• Ogłoszenia

  • AreK

   Poszukiwany grafik   20.06.2017

   Potrzebujemy osobę która wykona nowe grafiki rang (admin, mod, partner, użytkownik....) na forum. Chcemy żeby były nowoczesne i czytelne. Jeśli ktoś z Was chciałby pomóc to proszę o kontakt na PW. @AreK

Tommymarine

Użytkownik
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Tommymarine

Informacje

 • Imię
  Tomek
 • Lokalizacja
  Młoszowa
 1. Zabezpieczam tak od ponad roku i wszystko jest Ok.
 2. To zasłanianie tylko do połowy to chyba po to coby silnika nie spaliło.
 3. Ja podobnie. Najpierw cleaner Autoglyma, a potem wosk lub inna powłoka do skóry i kierownica przez lata wygląda jak nowa.
 4. Czwartek albo niedziela, 19 lub 20. Czemu nie.
 5. U mnie też widać takie mazy pod słońce. Tylko, że wychodzą po jakimś czasie. Nie wiem czy nie ma to coś wspólnego z klimą. Jak jest cieplej i mam ustawioną niższą temperaturę i nawiew bardziej intensywny to mazy wychodzą i zostają. Także na szybę czołową płynu już nie używam. Zapach rewelacja!
 6. Zamówiłem. Obecnie używam Gtechnic C6 i efekt po Funky bardzo zbliżony. Więc jak dla mnie rewelacja. Tylko nie wiem co z tym zapachem. Nic nie wyczuwam.
 7. Gyeon Tire polecam. Jeżeli chcemy uzyskać efekt bardziej błyszczący to nie przecieramy, efekt bardziej satynowy przecieramy po 10,15 minutach.
 8. Po położeniu na masce widać było jedno łączenie, po ok. 6 godzinach nałożony Silk Coat i łączenie zniknęło. Dokładnie
 9. Miałem Mohsa na dwóch różnych samochodach. Obecnie mam Uncra i dla mnie powłoka numer jeden. Rzeczywiście łatwość położenia Mohsa rewelacyjna, Uncr trudniej, ale wszystko zależy od temperatury. Wytrzymałość- duża przewaga Uncra.
 10. Nałożyć UNC-ra i po kłopocie.
 11. Będziesz zadowolony!
 12. Proszę o dodanie dusik11@poczta.onet.pl
 13. Byłem, zobaczyłem - rewelka. Pozdrawiam