Skocz do zawartości

ADBL Interior WOW


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

[ref=#000033]ADBL[/ref], czy WOW posiada jakiekolwiek właściwości czyszczące czy wymaga najpierw pedantycznego przygotowania powierzchni?

Czasem z braku czasu zdarza mi się traktować niektórymi dressingami plastiki tylko przetarte wcześniej wilgotną fibrą. Ciekaw jestem jak jest w przypadku WOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

664333 jeżeli efekt Ci się nadal nie będzie podobał, przerzuć się na interior qd który pozostawi matowe, czyste wykończenie.

To chyba nie jest rozwiązanie, ponieważ IQD to nie dressing. Sam się zastanawiam nad kupnem WOW jako dressing, choć mam już IQD. W takim razie czy te produkty będą się dublować? Pytanie do Adbl. Boję się, że WOW będzie się mocno świecił na desce w Golfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kładł ktoś z Was WOW na deskę w VW Golfie IV bądź w Borze? Ciekawi mnie czy mocno będzie się świecił.

 

Ja w swoim nakładałem tydzień temu. Nie matowi i nie błyszczy jak psu ... ;) Świetny efekt, świetny zapach. Co do kurzu brak :).

 

Jak to mój Maksio mówi umm Banana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]maciek-drummer[/ref], iqd nie jest dresingiem lecz posiada delikatne filtry uv wiec coś tam chronił będzie.

[ref]MezusEwuni[/ref], dzięki za podrzucenie odpowiedzi, nie mamy pod ręką bory lub golfa żeby odpowiedzieć na to pytanie :D.

 

Jeszcze dodam, że w Polo 6n z deską taką kropkowaną również dobrze wygląda :) lekko przyciemni, nie błyszczy nie matowi tak fajnie :D :D

Tylko tata już nie mówi Umm Banana :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jutro najpóźniej w niedziele ;) jak sie uda to jeszcze będzie Hyunday Getz xD

 

Up.

 

Dziś tak na szybko przy słoneczku :)

 

Boczek i airbag w VW Golf 4 97r :) Tydzień temu czyszczone duetem z ADBL - APC i WOW i było naprawdę WOW :)

 

Prawy boczek

https://zapodaj.net/55e9ec23b9e05.jpg.html

 

Airbag

https://zapodaj.net/04d44ca43f7c8.jpg.html

 

A tu deska po tygodniu i kilka mały pyłków. Jazda przy otwartych oknach i jest fajnie :)

https://zapodaj.net/9ff988e563b13.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem akurat czasu i weny na fotorelację, ale u mnie w A4 B6 WOW zdaje egzamin na 5 z małym minusem.

Nie świeci się jak plak, więc wszystkich niezdecydowanych mogę uspokoić. Śmiało kupować ;) Matowe elementy pozostały matowe. Naprawdę mocne przyciemnienie. Chwilami miałem wrażenie, że nakładam za dużo. Po przetarciu suchą mf kilka chwil po nałożeniu moim oczom ukazał się efekt idealnej satyny - czyli to co lubię.

Nie robią się mazy po paluchach ani łokciu.

Na minus - plami szyby i ekraniki, mleczna konsystencja miejscami wręcz wymaga "wyrównania" efektu przy użyciu mf.

Poza tym lala :good:

Zobaczymy jeszcze jak z trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#000033]ADBL[/ref], miałem na myśli oczywiście niezmierzone "przeciągnięcie" po ekranikach czy zegarach co jest raczej nieuniknione przy aplikowaniu ;) Trzeba będzie spróbować też IQD ;)

Tak czy inaczej WOW jest po prostu bardzo dobry i pachnie zupełnie jak sok bananowy Tymbarka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak obiecałem wrzucam kilka zdjęc z aplikacji WoW'a na deskę mojego Golfa 4 :D Nanoszenie aplikatorem k2 a na koniec przetarte fibrą ;)

 

20160921_183819.jpgupload an image

 

20160921_184043.jpghosting images

 

20160921_184720.jpgupload an image

 

Jak dla mnie efekt bardzo fajny a aplikacja przyjemna z bardzo fajnym zapachem bananów :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.