Skocz do zawartości

ADBL Vampire Liquid - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

[ref=#00aa00]krd[/ref], chemik się upierał żeby tego typu zapach w pianę wsadzić ale pozostali jakoś średnio to widzą. Może trzeba zrobić sondę jakiego typu najlepsze zapachy są do piany aktywnej. :)

 

[ref=#00aa00]krd[/ref], wpadnij do nas kiedyś. mamy ponad 400 kompozycji zapachowych (które można przecież jeszcze mieszać między sobą) to może nam pomożesz coś wybrać bo czasem to już od wąchania wyglądamy tak :kox::kox::kox::kox::kox::wallbash:

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie trzeba wachac bo zapach jest na tyle intensywny ze po spryskaniu felg dookola auta sie unosi. I dla mnie jest swietny, szkoda ze juz go nie dodajecie. Choc i tak dopiero butelke napoczelem. Zapach mi bardzo pasowal do koloru jak juz Liquid zaczal krwawic :) Jak bedzie partia z zapachem kiedys to dajcie znac! 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie czasem zapach siarkowodoru (zgnile jaja)? :o mam niemal codziennie do czynienia z amoniakiem w pracy i jakos w ogóle nie wyczuwam tego przy vampirze :D a amoniak jest drażniący prze okrutnie.

 

Ogólnie na multum używanych juz deironizerow - VL ma najlepszy zapach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko czy liquid poradzi sobie z odchamieniem 15 letniego lakieru, który nigdy nie był poprawnie myty :)? Płynna konsystencja brzmi zachęcająco, ale zwykły vampire jest 2x droższy = 2x mocniejszy ? I czy liquid da radę feldze jak popędzelkuję więcej razy albo dłużej czy może być wymagana po prostu większa siła?

 

@EDIT

zapomniałem dodać, że oczywiście mam zamiar zrobić wszystko zgodnie ze sztuką czyli dwa wiadra, prewash, odsmolenie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy próbował ktoś rozcieńczać vampira ??

 

Oczywiście mam na myśli wodę demoralizowana bo jak już ktoś pisał z normalna może dojść do reakcji w końcu metale tez są w wodzie z kranu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.Dzisiaj robiłem małe zakupy z ADBl (glass cleaner,WOW,APC oraz vapmir liquid).W sklepie dowiedziałem się ze vampir jest do felg a vampir liquid do lakieru.Czy to oznacza że liquid nie poradzi sobie z felgami? Chciałem coś do bieżącego mycia felg a zwykły vampir trochę droższy od Liquida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.