Skocz do zawartości

Eurotec WPOP101 - DA 21mm Hit? Zobaczymy...


booohal

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
4 minuty temu, ghost napisał:

A czym się różni ta maszyna od innych DA z mocowaniem 5/16 UNF ?

generalnie to niczym , tylko, że nigdzie nie mogę znalezc BP 125mm przykręcanego śrubką do maszyny :/ oprócz Rupesowego który notabene kosztuje 180 zł

 

@edit chyba, że by zastosować zwykły właśnie z wystającym gwintem , zda to wogóle egzamin przy takiej oscylacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BRAXTONPL napisał:

generalnie to niczym , tylko, że nigdzie nie mogę znalezc BP 125mm przykręcanego śrubką do maszyny :/ oprócz Rupesowego który notabene kosztuje 180 zł

takie

https://www.aliexpress.com/item/Backing-Plate-for-Dual-Action-Polisher-DA-polisher-Backing-Plate-back-holder-5-inch-125mm-and/32806774123.html ?

 

HTB18McqXamgSKJjSsplq6yICpXaE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Z racji, że jeden youtuber sieje zamęt, robiąc z siebie detailngowego guru wrzucam screen do instrukcji z WPOP101.
W swoim filmie opowiada, że Wuber/Erotec wg niego nie ma skoku 20 tylko 15 ;-)
Moje pomiary oraz innych użytkowników wskazują na skok ok 20mm.
Używam jakiś czas tej maszyny na przemian z HDX8 i naprawdę na akcje 2razy w miesiącu jest wystarczająco dobra w tym budżecie cenowym.d8865cc88b80b4dacceb2d2124c95fe3.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj farmazony walisz ty bo:

nie powiedziałem nic w filmie ze to te damę maszyny. 
Szukasz zamętu a na tym samym forum podają ze ta maszyna ma https://kosmetykaaut.pl/uploads/imageproxy/2m44y84.jpg.61b1f59ccac1cc862adddc89174c7b3c.jpg zobacz twoje 20-21mm

po trzecie w twojej pisze

szlifierka taśmowa stary bądź poważny chociaż raz. Chciałeś zabłysnąć a jesteś zwykły farmazoniarz nic więcej. 
sprawdz sobie zentool evoxe 21 albo nawet rupiecia to zobaczysz jak tnie taka 21 a jak tnie taka. Wuber bliźniaczy do yato i tam Jest tez 15mm. Specjalnie farmazoniarzu napisalem Do wubera zobaczymy co oni odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, makaveli2pac napisał:

Poczytaj sobie o bliźniaku i jak będziesz wiedział to daj znać. Druga rzecz wuber tez zgłupiał bo podał to co papierek przyjął tam

Mam Evoxa HDX8, ale po obudowie wnioskuję, że to jednak HDD21 🤣😂 a nie chyba HDD15. Tak mi się wydaje.
Wiesz od czego zaczęła się wymiana zdań? 
1. W filmie mówisz: "Uwierzcie mi, że to jest 15tka" choć producent podaje 20. Rewelacja, czułeś to w ręku, widziałeś okiem? Zapytałem, bo mam bliźniaka euroteca (nawet ten sam dystrybutor zależnie od partii rozprowadza te maszyny). Chciałem porównać, doprecyzować, zadałem pytanie. Ty jako uznany Youtuber ;-) zamiast rozwiać wątpliwości rzucasz linki, że jednak Eurotec ma nawet 9. 
Chciałbym się dowiedzieć jak dokonałeś tego pomiaru? Może faktycznie ja i inny użytkownik, źle mierzymy. Pytanie jak Ty zmierzyłeś 15? Może to 12?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 24.11.2020 o 17:32, makaveli2pac napisał:

Słuchaj farmazony walisz ty bo:

nie powiedziałem nic w filmie ze to te damę maszyny. 
Szukasz zamętu a na tym samym forum podają ze ta maszyna ma https://kosmetykaaut.pl/uploads/imageproxy/2m44y84.jpg.61b1f59ccac1cc862adddc89174c7b3c.jpg zobacz twoje 20-21mm

po trzecie w twojej pisze

szlifierka taśmowa stary bądź poważny chociaż raz. Chciałeś zabłysnąć a jesteś zwykły farmazoniarz nic więcej. 
sprawdz sobie zentool evoxe 21 albo nawet rupiecia to zobaczysz jak tnie taka 21 a jak tnie taka. Wuber bliźniaczy do yato i tam Jest tez 15mm. Specjalnie farmazoniarzu napisalem Do wubera zobaczymy co oni odp.

Oficjalna strona wubera:

https://www.wubertools.pl/product/mimosrodowa-polerka-samochodowa/

Cytat

Skok tarczy [mm] 20

wiec nawet Wuber twierdzi ze to 20mm. 

Wiec jeżeli twierdzisz dalej że to jest 15mm to zrob pomiar skoku i wtedy napisz do producenta ze ma błąd w ofercie i że z Twoich pomiarów jest to skok 15mm. Patrzac na Twoim filmie również uważam że to jest skok 20/21mm bo talerz ma znaczne wychylenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ari napisał:

Mam Evoxa HDX8, ale po obudowie wnioskuję, że to jednak HDD21 🤣😂 a nie chyba HDD15. Tak mi się wydaje.
Wiesz od czego zaczęła się wymiana zdań? 
1. W filmie mówisz: "Uwierzcie mi, że to jest 15tka" choć producent podaje 20. Rewelacja, czułeś to w ręku, widziałeś okiem? Zapytałem, bo mam bliźniaka euroteca (nawet ten sam dystrybutor zależnie od partii rozprowadza te maszyny). Chciałem porównać, doprecyzować, zadałem pytanie. Ty jako uznany Youtuber ;-) zamiast rozwiać wątpliwości rzucasz linki, że jednak Eurotec ma nawet 9. 
Chciałbym się dowiedzieć jak dokonałeś tego pomiaru? Może faktycznie ja i inny użytkownik, źle mierzymy. Pytanie jak Ty zmierzyłeś 15? Może to 12?
 

Słuchaj przerobilem

wiecej maszyn niż tys tymi twoimi dwoma i wiem jak tnie 21 a jak 15 tyle w temacie. Skoro uważasz ze mas 21 uważaj tak dale. Wysyłaj jakieś śmieszne papiery gdzie pisze nazwa maszyny szlifierka taśmowa. Tyle

w temacie. Czesc

2 godziny temu, Streat napisał:

Oficjalna strona wubera:

https://www.wubertools.pl/product/mimosrodowa-polerka-samochodowa/

wiec nawet Wuber twierdzi ze to 20mm. 

Wiec jeżeli twierdzisz dalej że to jest 15mm to zrob pomiar skoku i wtedy napisz do producenta ze ma błąd w ofercie i że z Twoich pomiarów jest to skok 15mm. Patrzac na Twoim filmie również uważam że to jest skok 20/21mm bo talerz ma znaczne wychylenie 

Spoko porównam z bliźniaczym yato 8220 i zobaczymy

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makaveli2pac myślałem , że tylko nie mogę na Ciebie patrzeć i słuchać... Myliłem się. Równie ciężko czyta się to co piszesz. Chłopie z takimi tekstami "przerobiłem więcej maszynek" to zostań u siebie na podwórku bo nawet nie wiesz z kim piszesz. Nie pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 5
  • Super 1
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lewus089 napisał:

@makaveli2pac myślałem , że tylko nie mogę na Ciebie patrzeć i słuchać... Myliłem się. Równie ciężko czyta się to co piszesz. Chłopie z takimi tekstami "przerobiłem więcej maszynek" to zostań u siebie na podwórku bo nawet nie wiesz z kim piszesz. Nie pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Ja nie muszę wiedzieć z kim piszesz tak samo ty nie musisz. Chciałeś zabłysnąć czymś ale Ci nie wyszło.  Gdy będziesz miał coś sensownego do powiedzenia odezwij się. Nie wiem jakie ty masz podwórko i wolę nie wnikać bo mnie jakoś życie ludzi na tym forum nie obchodzi. Nie wchodzę butami w czyjeś życie. Jak chcesz rozmawiać o maszynie która kolega chwali, to jest mi nie znana i nie wiem jaki ma skok ja domniemam ze skok wubera jest inny niż napisał producent gdyż mam Kilka takich maszyn tańszych a nawet droższych i wiarygodność skoków tych tańszych jest mała. Także nawet przytaczana ta maszyna, waszego kolegi ktoś znalazł od niej kartę w której pisze skok inny niż podany jest przez producenta na opakowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze niech będzie skok jaki sobie wymarzycie . Dla mnie dyskusja bez sensu. Widzę ze każdy mial w rekach wubera i widzi przecież zapomniałem tu same alfy i omegi. Mogę się mylić nawet chciałbym się mylić byście mieli racje bo zawsze tak jest. Peace miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.