Jump to content

Waldek

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Waldek

Informacje

 • Imię
  Waldek
 • Auto
  Karawan
 • Lokalizacja
  TM
 • Województwo
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BH dużo twardsza od Valetpro , chodzi o zagniatanie. Mało co mi łapka nie odpadła a było z 18 stopni i miałem na początku ciepłą wodę.
 2. Mleczkiem pokrywasz brudną szybę, pozostawiasz do wyschnięcia z 5 min, chociaż przy tych temp. Pewnie wystarczy 3 min. I wycierasz fibrą. Nie znalazłem do tej pory nic lepszego. Nie zdażyło mi się powtarzać zabieg. A przednia szyba potrafi być zasyfiona od wewnątrz tłustym nalotem. Ps. Jest bardzo wydajne. Używasz jak wosku.
 3. AG Glass Polish tylko.
 4. Ja też muszę się z tobą zgodzić. W październiku położyłem na zimę pierwszy raz Fusso12 na auto i po połowie na koła do społu z FK1000. Na aucie siedzi ale na kołach już nie. FK1000 w ubiegłym sezonie po umyciu felg w czerwcu jeszcze na nich był w dobrej kondycji. Co do podbicia koloru Fusso wygrywa u mnie z FK1000, ale jest mniej uniwersalny od FK1000 i kłopotliwy w aplikacji. FK1000 na felgach docierałem po sezonie bez problemu.
 5. Waldek

  Soft99 Fusso Coat

  U mnie jest twardy jak skała tak dark jak i kiwami.
 6. Ale nie mają w nazwie detailingowe i z Ikei.[emoji6]
 7. Clay Sponge na czystych lakierach hondy wytrzymała nie więcej niż 10 urzyć , w okresie 2 lat. Dokładnie nie pamiętam. Po ostatnim razie bez maszyny i KochAH się nie obeszło. Struktura glinki poprostu zniknęła, romby nie były już takie wyraźne, zrobiła się bardziej lepka.
 8. Może porostu nie domyłeś. Jest zimno a wtedy właściwości środków chemicznych są słabsze. Jak zaczynałem zabawę to stosowałem się do zaleceń producentów w szamponach ale to się szybko skończyło. Jedyną prawdziwą proporcją producenta był właśnie Yeti. Z innymi przestałem stosować proporcje. Leje aż mi ok. 40% pow. wiadra pokryje. Osobiście mieszam szampon razem z pianą. Taką sobie kanapkę wymyśliłem. Obecnie używam Yeti i Cole.
 9. Czym będziesz polerował?.
 10. Ciekawe czy będziemy mieli podobne spostrzeżenia. Do tej pory używałem tylko FK na Accordzie. Na ten sezon poszedł Soft. Pozostałych nie używałem bo FK robił robotę, ale w tym sezonie uległem magi Softa I postanowiłem się przekonać. Poszedł na całe auto i dwie felgi. Dwie pozostałe dostały FK który spokojnie siedział na nich całe dwa poprzednie sezony zimowe od XI do V.
 11. Sama DB5800 na 18 letnim lakierze Hondy i BMW zrobiła porządną robotę. Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
 12. Dywaniki gumowe mają tą przewagę nad welurowymi, że wychodząc z auta rzucam na niego " gazetę promocyjną'" i rano mam sucho. Oszczędzam na ręczniki. [emoji16] Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.