Skocz do zawartości

ADBL Vampire Liquid - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja mam pytanie moj srodek vampir jak dawkuje na felgi to juz sam z siebie psika zabarwiony i nie wiem ile tego brudu tak naprawde rozpuscil czy czasmem sie tak z nim dzialo? Wydawalo mi sie ze powinien byc bezbarwny aplikujac a potem zmienial kolor chyba ze sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz mocno zabrudzone klockowym pyłem felgi to on niemal od razu lądując na nich reaguje i przebarwia się. Może to powodować takie wrażenie o którym wspominasz :)

Psiknij na jakąś czystą powieżchnię aby sprawdzić naturalny kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]cinek1[/ref], nie próbowałeś przypadkiem rozcieńczać liquida ze zwykłą wodą? jeśli tak zrobiłeś to preparat zareagował z metalami w niej zawartymi. to jedyne wytłumaczenie jakie nam przychodzi do głowy jeżeli preparat faktycznie zmienił kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Barwienie na czerwono to wynik reakcji z metalami. Jak niby miałby zareagować w butelce??

Mi też ostatnio się zabarwił w butelce, która nigdy nie widziała wody ani żadnego innego środka... Mało tego, mam ostatnio 3 auto, na którym Vampire nie chce mi domyć brudu po nawet 4 aplikacjach... A wcześniej było idealnie.

 

Kupiłem na próbę inny deironizator i zobaczymy czy po prostu mam takie szczęście do "felg" czy coś jest nie tak z samym produktem, który właśnie od kilku użyć jest zabarwiony w butelce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

659061 Jest aktualnie najlepszy pod względem cena/jakość i nie ma co poprawiać

 

o ile nie ma promocji na CP IronX'a :D , który wtedy kosztuje tyle samo za 1L. :-]

 

sorki za OT.

 

Vampire liquid 1L 40pln bez znizek

CarPro ironX 1L 90pln bez znizek

Musialbys miec ponad 50% rabat/promo zeby ceny sie zrownaly, jest to raczej malo prawdopodobne lub mieszasz produkty/pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A może po prostu zabarwienie wyszło z reakcji ze sprężynką w atomizerze? U siebie coś takiego już przerobiłem kiedyś.

 

Miałem to samo z IronXem. Przelewałem go do przezroczystej butelki i do kompletu szedł standardowy atomizer od Megsa. Iron po kilku dniach robił się różowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref=#00aa00]Eryczek[/ref], u nas do każdego produktu idzie ten sam atomizer wiec teoretycznie gydyby to była kwestia naszego atomizera to problem pojawiłby się u wszystkich (sprawdziłem dane do tej pory sprzedanych kilkanaście tysięcy v oraz vl). nie ma co rozmyślać (zbadamy i rozwiążemy sprawę z użytkownikami na pw) bo temat zostanie zaśmiecony postami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adbl, tylko duża część osób po użyciu wyciąga atomizer i go myje, a może jeśli ktoś zostawi go na dłuższy czas w butelce to wtedy zachodzi reakcja...

 

Az pojde mój sprawdzić

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.