Skocz do zawartości

ADBL Interior WOW


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ADBL napisał:

Markrk, każdy produkt chemiczny musi być zgłoszony do odpowiednich instytucji by można było go legalnie sprzedawać w pl, UE i innych krajach. 

Czy masz stu procentową pewność że reakcja alergiczna nastąpiła od naszego produktu? Czy byliście u dermatologa który może to potwierdzić? 

Jakiego rodzaju badania chciałbyś zobaczyć? Nasz Chemik wypisał dokładnie co może powodować ta substancja w jakich stezeniach. 

Wow jest na rynku od kilku lat. Pierwszy raz zgłasza się do nas osoba z tezą że nasz produkt spowodował reakcje alergiczną i od razu wie który składnik to spowodował. Składnik który dopiero w bardzo wysokich stezeniach może być szkodliwy. 

Przykład  innej branży. Orzeszki. Wszędzie gdzie mogą występować śladowe ich ilości producent podaję taką informację. Czy orzeszki zostały wycofane /zastąpione? Nie. Ludzie którzy WIEDZĄ że mają na nie alergie ich unikają. 

W Twoim przypadku przypuszczasz że reakcja alergiczna nastąpiła bo na plastiku leżał nasz dressing. Prosimy o potwierdzenie że to faktycznie wina naszego produktu. W branży chemicznej papier nie przyjmie wszystkiego. Każdy produkt musi być zgłoszony, mieć kartę charakterystyki która powstaje w oparciu o PEŁNY skład produktu. 

Wystarczy że na powierzchni gdzie kladzieny dressing mamy niewypłukane apc które jest dużo bardziej drazniace dla skóry i efekt mógłby być taki jak u Twojej żony. 

Rozumiem, dalsza dyskusja tutaj nie ma sensu dlaczego nie umiesciliscie tutaj karty charakterystyki tego produktu tylko lawirujecie odpowiedziami...

Tak mamy badania z którymi zapoznacie się w odpowiednim czasie i miejscu z pewnością nie na forum... 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Markrk karta jest udostępniana na życzenie podmiotów gospodarczych bądź odpowiednich organów. Każdy sklep ma też obowiązek posiadać karty sprzedawanych produktów. 

Jeżeli uważasz że lawirujemy odpowiedziami w momencie kiedy przedstawiamy fakt za faktem to faktycznie dalsza dyskusja nie ma tutaj sensu. 

Czekamy zatem na badania z wynikami których chętnie się zapoznamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ADBL napisał:

Markrk karta jest udostępniana na życzenie podmiotów gospodarczych bądź odpowiednich organów. Każdy sklep ma też obowiązek posiadać karty sprzedawanych produktów. 

Jeżeli uważasz że lawirujemy odpowiedziami w momencie kiedy przedstawiamy fakt za faktem to faktycznie dalsza dyskusja nie ma tutaj sensu. 

Czekamy zatem na badania z wynikami których chętnie się zapoznamy. 

 

"Oczywiście dla chętnych możemy udostępnić KCH tego produktu" 

Raz podajecie że na życzenie dla chętnych udostępnicie KCH potem już nie, że tylko dla podmiotów ? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak sobie czytam, czytam i nie kapuję po co siejesz ferment ?
ADBL ma obowiązek udostępnić KCH na żądanie. 
@markrk napisz oficjalnego e-maila i taką kartę otrzymasz. (tak mi się przynajmniej wydaje ;-) )
Co z tym zrobisz to Twoja sprawa. 
Temat uważam za zamknięty.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AreK napisał:

Tak sobie czytam, czytam i nie kapuję po co siejesz ferment ?
ADBL ma obowiązek udostępnić KCH na żądanie. 
@markrk napisz oficjalnego e-maila i taką kartę otrzymasz. (tak mi się przynajmniej wydaje ;-) )
Co z tym zrobisz to Twoja sprawa. 
Temat uważam za zamknięty.

Pisałem na email.... niestety bez odpowiedzi, odpowiadają tylko na forum. 

Czytasz co napisali że karty tylko dla podmiotów i organów uprawnionych? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś użyłem tego produktu. Zapach cudowny. Efekt super! Piękna czerń bez kurzu. Będę obserwował po jakim czasie zaczyna łapać kurz.

Co do powyższej dyskusji to będę biologicznym testerem gdyż dziś wysmarowałem tym preparatem wszystko co plastikowe, a jutro w 4 (w tym dwoje dzieci) ruszamy w góry. Będziemy w aucie kilka godzin więc zdam relację. Ja jestem alergikiem-astmatykiem, mój syn alergikiem z tendencją do wysypek, a córka alergik nosowy :) Jeśli w ciągu kilku dni się nie odezwę to znaczy że Interior WOW nas zabił :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Okay 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Wstawiamy tu kartę I WOW dla wszystkich zainteresowanych.

PS: jeżeli ktoś pisze do nas maila a w jego treści "proszę o przesłanie karty charakterystyki" to zawsze taką kartę wysyłamy. Jeżeli ktoś pisze "proszę o podanie składu produktu X" to sytuacja wygląda trochę inaczej ;).

ADBL Interior WOW.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.