Skocz do zawartości

Funky Witch Mademoiselle


///MPower

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj testowałem produkt w volvo s60 i mi przypadł do gustu. Po pierwsze świetny zapach. Perfumowany ale nie dusi tak jak qd fritza którego nie mogę znieść(tak na marginesie może ktoś chce odkupić?). Efekt matowy na boczkach tylko w cieniu gdyż na słońcu boczki się świecą. Deska natomiast w cieniu jak i w słońcu jest matowa. Co do czyszczenia samego volvo apc (ja miałem valetpro classic) to uważajcie na rączki drzwi z przodu i plastik hamulca ręcznego. Miałem rozrobione 1:10 i elementy miały tendencję do brudzenia na beżowo. Kierownica super mat.

http://imgur.com/reC9AV0

http://imgur.com/XpfgR7L

P.s Fredi88 słuszna uwaga;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, zbylus napisał:

Pryskacie na fibre i przetarcie czy bezpośrednio na plastiki a następnie przecieranie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aplikator z fibry - przecieranie i pozniej juz sobie schnie :) Ten dressing to MEGA MAT wiec ciezko zobaczyc przyciemnienie. Bedzie czysto i schludnie :) Zapach umili prace :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2017 o 20:19, oren napisał:

Aplikator z fibry - przecieranie i pozniej juz sobie schnie :) Ten dressing to MEGA MAT wiec ciezko zobaczyc przyciemnienie. Bedzie czysto i schludnie :) Zapach umili prace :) 

Mi wygodniej też psikać na fibrę, a po chwili przecieram druga. Co do mega matu to zależy, u mnie w e46 na desce trochę się świeci a na reszcie plastików jest wspaniały macik :) I bardzo fajny efekt daje na drewnianych dekorach, wygladają jak pociągnięte jakąś powłoką. Zapach... rzecz gustu:o mi sie podoba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony dobrymi opiniami o Funky Witch Mademoiselle, a w szczególności o matowym wykończeniu postanowiłem kupić ten produkt.

Test przeprowadzony na brudnym plastiku z wnętrza Ibizy.  Jest to mój pierwszy kontakt z FW Mademoiselle.

20170624_155359.jpg

Tutaj widać brud, a raczej plamy z wody które tworzą się jak na dresingowany plastik dostanie parę kropel.

20170624_155253.jpg

To czyścimy.

20170624_155455.jpg

20170624_155541.jpg

Wyczyszczone i wysuszone z lewej już Mademoiselle szykuje się do pokazania co potrafi.

20170624_160031.jpg

Efekt 50/50, produkt aplikowany aplikatorem z mikrofibry tak jak instrukcja radzi.

20170624_160313.jpg

Po nałożeniu FW nie przecierałem go już mikrofibrą, bo efekt mnie w zupełności zadowolił.

20170624_160321.jpg

Wnioski:

FW Mademoiselle to dresing który daje matowe wykończenie i bardzo fajnie przyciemnia plastik. Atomizer pryska delikatną mgiełką, a sam produkt jest mega wydajny. Dwa psiknięcia na aplikator i można było zrobić pół deski. Żeby nie było tak różowo ;) zapach, jak powąchałem prosto z butelki pierwszy raz to pomyślałem masakra, jednak podczas pracy z tym produktem zapach już nie był tak nieprzyjemny i nachalny. Po nałożeniu na wszystkie plastiki i odparowaniu to nawet zacząłem się do niego przekonywać. Nie wiem skąd ten szok przy pierwszym powąchaniu. Reasumując produkt na wielki plus:good:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Funky witch Mademoiselle w połączeniu z aplikatorem adbl soft interior pad jest mega. Super wydajność i przyjemna aplikacja. Zapach jak dla mnie bomba (szkoda że nie trzyma się dłużej w aucie) i to wykończenia bez docierania MF to jest to, czego szukałem. Matt....

e919a5d97879f0ac76f1fe3591357403.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zachęcony recenzjami i opiniami stwierdziłem, że spróbuję pobawić się jakimś dressingiem do wnętrza... no i dzisiaj do Puga też wleciała FW Mademoiselle.

Zanim przystąpiłem do pracy wszystkie elementy na które miała wylądować Mademoiselle zostały oczyszczone GS APC 1:10. Następnie w ruch poszedł produkt FW - procedura jak w instrukcji: psik, psik na aplikator z MF i mizianie plastików. Po chwili przetarcie MF (chociaż w kilku miejscach sobie odpuściłem). Chwilami pozwoliłem sobie psiknąć bezpośredni na kokpit a następnie przejechać aplikatorem. Miałem wrażenie, że plastiki jakieś takie spragnione są.

 

Koledzy świetnie opisali swoje przygody z tym dressingiem powyżej. Ja mogę tylko potwierdzić.

Świetnie się z nim pracuje, zapach jak najbardziej na plus - taki nie nachalny, nice.

Atomizer mimo różnych zasłyszanych historii się nie rozpadł. Ba, dawał świetną mgiełkę i pięknie, ekonomicznie dozował produkt. Dressing nie maże/ciągnie się po plastikach. Ładnie się wchłania, aczkolwiek na gładkich elementach lepiej go dłużej nie zostawiać. Tutaj musiałem szybciej sięgać po MF niż ma elementach z miękkim plastikiem z fakturką.

Ale najważniejszy efekt: plastiki odżywione, przyciemnione ze świetnym macikiem. Taka satynka, zwłaszcza na gładkich elementach.

Kilka fotek poniżej (pogoda zmienna i część fotek w słońcu część w cieniu - no i telefonowe są)

cGZF3SoC4OCHPNpF2TLRHtdzJzp4ZHCyhJhKqurF

KtrlzhZbbat2sT_FCqMAMd6cq2SuRhds352vWS_a

7S_NLPPx2iVirloHQRbJfqEcciSLg0fDRQbgEbHd

2WccO8wF7zQfEQkNizbnlOFxClaFqbxSknR6pO-S

MvWrjg9qOJ0yDk4XIaNxw3Xcq4xvuQmWRJuE5uTZ

Funky Witch Mademoiselle Plastics & Rubber Protectant zasłużenie otrzymuje miejsce w moim skromnym detailingowym arsenale :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BiałyGTi napisał:

interior qd i mademoiselle ??

Jak się pogoda nie rypnie, coś wisi w powietrzu, to jutro wystawię je do pojedynku w Merivie ojca. Może być?

Dzisiaj jakoś na to nie wpadłem :roll:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie interior qd do NL czy Mademoiselle jest bez sensu bo to różne produkty mam IQD i NL, używam ich zamiennie. NL to dressing wiec używam co kilka tygodni, a interior QD to jak sama nazwa wskazuje qd do częstego przecierania wnętrza. IQD można lecieć wszystko jak popadnie, skórę, wyświetlacze LCD, zegary itp itd nie zostawia tłustych mazów ani śladów ma lekkie właściwości czyszczące wiec po, którymś użyciu pewnie narusza powlokę dressingu za to nie zabezpiecza i nie przyciemnia tworzyw tak dobrze jak dressing.

 

Co do Mademoiselle to chyba już wiem co następne wleci po NL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
29 minut temu, CoolBreeze napisał:

ak się pogoda nie rypnie, coś wisi w powietrzu, to jutro wystawię je do pojedynku w Merivie ojca. Może być?

ok spoko bede modlił sie za pogode i czekał na werdykt  :)

16 minut temu, Fredi88 napisał:

Nie mam NL... dwa pozostałe tak.

 

to jak masz i ci sie chce to tez z chęcią zobaczę porównanie

7 minut temu, Pływak napisał:

Porównanie interior qd do NL czy Mademoiselle jest bez sensu bo to różne produkty

 

wiem do czego służy QD  :) ale qd tez przyciemnia tez w jakimś stopniu zabezpiecza wiec z chęcią bym zobaczył porównanie z FW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba utwierdziła mnie w przekonaniu że FW Mademoiselle to produkt który chce mieć obok NL, bo na części plastików w moim aucie NL świeci się jak psu .... wyglądając jakbym nawalił pół tuby plaka, co mnie mocno irytuje 

dzięki za @CoolBreeze za test i zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kamykmm napisał:

Kolejna osoba utwierdziła mnie w przekonaniu że FW Mademoiselle to produkt który chce mieć obok NL, bo na części plastików w moim aucie NL świeci się jak psu .... wyglądając jakbym nawalił pół tuby plaka, co mnie mocno irytuje 

dzięki za @CoolBreeze za test i zdjęcia :)

Szczególnie efekt psich jaj widać na skórze. Kiedyś przetarłem z rozpędu bo PB twierdzi, ze do skóry się nadaje, a po przetarciu wyglądała jak od mirasa z placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.