Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

662531 weglus pisze:

Przejdź do cytowanego posta Rozumiem Panowie, że połączenie funkcji ministra sprawiedliwości, który jest przecież politykiem z funkcją prokuratora generalnego jest polepszaniem demokracji w naszym kraju? :)

 

 

W naszym kraju, w obecnej sytuacji - tak.

 

 

kamilgt pisze:

Przejdź do cytowanego posta Są jakieś całkowicie bezstronne media gdzie można czytać /oglądać wiadomości? Czy jestesmy skazani tylko na jednych i drugich?

 

 

TV Trwam.

Utwierdziłeś mnie w tym, że jesteś trollem. Nie wiem tylko czy opłacanym czy wolontariat.

 

Dodane po 1 minucie 20 sekundach:

662531 Bliźniak pisze:

Przejdź do cytowanego posta A już insynuacja, że KOD popiera zbrodniarzy komunistycznych to już są opary absurdu.

 

 

To jest prawda, nie insynuacje, choć jak widzę trudno Ci się z nią pogodzić.

 

Czyli narodowcy popierają Hitlera- czystość rasowa i takie tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyczepię się tych muzułmanów jeszcze:

http://podroze.onet.pl/plaze/mini-w-mec ... kich/6zc3w

Meczety to świętość dla każdego wyznawcy islamu. Nieważne, czy w życiu prywatnym jest "zeuropeizowanym" sprzedawcą pamiątek, czy wojującym radykałem. Przed wejściem do meczetu (osobnym dla kobiet i mężczyzn) należy zdjąć buty. Ubranie musi zasłaniać nogi, ramiona i dekolt, a u kobiet włosy.

 

Wycieczka do Kairu lub Marrakeszu w nieodpowiednim ubraniu może skończyć się brakiem zgody lokalnego przewodnika albo kustosza muzeum na zwiedzanie obiektu.

 

http://czasgentlemanow.pl/2013/08/spotk ... ra-maroko/

 

Nie widać, że europejczyk wyjeżdżający do krajów islamskich ma podporządkować się im obyczajom ale jak oni tutaj przyjeżdżają to już w odwrotną stronę nie działa? A jak samorządy we Francji zabroniły noszenia ich bikini na plażach to wielka afera. Ba, co to było w Koszalinie w parku wodnym? Jawnie złamany został regulamin basenu (pracownik nie popisał się tak naprawdę, powinien nie wpuścić tej kobiety). I tym się różnimy od muzułmanów- że my musimy i zazwyczaj dostosowujemy się do obyczajów danego kraju ale muzułmanie to już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]KR54321[/ref], jak dla mnie jesteś żałosny człowieku, jeśli ja piszę konkretnie o zachowaniu policji, ty wyjeżdżasz ze złośliwym komentarzem typu zabandażowali mi rękę, a dobrze wiesz o co chodzi, a jeśli brak ci argumentów to piszesz,że mój język jest nieodpowiedni cytując moje słowa, ogarnij się człowieku, bo pieprzysz takie farmazony że szkoda tego komentować, jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie udzielaj, potrafisz tylko wsadzać kij w mrowisko, nic więcej, a i palenie głupa że nie wiesz o czym pisze reszta też ci świetnie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarekcw np w Indiach koleżanka jadła lewą ręką, bo jest mańkutem, a u nich lewa ręka służy do podcierania ty...ka, a prawa do jedzenia :) Ale poza zdziwieniem nikt jakiś problemów nie robił. Co do tych artykułów to może my właśnie powinniśmy brać z nich przykład i egzekwować bardziej swoje obyczaje. Chociaż nie wyobrażam sobie, żeby w Polskim kościele niestosowne zachowanie zostało bez echa. Gdzieś czytałem wywiad z Bąkiem, byłym piłkarzem polskiej reprezentacji, który mieszkał w Arabii Saudyjskiej i fajnie to opisał. Wszyscy wszędzie namawiali go na islam, dawali mu książki co chwile itd, ale same relacje z nimi bardzo chwalił.

 

tutaj wyczyny kurskiego:

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Nas ... 01340.html

 

jeżeli ktoś mi powie, że to jest ok bo przecież poprzednia władza nas dy..ła, to ja nie mam pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]KR54321[/ref], Jedyne co mi przychodzi do głowy, bo po tym co napisałeś stwierdzam, że przypadek nie jest lekki: mniej gmyza, więcej ziółek.

Odnośnie jedwabnego: zakłamując prawdę o Polakach, nawet tą niewygodną, nie ma różnicy między tobą, a esesmanem strzelającym Polakom w potylicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

662524 Wizja Prezesa, aby Polska była silna i niezależna od nikogo oraz robiła co chciała byłaby możliwa jeszcze kilkanaście lat temu, ale nie teraz.

Okej ale wg. mnie lepsza taka utopijna wizja niż ślepe podążanie za polityką innego kraju, który to właśnie ośmiesza się na arenie międzynarodowej. Będąc w UE Niemcy nie mają dla nas takiego znaczenia. Gdyby UE w ogóle nie było to można by sie zastanowić i jakąś konstruktywna współpracę podjąć. Konstruktywną.

Utopia Kaczora jest wg. mnie mniej szkodliwa aniżeli poprzednie rządy. Rozumiem, że masz inne zdanie.

662527 Są jakieś całkowicie bezstronne media gdzie można czytać /oglądać wiadomości? Czy jestesmy skazani tylko na jednych i drugich?

Całkowicie bezstronne? Nie ma szans.

Lubię ''Do Rzeczy'' Wielu twierdzi, że to typowo PiSowskie czytadło ale polecam chociażby wywiad z Kukizem z aktualnego wydania gdzie widać, że takie PiSowskie to ono nie jest. Pikio.pl też jest spoko. Wg. mnie teraz jest taki problem, że ktoś w kółko nie pisze o Trybunale, nie popiera KODu itp to z założenia jest PiSowskim medium. Trzeba wszystko samemu ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]booohal[/ref], sądze, że jest odwrotnie. Będąc w UE właśnie licza się dobre stosunki z innymi krajami podczas negocjacji. Ale nawet jako samotne Państwo to w tych czasach sobie nikt nie poradzi.

Nie wspomne już o tym, że znów wstydziłbym się za mój rząd przed obcokrajowcami podczas dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ci boohal w Niemczech i Niemcach nie pasuje? Jakieś wojenne resentymenty? Wystarczy spojrzeć w nasz bilans handlowy, żeby stwierdzić, że jednak należy utrzymywać z nimi zażyłe stosunki. Bo polityka swoje, a przedsiębiorcy swoje i gwarantuję Ci, że jak pisiory za bardzo będą machać szabelką, to się to na przedsiębiorcach odbije. Ja mieszkam na Górnym Śląsku, gdzie z definicji stosunki z Niemcami są zażyłe i co by nie gadać, to ludzi, którzy się na wzajemnych kontaktach handlowych dorobili, jest tysiące. A jak ktoś dobrze mówi po niemiecku (choćby z domu to wyniósł), ma tam rodzinę, to ma tam świetne perspektywy zarobkowania. Więc ja się na poluzowanie stosunków prywatnie nigdy nie zgodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie teraz jest taki problem, że ktoś w kółko nie pisze o Trybunale, nie popiera KODu itp to z założenia jest PiSowskim medium. Trzeba wszystko samemu ocenić.

 

Trochę chyba przeholowałeś. Temat TK będzie dopóki kryzys czy też konflikt nie zostanie wygaszony, nie musi to być wiadomość dnia ('prezes partii i przez TK nadal nie zaprezentowali wspólnego stanowiska'), ale też nie ma co udawać, że problemu nie ma. Warto ludziom czasem przypomnieć, że ta władza, wyłoniona przez zniechęcenie ludzi do wyborów i rzucanie obietnicami wyborczymi typu 'na każde dziecko' czy 'Polska godna, wstająca z kolan', ma gross społeczeństwa w poważaniu, podobnie jak zasady, którymi rządzi się państwo prawa, jeśli akurat nie sprzyjają umacnianiu przywódczej roli partii. Różnica jest taka, że jedni robią to z większą, a inni z mniejszą zasłoną dymną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]booohal[/ref], czegoś tu nie rozumiem. Jak ktoś wrzuca jakiś artykuł z mediów, to zaraz piszesz, że to nie jest obiektywne źródło (vide Newsweek itp) i zaraz wyjeżdżasz z określeniem "njusłikowcy".

Jednocześnie teraz piszesz o mediach:

662548 Całkowicie bezstronne? Nie ma szans.

No to chłopie zdecyduj się bo wymagasz aby tu na forum czerpać wiedzę z niezależnych źródeł ale jednocześnie przyznajesz, że takowych tak na prawdę nie ma. :kox:

Co do samego "Do Rzeczy". Nawet jeśli nie byłoby PiSowe to i tak nie zdzierżyłbym czytania gazety, w której wypowiadają się takie kato-przygłupy jak Terlikowski, który o np Biedroniu wypowiada się: "Myślę, że Polacy są na tyle roztropni, że faceta z drugim facetem nie wystawią na prezydenta".

Myślenie typowe dla zakutego, pisowsko-katolskiego łba. Bo jest odmiennej orientacji to już się nie nadaje. Osobiście uważam, że się jak najbardziej nadaje jak obserwuje jak zarządza Słupskiem - dla mnie kandydat na prezydenta może być nawet i kosmitą jeśli okazuje się sprawnym zarządcą i menedżerem.

Być może takie mamy czasy, że ktoś musi być homoseksualistą, żeby w sposób rozważny zarządzać miastem. I nie - nie czerpię tej wiedzy z gazet itp. Mam rodzinę w Słupsku (żeby było ciekawiej to mają orientację w stronę PiSu i są mocno religijni) i o ile po wyborach prezydenckich śmiali się jaki to wstyd na całą Polskę itp tak teraz przyznają, że dawno nie było w tym mieście prezydenta, który w tak konkretny i zrównoważony sposób zarządza miastem.

No ale psychol Terlikowski będzie twierdził, że to nie jest ważne bo jedynie słuszne i prawilne jest to aby kandydat na prezydenta:

- dogłębnie lizał tyłki kościelnej mafii,

- kobietom zgwałconym lub z ciążą zagrożoną urodzeniem dziecka z potężnymi wadami genetycznymi/deformacjami/niedorozwojem będzie kazał na siłę rodzić,

- i inne katolskie fanaberie.

Skoro 'Do Rzeczy' promuje takich katolskich ekstremistów, z którymi mi całkiem nie po drodze to takiej gazety po prostu nie czytam.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Lichocka dostała mandat za przekroczenie prędkości o 51km/h w terenie zabudowanym na ul. Wirażowej w Warszawie - jechała 101km/h. Zakończyło się to także zabraniem prawa jazdy. To co teraz robi Lichocka? Pokazuje zdjęcia ów ulicy i próbuje wmawiać, że to ograniczenie i oznakowanie tam jest bezsensowne. Chciałbym usłyszeć co by miał do powiedzenia ów babsztyl jakby takie wykroczenie popełnił poseł jakiejś partii nie wchodzącej PiSowi w zad.

2) Orłoś odchodzi z Teleexpressu. Nie wiem jak inni ale dla mnie zawsze ten program identyfikował się z Orłosiem i odwrotnie. No ale miesiąc temu szefem została kolejna dziennikarska miernota - Pobudzin więc podejrzewam, że Orłoś uznał, że po ponad 20 latach pracy w Teleexpressie nie będzie się teraz szmacił wygadywaniem propagandowych głupot. Oczywiście zaraz pewnie zostanę tu poinformowany, że dobrze, że wymiatają starych i dadzą młodych (ale już nikt nie dopowie, że młodych, całkowicie podległych partyjnej propagandzie o wspaniałości obecnej władzy).

Fantastyczna ta dojna zmiana, fantastyczna - niedługo nie będzie najmniejszej różnicy między oglądaniem "Wiadomości" w TVPiS a "Wiadomości" w TV Korei Płn. :song:

3) Co do obecności KODu na pogrzebie Inki... Ktoś tu chyba zapomniał, że była to uroczystość państwowa czyli sponsorowana przez WSZYSTKICH Polaków z ich podatków więc na tę uroczystość miał prawo przyjść KAŻDY - niezależnie od poglądów politycznych itp. Jednak PiS sobie chce wybierać kto może być na takiej uroczystości, kto nie. Już pomijam fakt, że Szydło przed uroczystością mówi "bądźmy tam razem" by potem Minister Płaszczak wygadywał idiotyzmy, że obecność KODu to prowokacja.

Nie byłoby sprawy gdyby PiS zorganizował tą uroczystość za swoje pieniądze jako wydarzenie PRYWATNE - wtedy mogą sobie sortować widownię.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

662622 Ktoś tu chyba zapomniał, że była to uroczystość państwowa czyli sponsorowana przez WSZYSTKICH Polaków z ich podatków więc na tę uroczystość miał prawo przyjść KAŻDY - niezależnie od poglądów politycznych itp. Jednak PiS sobie chce wybierać kto może być na takiej uroczystości, kto nie. Już pomijam fakt, że Szydło przed uroczystością mówi "

+1. Od wielu lat widzę, że środowiska PiSowskie za każdym razem mówią kto powinien a kto nie powinien przyjść na dane wydarzenie. No jaja jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

662555 Ale co Ci boohal w Niemczech i Niemcach nie pasuje?

Ich aktualna polityka w sprawie uchodźców najbardziej.

662555 Jakieś wojenne resentymenty?

Jak byłem młody i głupi tak było. Teraz wiem, że resentymenty nie są niczym dobrym ale musiałem jakiejś tam życiowej mądrości nabrać.

662565 bo wymagasz aby tu na forum czerpać wiedzę z niezależnych

Okej. Masz rację. Źle się wyraziłem. Chodziło mi o czerpanie wiedzy ze względnie obiektywnych mediów. Niestety, takich jest bardzo mało. Skrajnie lewicowe czy prawicowe gazety czy portale nie dadzą sobie wmówić, że czarne jest czarne, a białe jest białe ;)

Druga sprawa to czerpanie wiedzy od ludzi, którzy na sprawie faktycznie się znają. Patrz post lukwawy odnośnie Janowa Podlaskiego.

Terlikowski to wg. mnie ohydny idiota i jak coś mówi, pisze to oczy i uszy krwawią.

Niemniej postrzeganie gazety przez jednego oszołoma nie jest dla mnie. Żadnej gazety chyba wtedy bym do ręki nie wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kiedyś komentarz jednego z wnikliwych obserwatorów życia politycznego i myślę, że bardzo ciekawie określił jakiego Państwa ludzie oczekują, a przynajmniej część z nich. Pozwoliłem sobie przytoczyć ten komentarz na zakończenie tej dyskusji politycznej.

 

"Nie chce Polski Kaczyńskiego, Macierewicza, Ziemkiewicza, Sakiewicza, Bredzińskiego, Płaszczaka, latającego bez majtek wypudrowanego Hofmana, bigota Cejrowskiego. Nie chce Polski z medialnym szambem Karnowskich, Lichockiej, Stankiewicz wszystkich pismaków tyło włazów małego kurdupla na drabince, z opętanym światem zarządzanym przez załganego nadwornego szamana Rydzyka, jego pozornie świeckich akolitów jak Terlikowski. Nie chce Polski z cenzura kultury opartej na szaleństwie kleru i ich popleczników, nie chce Polski gdzie wzorem profesora ma być Pawłowicz czy Krasnodębski . Nie chce Polski gdzie narodowa tragedia staje się groteską i kpiną za sprawą niespełnionego brata jednej z ofiar. Nie chce Polski gdzie bandy żałosnych kiboli tłuką kogoś za jego kolor skóry. Gdzie powagę cmentarzy zakłóca banda wyjących klakierów a nie znające hymnu miernoty wycierają sobie buty słowem patriotyzm. Gdzie fałszywie wmawia się ludziom że są równi po czym zsyła się ich do podziemia, in vitro, aborcji a na koniec nazywa się ich ciemnym ludem który wszystko kupi.Nie chcę Polski z comiesięcznym szamanizmem Smoleńskim paradującym po krakowskim przedmieściu.Nie chcę Polski z elitami rządzącymi naszym krajem którzy plugawią ten kraj nazywając połowę Polski ludzmi II SORTU.Nie chcę Polski klęczącej przed klerem i dawania im wszystkiego czego zapragną nie patrząc na NARÓD.Nie chcę Polski gdzie jest rozdawnictwo kasy typu 500+.

Ludziom trzeba dać WĘDKĘ nigdy Ryby(tacy nigdy nie szukają pracy)

Nie chcę Polski gdzie zmienia się jej najnowszą historię zakłamując fakty którą ja też tworzyłem a moralności i sprawiedliwości ma mnie teraz nauczać esbecki prokurator Piotrowicz.Nie chcę Polski gdzie w realu odbywa się proces Kawki.

 

Chce Polski z normalnym otwartym prezydentem, z premierem który potrafi rozmawiać jak równy z możnymi tego świata który nie chowa się za plecami autystycznej Fotygi miernoty Waszczykowskiego i nie opiera całej swojej polityki na obrażaniu się na wszystkich dookoła, z ministrami znającymi się na swoim fachu i lepiej czy gorzej wykonującymi swoje zadania a nie wstrzymującymi wszelkie inwestycje przez obsesje prezesa. Z wyraźnym rozdziałem kościoła od państwa, z radością z sukcesów moich rodaków, bez zawiści i zazdrości dla sukcesu innych przy własnej niemocy.M.Luter King miał sen o Ameryce chciałbym mieć taki o swoim kraju?????????????"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

662532 Utwierdziłeś mnie w tym, że jesteś trollem. Nie wiem tylko czy opłacanym czy wolontariat.

Cała przyjemność po mojej stronie.

Z kolei wypowiedzi które ja czytam, świadczą o Twojej dojrzałości. W tym przypadku o poziomie pojęcia na temat prostych mechanizmów rządzących tym co się wokół dzieje. Według mnie plasuje się on w okolicach dna.

Zachowujecie się jakbyście wykastrowani, przez całe życie zamknięci w pomieszczeniu z krzywymi zwierciadłami, klepali się po pleckach i cmokali jak to otaczający świat z każdej strony wygląda idealnie.

 

 

662543 KR54321, jak dla mnie jesteś żałosny człowieku, jeśli ja piszę konkretnie o zachowaniu policji, ty wyjeżdżasz ze złośliwym komentarzem typu zabandażowali mi rękę, a dobrze wiesz o co chodzi, a jeśli brak ci argumentów to piszesz,że mój język jest nieodpowiedni cytując moje słowa, ogarnij się człowieku, bo pieprzysz takie farmazony że szkoda tego komentować, jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie udzielaj, potrafisz tylko wsadzać kij w mrowisko, nic więcej, a i palenie głupa że nie wiesz o czym pisze reszta też ci świetnie wychodzi.

Napisałem o tym co się wydarzyło podczas uroczystości – NA TEMAT. Nie muszę się odnosić do tego co piszą inni.

Nie manipuluj, tym bardziej jeśli nie jesteś z w stanie pojąć sensu lekko rozbudowanych zdań, co z resztą jest pewne czytając jak biegle konstruujesz własne, dalsze próby oceniania cudzych wypowiedzi najprawdopodobniej doprowadzą do pogłębienia kompromitacji.

Ponadto dobrze by było skończyć z obrażaniem innych. Ja też umiem napisać – „żałosny człowieku”, lub „tępy bucu”, a tego nie robię. Wiem, tak jest najłatwiej i dlatego tak właśnie zwykł zachowywać się tępy człowiek.

 

 

662547 KR54321, Jedyne co mi przychodzi do głowy, bo po tym co napisałeś stwierdzam, że przypadek nie jest lekki: mniej gmyza, więcej ziółek.

Faktycznie, ostatnio trochę pokasłuję.

 

 

662547 Odnośnie jedwabnego: zakłamując prawdę o Polakach, nawet tą niewygodną, nie ma różnicy między tobą, a esesmanem strzelającym Polakom w potylicę

Polak powinien znać historię Polski. Żyd, albo folksdojcz nie musi.

Tak czy owak, za porównanie którego użyłeś w stosunku do mnie, należy Ci się przynajmniej ostrzeżenie. Gdybyś był na wyciągnięcie ręki, to gwarantuję żebyś je otrzymał.

 

 

662555 Ale co Ci boohal w Niemczech i Niemcach nie pasuje? Jakieś wojenne resentymenty? Wystarczy spojrzeć w nasz bilans handlowy, żeby stwierdzić, że jednak należy utrzymywać z nimi zażyłe stosunki. Bo polityka swoje, a przedsiębiorcy swoje i gwarantuję Ci, że jak pisiory za bardzo będą machać szabelką, to się to na przedsiębiorcach odbije.

To Niemcy mają potężne interesy w Polsce i tym bardziej jeśli zmienia się opcja rządząca w naszym kraju, będą się o nie trzęśli, więc nawet jeśli ktoś z naszych zechciałby użyć "szabelki", to nie ma obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]KR54321[/ref], no jestem pod wrażeniem :D cała masa mądrych słów, których znaczenia i tak pewnie nie rozumiesz, przepisane z tylko tobie znanych źródeł teksty, no zaimponowałeś mi teraz, co tam masz jeszcze w zanadrzu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

662473 A przepraszam.. to że szefem telewizji publicznej jest Pan Kurski który na bakier z prawem nie jest bo chronił go immunitet to zapomniałeś:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=117a46

Prosiłbym o sensowną odpowiedź..

Nie wiedziałem że to taki łotr!

Podaj może jakiś poważniejszy argument, lub przyznaj że w życiu nie dostałeś mandatu.

 

A czym różni się jazda kierowcy Type R z Wawy od rajdów Kurskiego 150/ograniczeniu do 80-ciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]KR54321[/ref], no jestem pod wrażeniem :D cała masa mądrych słów, których znaczenia i tak pewnie nie rozumiesz, przepisane z tylko tobie znanych źródeł teksty, no zaimponowałeś mi teraz, co tam masz jeszcze w zanadrzu :?:

Nie ma przed czym klękać, nie wysilam się, bo nie mam na to czasu.

Będę czekał aż wskażesz skąd co przepisałem. To powinno być dziecinnie łatwe, skoro podobno w internecie jest komplet wszystkiego.

 

 

 

662663 To Niemcy mają potężne interesy w Polsce i tym bardziej jeśli zmienia się opcja rządząca w naszym kraju, będą się o nie trzęśli,

Czyli masz słabe pojęcie o świecie :)

Zgodzę się, jeżeli udowodnisz że Polska ma większe interesy w Niemczech, niż oni u nas.

Jeżeli Ci się nie uda, pozwól że będzie to dla mnie dowód na to, że w poprzednim poście miałem rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.