Jump to content

Tommymarine

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Tommymarine

Informacje

 • Imię
  Tomek
 • Lokalizacja
  Młoszowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżeli do Leona 3 a chce się mieć plastiki wyglądające jakby dopiero samochód wyjechał z salonu czyli kompletny mat to Funky Witch lub GTechnic. Poorboys NL według mnie to największe dziadostwo.
 2. Ja czekam 10-15 minut i nakładam drugą warstwę. I jeżeli nie chcę bardzo błyszczących opon to przecieram fibrą, ale zwykle to zostawiam.
 3. To zasłanianie tylko do połowy to chyba po to coby silnika nie spaliło.
 4. Ja podobnie. Najpierw cleaner Autoglyma, a potem wosk lub inna powłoka do skóry i kierownica przez lata wygląda jak nowa.
 5. Czwartek albo niedziela, 19 lub 20. Czemu nie.
 6. U mnie też widać takie mazy pod słońce. Tylko, że wychodzą po jakimś czasie. Nie wiem czy nie ma to coś wspólnego z klimą. Jak jest cieplej i mam ustawioną niższą temperaturę i nawiew bardziej intensywny to mazy wychodzą i zostają. Także na szybę czołową płynu już nie używam. Zapach rewelacja!
 7. Zamówiłem. Obecnie używam Gtechnic C6 i efekt po Funky bardzo zbliżony. Więc jak dla mnie rewelacja. Tylko nie wiem co z tym zapachem. Nic nie wyczuwam.
 8. Gyeon Tire polecam. Jeżeli chcemy uzyskać efekt bardziej błyszczący to nie przecieramy, efekt bardziej satynowy przecieramy po 10,15 minutach.
 9. Po położeniu na masce widać było jedno łączenie, po ok. 6 godzinach nałożony Silk Coat i łączenie zniknęło. Dokładnie
 10. Miałem Mohsa na dwóch różnych samochodach. Obecnie mam Uncra i dla mnie powłoka numer jeden. Rzeczywiście łatwość położenia Mohsa rewelacyjna, Uncr trudniej, ale wszystko zależy od temperatury. Wytrzymałość- duża przewaga Uncra.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.