Skocz do zawartości

ADBL Interior WOW


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

A czy mógłby się ktoś wypowiedzieć jak ma się aplikacja WOW-a w porównaniu do SG Apple Plastic Dressing? Miałem ten 2 i zraziłem się do takiej konsystencji dressingu, bardzo źle mi się go aplikowało ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem oba i moge cos powiedziec :) SG aplikowalo sie dosc ciezko bo zostawaly biale mazy i ogolnie sam w sobie byl dosc klejacy. WOW ma podobna konsystencje, jednak aplikuje sie go o wiele lepiej bo z automatu przyciemnia deske (bez bialego nalotu). WOW nie zasycha na skorupe tak jak SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam Panowie

Dawno nie było żadnego testu w tym temacie więc postanowiłem lekko odgrzebać kotleta.

Jako, że nie miałem do tej pory do czynienia z dressingami do plastików, obecnie zastosowany jest 'tym pierwszym'.

Po przeszukaniu forum, przejrzeniu sporych ilości zdjęć -  filmów itp. mój wybór padł na ADBL Interior WOW

Zapraszam na skromny test

 

Plastiki na których został położny dresing to w miarę miękkie tworzywo z Skody Superb II.

Zdjęcia przed czyszczeniem i aplikacją. Do czyszczenia użyłem kolegi z jednej paczki czyli ADBL APC

Fotka dzisiejszych bohaterów

1jpg_qpppehs.jpg 

2JPG_qpppnqp.jpg

Ogólnie rzecz biorąc cały czas myślałem ze domyślnie te plastiki są już "ciemne -> czarne" jednak później zmieniłem zdanie ;P

3JPG_qpppnqh.jpg

Leci taśma (kijowa ale lepszej akurat nie miałem pod ręką ;/ )

4JPG_qpppehp.jpg

Zbliżenie, brudu faktycznie troche nazbierało się w szczelinach
5JPG_qpppehh.jpg

Jedziem z APC - proporcja 1:10
SAM5291jp_qpppehw.jpg

11JPG_qppperh.jpg

12JPG_qppperr.jpg

Odczekujemy chwile, przecieramy MF i po chwili "piędziesiątka"

13JPG_qpppere.jpg

Na zdjeciu może nie ma aż takiego efektu, ale na żywo już po samym APC, tapicerka już mocno odżyła.

Czas na Interior WOW
Ponownie taśma, aplikacja na nową MF i lekko przecieramy. Przy aplikacji prace umila bardzo przyjemny zapach bananów Odczekujemy chwile aż preparat wchłonie się, lekko wyparuje i zrywamy taśmę. 

7JPG_qpppewh.jpg

 

Efekt widzicie sami
Na dole już zdjęcie całościowe po nałożeniu dressing. Tapicerka dopiero teraz nabrała prawdziwej głębi czarnego i teraz aż miło się patrzy

10JPG_qpppexe.jpg

PODSUMOWANIE
Produkt spełnił moje oczekiwania w 100%. Mocno przyciemnił , nadał fajniej szklistości, efekt hydrofobowy sprawdziłem później i jest jak bardziej na plus(brak białych plam).  Nowy atomizer bardzo dobrze rozpyla, nic nie leje po rękach, nie wgniata butelki.  Ma bardzo przyjemny bananowy zapach  (i tutaj jedynie pozostaje mały niedosyt ponieważ utrzymuje się dość krótko..1-2 max dni ).

Ogólnie rzecz biorąc produkt mogę śmiało polecić

Pozdrawiam


  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
27 minut temu, Grzechu23 napisał:

Ogólnie rzecz biorąc cały czas myślałem ze domyślnie te plastiki są już "ciemne -> czarne" jednak później zmieniłem zdanie

Tak się zastanawiam czy one rzeczywiście były aż tak brudne, czy po prostu wyblakły od mocnego stężenia APC? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rychu napisał:

Tak się zastanawiam czy one rzeczywiście były aż tak brudne, czy po prostu wyblakły od mocnego stężenia APC? :o

One były tak brudne. Nie widziały żadnych środków APC itp od nowości czyli od 7 lat.  Brud dość mocno siedział w szczelinach. 3 fotka od dołu dokładnie pokazuje nam boczek przed APC (lewa strona) i po wyczyszczeniu (prawa strona).

Tutaj jeszcze jedna 50/50 po aplikacji już na innym pacjencie. Wcześniej oczywiście na całą poduszkę poleciało APC.

adbljpg_qpppsxn.jpg

 

Jak dla mnie jest WOW  :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 minut temu, Grzechu23 napisał:

Tutaj jeszcze jedna 50/50 po aplikacji już na innym pacjencie. Wcześniej oczywiście na całą poduszkę poleciało APC.

ja osobiście bym na sama kierownice nie kład żadnych dresingów na poduszkę oczywiście ale nie na sama kiere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.