Jump to content

Maniek_

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Maniek_

Informacje

 • Imię
  Mariusz
 • Auto
  Passat
 • Województwo
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja też poproszę o ponowne dopisanie do grupy rabatowej - s_mario@o2.pl
 2. @matkow144 W zeszłym roku kupiłem phd 150 za identyczną cenę, a masz tam wąż dłuższy, większą moc... Najpierw były 135, a później 150, więc może warto poczekać.
 3. Ja w zeszłym roku kupiłem 135 za 299zł. Pianownica - to raczej mlekownica, a wąż faktycznie jest sztywny. Ale jak na myjkę za tą kasę robi to co trzeba - auto ogarnie, wokół domu też da radę - ja jestem zadowolony. Używał ktoś z tym sprzętem pianownicy z techkar'u? Bo patrząc na filmy pomiedzy PA a techkar nie widać jakiejś kolosalnej różnicy.
 4. Proszę o dodanie s_mario@o2.pl Dziękuję
 5. A ja używam ADBL interior wow i na plastikach w passacie sprawdza się bardzo dobrze - przyciemnia i pozostawia satynowe wykończenie. Ostatnio wpadły mi w ręce próbki SG interior satin dressing i powiem szczerze, że efekt bardziej mi pasuje, ale wow mam jeszcze grubo ponad pół flaszki 1l (nie było połówek w shiningcar) i za 10 lat kupie sobie połówkę SG
 6. Miałem ostatnio okazję przetestować SG D-tox i bez problemu radzi sobie z syfem na felgach, ale niestety wg mnie trolli strasznie, że po aplikacji w garażu nie szło wytrzymać, a Tuga zielona jakoś mniej mi przeszkadza choć fiołkami nie zalatuje .
 7. Dzięki Rygryss! właśnie o takie coś mi chodziło... Co to za farba i utrwalacz, której użyłeś do reanimacji? Bo ciężko na filmie dopatrzeć co to jest.
 8. Gradacja 2000 na mokro, a może lepiej na sucho? I jak z IPA - rozcieńczać czy nie? A może ktoś kto już to robił opisałby dokładnie krok po kroku jak się za to zabrać?
 9. Pisaliście, że do przeszlifowania używacie papieru wodnego, ale jaka gradacja i może to będzie głupie pytanie - czy z wodą tak jak faktycznie powinno się ich używać czy na sucho co wydaje mi się bardziej prawdopodobne? A do odtłuszczenia IPA - rozcieńczona z wodą destylowaną 50/50 czy nie?
 10. Proszę o dodanie do grupy rabatowej: s_mario@o2.pl Pozdrawiam
 11. Auto to Passat b5fl '02. Nie mam dobrego aparatu, który by dokładnie pokazał jak to wygląda, ale jakieś zdjęcie zrobiłem nie 50/50, a 75/25 maski Pasek nie był mocno zapuszczony bo dbam zawsze o auta, ale dopiero przy nim dwa wiadra, dobra chemia i robota wg przykazań
 12. Dzisiaj miałem okazje popracować sobie z UC i tricolorem na Passacie i powiem szczerze, że po 3 godzinach zrobiłem maskę i dach. Hologramy znikły, drobne rysy też, ale to co jest głębsze to niestety trzeba brać cięższą artylerię bo ręcznie to się idzie zajechać. Także jak ktoś się będzie zastanawiał nad robieniem auta z VAG'a to niech organizuje rotację albo DA.
 13. Widzę, że nie tylko ja w niedzielę i święta relaksuje się przy dopieszczaniu wozidła Pokaż zdjęcia kierownictwu to może jakaś premia będzie, albo każą wszystkim tak auta czochrać Dobra robota!

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.