Skocz do zawartości

ADBL Interior WOW


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Chat, przetestuj sobie Gtechniq C6. On też zostawi ładne, matowe wykończenie ;)

 

piepia, nie zgodzę się. PB NL świeci się wszędzie, GT C6 i SV Protecton Matt wyglądają wszędzie dobrze - matowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

mario704, co złego jest w obecnej konsystencji? :) ciężko dogodzić każdemu ale u nas na pierwszym miejscu są właściwości produktu, dopiero później takie rzeczy jak właśnie konsystencja, zapachy, kolory (które nierzadko potrafią zmienić właściwości - więc dobór odpowiednich to spooooro pracy ;) )

DaV, koniecznie daj znać jak wrażenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusta i guściki, ale według mnie konsystencja jest jak najbardziej dobra. Można psiknąć na aplikator i aplikować tak jak gęściejsze dressingi, a gdy mamy do pokrycia większe/trudniejsze powierzchnie możemy użyć całej mikrofibry jako aplikatora. Efekt będzie taki sam, a praca szybsza/przyjemniejsza. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie zboczenie po natural looku z tą konsystencją.Wolę poprostu jak preparat jest gęściejszy i nie trzeba nim psikać-dla mnie mniej problematyczna aplikacja.Interior wow przelałem do buteleczki po jakimś tam sprayu mojej żony ;) żeby rozprysk nie był za duży i da się nim pracować , lecz tak jak mówię wolę gęściejsze preparaty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak radzicie sobie z zaschnietym atomizerem w WOWie? Mi doslownie co chwile zasycha i mam z nim problem...

 

Dopatrzylem sie jednej wady chociaz to pewnie tylko moje czepialstwo ;) Dressing bardzo szybko schodzi z drzwi jesli trzyma sie na nich lokiec w trakcie jazdy. Po jednej trasie 200km juz go nie ma mimo ze byl nalozony pare dni wczesniej i mial czas zeby wyschnac. Dla porownania SG Apple zasycha na "skorupe" i nie zlazi w ogole no ale ten ostatni ma zupelnie inna konsystencje i dzialanie. Mimo wszystko zostaje przy ADBL :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ostatnio trochę zawiodłem , zamieniłem pb nl na adbl wow ze względu na plamy jakie robiły sie na tapicerce po otworzeniu drzwi w deszczu. Dzisiaj patrzę a po adbl jest to samo...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopatrzylem sie jednej wady chociaz to pewnie tylko moje czepialstwo ;) Dressing bardzo szybko schodzi z drzwi jesli trzyma sie na nich lokiec w trakcie jazdy.

Wynika, że ten produkt po prostu leży na plastiku i nie wnika w jego strukturę? Zostaję przy Koch Chemie Refresh Cockpit Care i Duragloss #201. W jednym sklepie polecili mi te 2 dressingi i faktycznie póki co niczego lepszego do wnętrza nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika, że ten produkt po prostu leży na plastiku i nie wnika w jego strukturę?

Dokladnie takie mam odczucie :) Nie potrafi zaschnac "na amen" i zrobic czegos w rodzaju powloki no ale chyba inaczej nie da sie osiagnac efektu lekko swiecacego :) Pisze tutaj jedynie o plastikach fordowskich. Nie wiem jak jest w innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.