Skocz do zawartości

Eurotec WPOP101 - DA 21mm Hit? Zobaczymy...


booohal

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jej nie kupiłem waham się stale pomiędzy nią, a Lare ld 09, tam jestem pewien, że skok wynosi 9mm i nada się do cleanerów/past finiszowych.

 

Ja taką posiadam, największe rysy usuwam papierem ściernym. Stosuję futro zamiennie z możliwie najbardziej twardą gąbką - daje radę, trzeba poświęcić więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do usuwania rys/zmatowień mam rotacje, bardziej szukam czegoś przyjemnego małego, lekkiego do nakładania cleanerów, past finiszowych no i z niskim skokiem. Prawdopodobnie zamówię tego euroteca :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie takie:

 

Czy do tego Eurotec OP101 idzie dostać BP 75mm i 125mm?

 

Jeśli chodzi o 125mm to jest coś takiego z Lare: http://sklep.lare.pl/product.php?id_product=197

Na wcześniejszych stronach ktoś pisał też, że na Ali można znaleźć.

Ciekawy jestem, jak by się zachował BP z gwintem na 5/16 - większość dostępnych BP jest na tym rozmiarze. Ten eurotec (duży) ma gwint M8 czyli 8 mm a 5/16 to 7.938 mm :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]osomm[/ref], średnica to jeszcze nie wszystko, dochodzi też minimalnie inny skok ( 1,411 i 1,25 mm). Na siłę pewnie wkręcisz, ale efektem będą pozrywane gwinty.

 

O faktycznie słuszna uwaga. To trochę lipa się robi, bo o ile tarcza oryginalna ma 125 mm (rzep) to znaleźć już coś mniejszego bliżej 80mm już ciężko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadacze euroteca jak oceniacie polerke daje rade? warta zakupu ? aktualnie chyba najniższa cena 319 zł majatek to chyba nie jest ,do ciecia uzywam masnera ,spisze sie eurotec do wykonczenia?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewałkowałem temat już ze 3 razy i już sam niewiem którego euroteca lepiej kupić :( (WPOP101 czy WPCP116) Który jest bardziej uniwersalny i nada sie do nakładania clenerów ale też do lekkiej wycinki lakieru? Zaznaczam iż to bedzie pierwsza moja DA także prosiłbym o rade którą polerke łatwiej opanuje i która jest lepsza patrząc na całokształt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewałkowałem temat już ze 3 razy i już sam niewiem którego euroteca lepiej kupić :( (WPOP101 czy WPCP116) Który jest bardziej uniwersalny i nada sie do nakładania clenerów ale też do lekkiej wycinki lakieru? Zaznaczam iż to bedzie pierwsza moja DA także prosiłbym o rade którą polerke łatwiej opanuje i która jest lepsza patrząc na całokształt :)

W teorii

 

Większy skok mocniejsze cięcie lepiej jest pracować na duzych panelach. Nie założysz gąbek mniejszych niz 125.

 

Mniejszy skok więcej zabawy z usuwaniem rys ale za to bardziej uniwersalna lepsza praca na mniejszych elementach . Możesz nakładać cleaner woski aio.

 

 

Jeśli źle mowie poprawcie mnie.

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.