Skocz do zawartości

ADBL Vampire Liquid - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Ja niestety wyjalem atomizer po ostatnim myciu i jest jak nówka ;) byłem na szybko umyć felgi, zostawiam atomizer w środku i zobaczymy co się stanie

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Po tygodniu widać efekty... Vampire zostawiłem z założonym atomizerem i po tygodniu było praktycznie niemożliwe go nacisnąć... Na granicy pęknięcia plastiku udało się przepchnac płyn i dalej już jakoś szlo, ale też z oporami, jednak płyn na ten moment nadal niebieski... Zobaczymy dalej

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]Dawid_Bojarski[/ref], czyli temat "krwawienia wewnątrz butelki" uważamy za rozwiązany. tu się nic nie zmieni :D.

 

co do pozostawienia atomizera na butelce: to tak samo jakbyś zostawił środek do wyschnięcia na dowolnej powierzchni. Po jakimś czasie zasycha (wysala się) i twardnieje. To samo stało się w nieprzepłukanym triggerze. Przepłucz proszę trigger ciepłą wodą... będzie działać jak dawniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref=#000033]ADBL[/ref], wszystko się zgadza, ale nie uważacie, że dochodzimy do przesady? Płukanie atomizera po użyciu? Przecież, nie po to się kupuje osobne butelki, osobne atomizery by potem się w to bawić. Moim zdaniem atomizer powinien być tak przystosowany do danego środka by nic się nie działo jak stoi nieużywany.

Żeby nie było sam mam Vampira Liquid i nie zauważyłem żadnych problemów z atomizerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref=#00aa00]krd[/ref], zgadzamy się w 100% :D. Nie mamy jednak wpływu na to jak każdy użytkownik używa produktu, przechowuje butelkę (miejsce, temp) itd. Więc jeżeli u kogoś pojawił się takowy problem, możemy przypuszczać co się stało i zaproponować co można zrobić. :)

Nam też nie zdarzały się takie sytuacje jak Dawidowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL, ja tam tylko chciałem sprawdzić czy się zabarwi tak jak niektórym :) atomizerow mam całkiem spory zapas a ten już też wrócił do normy ;) nie chciałem siać paniki ani nic, po prostu mówię co u mnie się stało

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Vampire Liquid ma bardzo przyjemny zapach, takich owoców czy coś.

Chłopie jak to dla Ciebie ładnie pachnie, to idź do lekarza, bo jak na moje to wygląda, że masz silne zaburzenia węchu. Jak na moje to VL śmierdzi amoniakiem, jak przyszła do mnie paczka to tak: zaciągnąłem się apc - fajna cytrynka ;) , potem szampon - oooo truskaweczka, a na koniec - VL :kox::kox:, po czym wróciłem do kuracji leczniczej apc :lol:

Jak dla mnie produkt jest bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref=#ff3366]Prox[/ref], pewnego razu dla sprawdzenia czy rynek zauważy wrzuciliśmy inna kompozycje zapachowa (coś ala truskawka) do VL (normalnie też jest tam pewna kompozycja zapachowa ale inna). Jesteś pierwszym który to zauważył.

 

My w między czasie wróciliśmy do starej kompozycji ponieważ skoro nikt się nie spostrzegł, stwierdziliśmy że nie ma sensu zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref=#00aa00]krd[/ref], nie mów że nigdy nie próbowałeś :):D? sam pamiętam jak wchodził ironx o zapachu wiśni.... leciałem wąchać a ona okazała się delikatnie podgniła ;).

 

 

mi osobiście wspomniana "truskawka" pachniała jeszcze po splukaniu vl z felgi/lakieru. Więc jajo uciekało a truskawka zostawała i było to dość fajne. No ale jak nie dostaliśmy sygnałów że ktoś to zauważył to stwierdziliśmy że nie ma sensu :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.