox to bardzo dobry ale niedoceniony produkt. Chętnie bym zobaczył porównanie nowej Tugi ze zmienionym składem, Liquid Vampira i nowego deironizera od SG

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Fakt, ADBL reaguje momentalnie na feldze i zaczyna krwawić, ale w moim odczuciu jest słabszy.

Dodatkowo na plus dla d-toxa to butelka + fajny regulowany atomizer + mniej drażniący zapach

D-tox :good:

 

 

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Dokladnie do takich samych wnisokow doszedlem ostatnio.

Lepiej chwile dluzej poczekac dla lepszych efektow, rezultatow. Atomizer w mojej opinii na duzy plus w porownaniu do rodzimej konkurencji.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

tez korzystam z D-toxa i wypsikałem juz trochę ok 2L butelka fajna chodź potrafi ja wciągnąć ale wraca do normy. atomizer na mgiełkę i można fajnie z nim pracować :P

ja również od siebie polecam D-toxa dobrze działa nie śmierdzi az tak bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio zamieniłem ADBL VL na SG D-tox i mogę polecić ten produkt w 100%.

1) Lepsza butelka i atomizer - przez co jest bardzo ekonomicznie i wygodnie w aplikacji

2) Mniej śmierdzi niż inne Deirony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja. W zasadzie to mi się kończy. Jak do tej pory jestem z D-Toxa zadowolony. Zdecydowanie wolę nim pracować niz innym środkiem, który mam na półce.

W jednym z tematów takie małe porównanie zrobiłem:

 

https://kosmetykaaut.pl/topic/5323-efekt-quotkrwawieniaquot-felg/?page=22&tab=comments#comment-578463

 

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
na chwilę obecną mój ulubieniec, jakość cena rewelka

Jestem tego samego zdania, w porównaniu do adbl ten produkt jest klasę wyżej. Cieknące atomizery i wciągające się butelki adbl to nie dla mnie, z SG nigdy nie bylo takich problemów. Skoro za coś płacę to wymagam, zwłaszcza w detailingu gdzie liczy sie kazdy szczegół. SG odrobilo lekcje i mam nadzieję ze utrzymają poziom.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Emil.66 napisał:

Generalnie na półce stoi też Exede Wheel Cleaner ale nie jestem do końca do niego przekonany 🙂

Do bieżącej pielęgnacji świetny produkt. Umyj felgi Excede a potem po spłukaniu spryskaj D-toxem zobaczysz, że prawie nic nie będzie zbierać. Ja osobiście deironizerów nie używam tak często jedynie raz na jakiś czas bo o felgi regularnie staram się dbać. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.