Skocz do zawartości

Zima nadciąga-Jaki akumulator do samochodu?


kokolokos

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.12.2018 o 23:34, Michał126 napisał:

Parametry jak dla TDIka typowe - 74Ah, 680A, a na teście jeszcze przed montażem wypluł prawie 800A.

 

A nie powinno być raczej 74Ah i 760A? Wtedy by wypluł prawie 800A i nic w tym dziwnego by było. Zawsze jak czytałem to typowy akumulator dla TDika to było 760A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
20 godzin temu, CrisAGC napisał:

Ktoś podzieli się opinią na temat akumulatorów Kozak

Rok jeżdżę bez problemów. Szwagier również miał w Astrze H ponad rok (potem sprzedał auto) , też bez problemów. Ja kupowałem w LucArt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odkopuje 😛 Taka sytuacja mnie spotkała. Varta z 2019r

x4wjAO6.jpg

bXgicCP.jpg

 

Auto już słychać, że wolniej kręci. Naładowałem ładowarką i zapuściłem z ciekawości tryb repair (ładowarka noco genius 10). Niedługo i tak zdechnie więc wpadł mi w oko

https://www.exidegroup.com/pl/pl/product/exide-premium

Ktoś używa? Może coś lepszego w granicach 500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOPLA TOP Akumulator 12V 78Ah 780A. Kupiłem w 2017 r do cytryny C5. Auto oddałem niedługo po tym, a akumulatora było szkoda, i poszedł do przetwornicy z pełnym sinusem i służył wiernie do 2023, gdzie zalecany był żelowy. Chodził jako ups do komputera przez ten czas i z wielu awarii mnie uratował. Po roku podpiąłem go pod pompę co2 i śmiga.

Bosch s5 w Volvo po 3 latach prosi o zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Crasher napisał(a):

Wydaje mi się że nic nie zastąpi ori.

Tylko nigdzie go nie kupisz bo jakość części na pierwszy montaż drastycznie różni się od tego co można kupić u dilera. Niby też oem ale inaczej produkowany. @imola33 @zeea dzięki za opinie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.