Skocz do zawartości

Funky Witch Mademoiselle


///MPower

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u Was Funky Witch zachowuje się podobnie jak na poniższym zdjęciu?

Kokpit i boczki dokładnie umyte APC, po czym aplikacja (ok tydzień temu) i generalnie wszystko super, zapach ładny, mat taki na jakim mi zależało, łatwa przyjemna aplikacja.

Niestety w miejscach które są dotykane przy każdym wyjściu czyli obok klamki Funky zniknął o.O

Być może ma to związek z popularnym teraz odkażaniem i alkohol ma wpływ na zmywalność, niemniej jednak troszkę mnie to zmartwiło. 

Te kropki to kawałki ziemi z Leroy jakby co 😄

 

20200521_193142.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak najbardziej ma sens, tylko nie o taką odpowiedź mi chodziło.

Na forum jest masa pozytywnych opinii o Mademoiselle, chciałem zwyczajnie dowiedzieć się czy ten efekt jest czymś normalnym, czy faktycznie środki antybakteryjne miały na to wpływ?

Poza tym elementem wszystko trzyma się super, testowałem na dwóch samochodach i efekt jest na prawdę świętny, gdyby nie to co widać na zdjęciu.

Dosłownie jakbym nie dojchał dressingiem lub zastosował APC w to miejsce.

Położę dressing na te plamy i zobaczymy co z tego wyniknie, zrobię to w ten sposób, że będę mył ręce przed wyjazdem/powrotem z pracy i wtedy ocenimy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 godzin temu, ekiero92 napisał:

Niestety w miejscach które są dotykane przy każdym wyjściu czyli obok klamki Funky zniknął o.O

Być może ma to związek z popularnym teraz odkażaniem i alkohol ma wpływ na zmywalność, niemniej jednak troszkę mnie to zmartwiło.

Tego pewnie się nie dowiemy bo nie wiemy jakie masz rutyny, ale chyba sam odpowiedziałeś sobie na pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żel który używam raczej nie należy do "mocarzy" natomiast też nie używam go w samochodzie, ani przez jazdą lub też po jeździe tylko w trakcie pracy no i standardowo po skończeniu pracy wracam do domu autem.

Nie zdarzyło mi się natomiast używać żelu w krótkim odstępie czasowym pomiędzy prowadzeniem samochodu.

Pytam bo wg mnie przyczyna jest jasna, natomiast być może ktoś inny zauważył u siebie ścieralność tego dressingu z innych względów.

Nałożyłem Funky ponownie, zobaczymy jak wyjdzie z każdorazowym myciem rąk przez jazdą samochodem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu kiedy zacząłem myć ręce po każdym dniu pracy (czyt. po dniu w którym dezynfekowałem dłonie wiele razy) efekt wytarcia dressingu jest minimalny. Zakładam, że bardziej zwracam na to uwagę, ktoś niezaznajomiony z tematem pewnie nawet by nie zauważył. @Funky Witch super robota, produkt 1 klasa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.