Skocz do zawartości

Eurotec WPOP101 - DA 21mm Hit? Zobaczymy...


booohal

Rekomendowane odpowiedzi

Bez odpowiedzi jak narazie. Jeśli chcesz - napisz drugiego maila, może mnie mają dość ;)

 

Edit:

przy zamowieniu 4 szt. mogę zrobić cenę 330 zł + wysyłka.

Cena 259 nie będzie już raczej osiągalna.

 

Pozdrawiam

 

 

Według mnie - za mały rabat żeby bawić się potem w rozsyłanie tego po kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tylko jedną rzecz ;) czy ten eurotec jest faktycznie o te około 800zł gorszy od swoich bliźniaków od Lare czy Kraussa? Czy faktycznie jest sens wydać około 1200zł za Lare jeżeli mamy teraz alternatywę w postaci eurotecu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

663923 padnie maszyna po 4 miesiacach

 

Wtedy wysyłasz do sprzedawcy jako niezgodność z umową konsumencką i po 14 dniach masz albo naprawioną maszynę, albo zwrot kasy . Tylko uwaga! Nie wysyłać "na gwarancję" , bo tam termin 14 dni nie obowiązuje lecz " w jak najkrótszym terminie" , co może oznaczać 7 lub 777dni! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez odpowiedzi jak narazie. Jeśli chcesz - napisz drugiego maila, może mnie mają dość ;)

 

Edit:

przy zamowieniu 4 szt. mogę zrobić cenę 330 zł + wysyłka.

Cena 259 nie będzie już raczej osiągalna.

 

Pozdrawiam

 

 

Według mnie - za mały rabat żeby bawić się potem w rozsyłanie tego po kraju

Spokojnie, większość jego klientów to użytkownicy tego forum. Jesli sprzedaż zacznie spadać bedzie rabatował tym bardziej , że przy pierwotnej cenie zarabiał .

Trzeba byłoby dotrzeć najlepiej do producenta wtedy kozma np zamówić z 8 szt i moze bedzie duzo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekawy

I czy jestem w stanie tą polerką ogarnąć całe auto? Czy potrzeba jeszcze coś z mniejszym skokiem do mniejszych elementów? Nie chce kupować dwóch maszyn i zastanawiam się czy DA 21mm będzie dobrym wyborem jako pierwsza maszyna polerska dla amatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

664564 Jakiś BP 80mm do tego sprzętu będzie pasował?

Żeby dało się tą maszyna jakoś normalnie pracować to 125mm będzie jedynym sensownym zamiennikiem do ori talerza. Poza tym podejrzewam, że mniejszego nie da się w ogóle zamontować i maszyna nie jest przystosowana/wyważona do pracy z mniejszymi talerzami.

 

też jestem ciekawy

I czy jestem w stanie tą polerką ogarnąć całe auto? Czy potrzeba jeszcze coś z mniejszym skokiem do mniejszych elementów? Nie chce kupować dwóch maszyn i zastanawiam się czy DA 21mm będzie dobrym wyborem jako pierwsza maszyna polerska dla amatora.

Jak dla mnie maszyna z takim skokiem i z taką wielkością talerza jest dobra do dużych elementów i w większości nadaje się do cięcia lakieru ew. One Step. Oczywiście przy większych umiejętnościach można zrobić nią finisz, ale bardziej wszechstronna i wygodniejsza w pracy jest maszyna ze skokiem 15mm, tutaj można ciąć i wykańczać jedna maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak, że zainteresuje się nią urząd celny i określi ją jako podróbka Rupesa to dopiero będzie jazda :)

Jeżeli chodzi o samo cło to tu proszę cytat ze strony o zakupach na Aliexpress:

natomiast dla większych, powyżej 50 dolarów naliczony zostanie podatek VAT (23% wartości zakupu) oraz ewentualne cło (dotyczy niewielu produktów i wynosi do 3%

 

Jeżeli więc przesyłka zostanie oclona, w przybliżeniu możesz więc się spodziewać dodatkowych 100 złotych do zapłaty za każde 500 złotych wartości zamówienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do majfrienda czy może Ci to wysłać w inny sposób. Choćby rejetrowana paczką z opisem gift i zaniżoną wartością. Szansa na dodatkowe opłaty wtedy spadnie. Celnicy dobrze wiedzą które paczki trzepać a idzie tego od zaj****** i jeszcze trochę także jedną taką maszynką być może się nie zainteresują.

 

Napisane z Tapatalka za pomocą Xiaomi RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celnicy również wiedzą, że większe paczki trzeba trzepac ;-) a tu majfriend nie wyśle Ci tego w malutkiej paczuszce. A jak UC to zatrzyma to jeszcze poproszą Cie o deklarację CE i potwierdzenie, ze urządzenie elektryczne może zostać dopuszczone do obiegu/pracy ;-)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.